Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Video: Audi R8 V10 plus při sprintu. Ta rychlost je šílená!

Už v pondělí přineseme velký test nového Audi R8 V10 plus. Zde je malá ochutnávka toho, na co se můžete těšit.
Zpět na článek
Avatar - CHerokee
15. 4. 2016 20:19
Re: Akcelerace
Poslední atmosférický mohykán u D3. Klobouk dolů před Audi! Tady je pěkně vidět, že turba a další přidavné motorky jsou k ničemu.
15. 4. 2016 19:19
Re: Akcelerace
Za kolik dá Tesla 200 a za koik dá 300? ;-)

Tyhle dětský odrhovačky nadchnou leda puboše, máš tam něco lepšího?
15. 4. 2016 19:05
Re: Akcelerace
Máš Teslu, chytráku? A ano, ta je o další x desetin pomalejší, než Bugatti Chiron. A sakra! Chiron je pomalejší, než top fuel dragstery, a ty zase než světlo...blablabla.

Díky za info...Kecy z prospektů. :yes:
Avatar - Googlit
15. 4. 2016 20:01
Re: Akcelerace
Gratuluji k tomu, že jste předvedli i obyčejným lidem že auto se zrychlením 0-100 za 3,2s je rychlejší než auto se zrychlením 7,5s. Tenhle test se stane legendární jako ten se zmrzlou vodou na nově. Ale moment ...je to opravdu 3,2s? Protože 3,2s je uváděno i u 0-60Mph. >:D
15. 4. 2016 19:55
Re: Akcelerace
Beru. :yes:

Spokojenej nejsem. Napiš, že Lexus je sra...ka! >:D >:D >:D >:D
15. 4. 2016 19:59
Re: Akcelerace
Pochop to. Tahle partička má Teslu (božstvo)

Pak Lexus a Kojotu (hybridní pokud možno)

a pak prostě další kastroly na rejži

>:-[]
Avatar - Honza Mička
15. 4. 2016 19:16
Re: Akcelerace
Zdravím, nešlo nám o to porovnávat časy, ale ukázat, jak je to auto rychlé ve srovnání s něčím normálním :-) . Když někdo řekne 3,2 sekundy, fajn, dobré, ale takhle je to myslím názornější ;-) . Jo a Tesla - s tou už bychom pak asi z Mostu neodjeli zpátky do Prahy :-D
15. 4. 2016 19:33
Re: Akcelerace
Ano, už na dvoustovce by Tesla dostávala na frak a pak každým kilometrem zůstávala čím dál tím víc vzadu. Gratuluju ti, že jsi našel spřízněnou duši >:-[] :-!
15. 4. 2016 20:29
Re: Akcelerace
Lexus, lexus... to je to auto, které jsem si chtěl koupit a do něhož jsem se se svými dvěma metry nevešel? Aha, tak to jo. Hezké snění přeji... ;-)
Avatar - white label
15. 4. 2016 20:27
Re: Akcelerace
Neboj, je jasné, že kdyby to červené auto mělo na masce místo "paraolympiády" logo Lexusu, tak se z toho u tebe namísto "krámů", dostaví poluce... :*) ;-)
15. 4. 2016 19:38
Re: Akcelerace
V čem? Ty jsi je porovnal? Pro tebe je alfa a omega sprint na 100, nebo jsi zamrznul na úrovni kolegy výše? ;-)
15. 4. 2016 19:28
Re: Akcelerace
Dobrý den. Bylo to naopak skvělé. Šlo o porovnání supersportu ve srovnání s docela rychlým sportovním autem (jak píšete s něčím normálním).

Trochu mi to připomnělo, jak kdysi srovnávali F1 s cestovníma autama - určitě to znáte, jak je vypouštěli na okruh po minutě.

tehdy taky všichni věděli, že F1 bude rychlejší, než Peugeot GTI. Srovnání s jinejma F1 bylo v TV každou druhou neděli.

Já to pochopil a spousta dalších lidí asi taky. Pěkné :yes:
15. 4. 2016 20:11
Re: Akcelerace
A teď mazej do sprchy ty.
partička rákosnickejch plagiátorů je asi tak prémiová jako Ťamani co prodávaj fejkový trička.
:-! >:D :-! >:D
15. 4. 2016 19:56
Re: Akcelerace
Já si vás spletl. myslímže šeldn psal že má hybridního kojotu.
>:D >:D >:D

Borci, končím. jdu do tý sprchy. ;-)
15. 4. 2016 19:39
Re: Akcelerace
Ulevilo se ti? Asi takhle. Autounion se čtyřmi kruhy ve znaku jezdil v roce 1938 přes 420.
Když se chceš v tom hrabat.
GAME OVER
15. 4. 2016 19:37
Re: Akcelerace
Chce plkat o Tesle. pořád a pořád. A když ne to, alespoň o hybridním Lexusu nebo Kojotě. >:-[]
15. 4. 2016 19:32
Re: Akcelerace
Vytáhni si už tu prodlužovačku ze zadku a nepruď tady. Tohle je článek a diskuse o V10 s rodokmenem k závodním Autounionům. :-!
Avatar - Jáchym
15. 4. 2016 18:57
Akcelerace
No... čili o 0.4s pomalejší než Tesla >:D
16. 4. 2016 00:24
Re: Akcelerace
Hele nestěžuj si. Taky to mohli srovnávat s Oktávkou RS TDI v kombajnu. Ve výsledku by se zjistilo, že R8 je sice rychlejší, ale Oktávka komplexnější:)
15. 4. 2016 19:49
Re: Nejlepší Audi R8
Hm...uznávám. Tohle je moc i na mě >:D
15. 4. 2016 19:36
Re: Akcelerace
Milý chlapče, máš něco k tématu? Sám jsi sem postnul Teslu...chceš něco dodat, nebo jen tak plkat? ;-) :-!
15. 4. 2016 19:51
Re: Akcelerace
Obávám se, že se to může i zhoršovat. >:D
Přichází to ve vlnách >:D >:D >:D

doufám, že to bereš s nadhledem >:D

Já se z toho nějak vyhrabu
15. 4. 2016 19:24
Re: Akcelerace
nemá. Bohužel je už na playstationu a zrovna závodí... >:D
15. 4. 2016 19:20
Re: Akcelerace
Jenomže to do tohodle týpka můžeš hustit zprava zleva...jeho averze ho předurčuje do role člověka, co nikdy neokusí spoustu dobrých věci. :-)

Dnes to Fostek v reakci na Sakru trefil přímo na hlavičku :yes: :-!
16. 4. 2016 12:22
Re: Copak o to...
Nezapomeň na tepláky Adidas, zlatý řetěz na krk a sedadlo co nejdál od volantu ty náš malý Audinisto >:-[]
R8 není ničím jiným než přebouchaným Lambem. Ale, když se podíváš, co Audi nabízelo a nabízí... stačí jen mávnout rukou. Je to jen Audi.
15. 4. 2016 19:45
Re: Akcelerace
Třeba já hodněkrát, rozhodně víckrát, než ty ve svý hybridní kojotě. >:-[]
Avatar - AUDIRS6
15. 4. 2016 19:51
Re: Akcelerace
A podla testerov v USA, kedze neuznavas nase europske testy, je Audi R8 V10 Plus CELOSVETOVO NAJRYCHLEJSIE SERIOVE VYRABANE AUTO v sprinte 0-60 mph, ktore zvladlo za 2,6 sekundy !!!
Ak by ta to trapilo, je to len o 0,1s pomalsie ako Veyron a rychlejsie ako hocijaka turbo/neturbo/hybrid/nehybrid/EV/nonEV a neviem aka dalsia seriova produkcia. :-!

btw.: nedavno bol rozhovor s niekym od Audi a pytali sa zrovna na rozdielnosti v nameranych hodnotach co do sprintov - ze udavaju moc konzervativne cisla, kedze testy poväcsinou ukazu cisla lepsie.
Odpoved znela: Vieme o tom, kazdemu RS modelu ked testujeme zrychlenie, tak pravidelne namerame lepsie hodnoty, poväcsinou p 0,2-0,3 sekundy.
ale nechavame si rezervu koli roznym nevyspytatelnym okolnostiam ( vodic...) :-)
GT-R... :-) zabudni :-)
Avatar - white label
15. 4. 2016 21:09
Re: Akcelerace
Mě do svých problémů netahej, tím si je nevyřešíš... >:-[]
Mimochodem, proč sem dáváš zrovna odkaz na tvou noční můru? Pak se nediv, že se z toho pořád nemůžeš vyhrabat! >:D
15. 4. 2016 19:34
Re: Akcelerace
Tím tu vždy šermuješ ;-) Nebaví mě dětský debaty, dnes jsi se tedy předvedl :yes: ;-)
15. 4. 2016 19:28
Re: Akcelerace
Nepleť si to se svým oblíbeným Autobildem ;-)
Avatar - Hammunasakra
15. 4. 2016 19:43
Re: Nejlepší Audi R8
Jj tys tady chyběl :yes: >:D >:-[]
15. 4. 2016 19:36
Re: Akcelerace
Normálně mohli vzít třeba TT.
No byl tam holt Lexus, budeš si muset dneska prostě vzít víc prášků a nějak to rozchodit, bobánku. >:D :-!
16. 4. 2016 06:58
Copak o to...
... ono to přeznačkované Lamborhini upalovat umí. Vzhled jej však sráží hodnotu do sféry nezajímavých až nudných. To už radši tu Teslu.
I pro redakci by byl větší zážitek drag race zrychlení Tesly než "přebouchaného" Lamba.
Avatar - Hammunasakra
15. 4. 2016 19:59
Re: Akcelerace
Lexus je přístupem, konstrukcí i absencí kombíků a dieslů nejprémiovější automobilka světa :yes: ;-)
Avatar - Hammunasakra
15. 4. 2016 20:46
Re: Akcelerace
Bacha nejvíc atmosfér nabízí Lexus! ;-)

Od 1.8 po 5,7 :yes: :yes: >:-[]
Avatar - Ada je zase tady
15. 4. 2016 19:42
Nejlepší Audi R8
byla ta s dieselem! :yes: [odkaz]
16. 4. 2016 10:28
Re: Copak o to...
Naštěstí zde neexistuje přímá úměra mezi "diskutujícími" a reálným světem a Audi se daří. Za to jsem rád.
Ale tady mluvíš o třídním nepříteli. Já jsem byl taky v podobné situaci. Přesto člověk musí dospět, vysvléct se Donaha a ve vodách uznání a pod sprchou smířlivosti umýt své hříšné tělo. A protože se od té doby zajímám o auta a ne o značky, muselo přijít rozhodnutí nejít v případě sporťáku do té mé, oblíbené. Vlastně to, že jsem zabrousil do vod zcela jiných, původně nepřátelských, beru jako akt dospělosti a vyjádření toho, že jsem zapálen do aut. Mnoho zdejších lidí zde jen vyjadřuje nenávist a svůj postoj k hořkému a smutnému osobnímu životnímu příběhu. Kompenzace? Anonymní diskuze.
16. 4. 2016 16:46
Re: Teoretici závodění v přímce...Spojte se!
Jsi ještě slepější než jsem myslel... Za který koncern? Tahle bitva hlupáčků proti VAG je tak trapná, jako jejich komenty.

Jsou auta dobrá, lepší a vynikající. R8 v minulý generaci patřila mezi ty vynikající, kdo tvrdí že tomu tak není je trouba a buďto o řízení moc neví nebo ji nezkoušel. Na tuto generaci jsem zvědav taky.
16. 4. 2016 13:05
Re: Teoretici závodění v přímce...Spojte se!
Já jsem jen tý mládeži a ometákům pomohl s tím, že se nepočítá jen do jedný, ale možná je to v USA, Finsku a já nevím kolik jsi těch půlek života kde prožil jinak a tam ti rozumí ;-) .
A tu dávku jsi na sebe trefil :yes: ;-)
16. 4. 2016 13:03
Re: Teoretici závodění v přímce...Spojte se!
Ty jsi čekal na vysvětlení? Tak to ti doteklo pozdě >:D Nestačím se divit!
16. 4. 2016 11:48
Re: Copak o to...
Tvoje možná a asi znamenají jedno...nic nevíš, ale máš potřebu do všeho remcat ;-)
16. 4. 2016 10:17
Re: Teoretici závodění v přímce...Spojte se!
Tak Audi jede po sympatické linii. Nevím sice co bude dál, ale fakt, že do RS3 a dalších modelů Q dali místo "přeturbeného" čtyřválce charakterní a cenami ověnčený pětiválec a R8 dali do vínku atmosféru, zdroj čisté radosti a vášně, je pro mě dobrým znamením.

Samozřejmě, lhali a lhal bych i já, kdybych řekl, že mi to nevadilo. Vlastně mě to dost zarmoutilo, že v té aféře figuruje má oblíbená značka.
Ale musíme míchat lži nějakých magorů nahoře ve vedení a práci tisíců konstruktérů, mechaniků, zkušebních jezdců, designerů a vývojových inženýrů? Ti lidé dělají svou práci s láskou a vášní. Protože, kdyby vítězily tabulky, pak tady máme modelovou řadu, končící S6 a nějaké ty áosmy. Nebyla by tady famózní R8, extrémní RS6, ani zběsilý kompakt RS3...
15. 4. 2016 19:50
Re: Akcelerace
Pozor, to ještě není vrcholná forma. Ještě neřekl/neřekla, ze to Audi je jen okopírovaný Huracán. Jakmile je tam někde Audi, vidí ruďě. Je mimo. Ochuzen bude umírat aniž by poznal Audi. >:-[]
Avatar - AUDIRS6
16. 4. 2016 17:59
Re: Teoretici závodění v přímce...Spojte se!
No tak by dostal na prd€l Ferdo miesto Lexa. To je cely rozdiel. >:-[] >:-[] >:-[] >:-[]
Avatar - AUDIRS6
16. 4. 2016 17:17
Re: Teoretici závodění v přímce...Spojte se!
Daj si oddych a uzivaj si vikend. ;-)
Mna uz ten nemlehet tiez omrzel, preto ani na neho uz neidem reagovat. Nema to cenu.
:-!
16. 4. 2016 15:16
Re: Copak o to...
Pravil vševěd po otestování R8 s V10 >:-[] . Hoši, vy jste jako víno! Zrání dělá divy.
Avatar - AUDIRS6
16. 4. 2016 11:59
Re: Copak o to...
ale ja som pisal o motore !
Nic, vidim, ze dnes je to s tebou zase len strata casu... 8-s
ahoj. :-!
16. 4. 2016 07:41
Re: Copak o to...
Je to Audi, to znamená nepřítel...pochop to ;-) Nebýt sdílení technologií Audi vs Lambo a nákupu italský značky, už jsme tu žádná Lamba mít nemuseli.
Avatar - white label
15. 4. 2016 21:11
Re: Akcelerace
Mě do svých problémů netahej, tím si ty své rozhodně nevyřešíš... >:-[]
Mimochodem, proč sem dáváš zrovna odkaz na tvou noční můru? >:D
15. 4. 2016 19:41
Re: Akcelerace
Sebe v tradiční formě :-) Klasika...je ale jednodušší si to neuvědomovat, tomu věřím ;-)
Avatar - white label
15. 4. 2016 20:59
Re: Akcelerace
Copak, pořád máš dole (na ciferníku) "půl šesté"?
Tak zkus třeba Viagru, když už ti na to ani ten Lexus nezabírá. >:D ;-)
16. 4. 2016 07:38
Re: Copak o to...
Můžeš uvést zdroj, kde je napsané, že je to přeznačkované Lamborghini? Pokud si v dokumentu o starší verzi nevymýšleli, bylo tam 80% dílů od Audi. Nebo myslíš, že získali nějaké zázračné know-how nákupem Lamba? Devět let nebo kolik po sobě vyhrává Audi soutěže LeMans, DTM atd. Myslím, že Audi má svou technologii a nepotřebuje kopírovat. To, že koupí od Lamba motory, to ještě neznamená to Tvé: přeznačkované Lamborghini.
15. 4. 2016 19:48
Re: Akcelerace
Já o tom nezačal, bobánku...o tý intimitě... >:-[]
Běž si už oblíznout baterku. Sice ti pan doktor už asi tisíckrát říkal, že z tebe elektromobil nebude, ale nejde přestat, co, pusino?
>:D >:D >:D
16. 4. 2016 08:38
Re: Copak o to...
Snad si nemyslíš, že kdyby VAG nekoupil Lamborhini, nějaký R8 by vůbec existoval. Snad si nemyslíš, že nejprolhanější automobilový koncern na světě se otevřeně přizná, že přehodil jen kabát.
16. 4. 2016 07:40
Teoretici závodění v přímce...Spojte se!
Z jindy údajných petrolheadů se tu stali najednou vyznavači 5m dlouhýho sedanu, aby se spojili proti nenáviděným čtyřem kroužkům a ejhle, ani rychlé transformace nestačí.

V USA R8 Plus naměřili zrychlení 0-60mph za 2,6s oproti tomu 2015 Tesla Model S P85D 'Ludicrous Speed' za 2,8s.

S tím rozdílem, že zatímco benzínový V10 upaluje dál za metu 300kph, Tesla od 160-ti ztrácí dech.

Ovšem teoretici už najednou nebrojí za atmosféry, už brousí Teslu :-! ;-)
Avatar - Hammunasakra
15. 4. 2016 19:13
Re: Akcelerace
Nechápu tvou reakci :-!

A moc nerozumim ani tomu srovnání na videu = nejvyšší modely Ferrari, McLaren atd. holt zrychlujou o hodně líp než čtyřválec 2.0 ve voze střední třídy

To srovnání s tou Teslou by bylo zajímavější :yes: >:-[]
Avatar - AUDIRS6
16. 4. 2016 19:04
Re: Teoretici závodění v přímce...Spojte se!
:-O
Normalne som ostal bez slov, ked citam tvoj prispevok a v nom ziadnu ustipacnu poznamku na R8. :yes:
Budem teda rovnako korektny:
Dizajn Lexu je kazdeho zvlast vec. Novy motor a nova prevodovka v takom baleni moze pre niekoho byt zaujimava a ak ten test bude, precitam si ho a posnazim sa to auto pochopit. ;-)
Samotny fakt ubytku valcov a pribudanie turb - neurobis nic.
Su ale niektore specialne situacie ( R5 2.5 TFSI ;-) ), kde to turbo proste patri a nieje to na skodu.
Podla teba ale asi patrim k "vyvolenym", kedze mne sa zatial turbo v benzine a ubytok valcov vyhyba. ;-)
16. 4. 2016 11:28
Re: Teoretici závodění v přímce...Spojte se!
S podobnými srovnáními se tu vytasila mládež a ty jsi se přidal. V pohodě, hlavně když se ty cítíš dobře >:-[] :-!
Avatar - AUDIRS6
16. 4. 2016 11:47
Re: Copak o to...
Tak si pozri celu konstrukciu: vrtanie x zdvih, rozvody, vstrekovanie, zapalovanie...vsetkoooo ! ;-)
ty editor 8-s :-! fuj !
Avatar - AUDIRS6
16. 4. 2016 11:38
Re: Teoretici závodění v přímce...Spojte se!
Amen ! :-! :yes:

a len pre tvoju infosku, Audi na ten skandal tak netrpi preto, ze jeho "problemovy" motor 3.0 TDi nakoniec na tom vobec nieje tak zle: Problem bol ten, ze koli zvyseniu zivotnosti vyhrievania deNOx katalyzatora, sa toto zapinalo proste len co najmenej a ked nebol kat. vyhrievany, tak moc nefungoval.
Audi to vysvetlilo zaujmom o trvanlivost daneho dielu, ale slubili, ze vyhrievanie urobia odolnejsie s vyssou zivotnostou tak, aby ho bolo mozne pouzivat vzdy ked si to hroziace emisie vyzaduju - bez dopadu na jeho zivotnost. ;-)
Avatar - AUDIRS6
16. 4. 2016 11:33
Re: Copak o to...
Kolegoooo... :-!
Ten motor je odvodenina od 4.2 FSi - len sa pridali 2 valce. Vyvyjali ho spolocne, ale nikto nikdy nespochybnil, ze ten motor je viac zasluhou Audi nez Lamba. ;-)
To V12 v Aventadore... - to je ina kava ! :-) ( ale aj ten pouziva COD ktore tam navrhlo Audi ;-) )
16. 4. 2016 10:35
Re: Copak o to...
Akorát, kloučku, že vono je to spíš opačně. Nebejt Audi, není Lambo. A ten desetihrnek i V12ku by Audi mělo stejně. Asi by nebylo R8 - určitě ne. Ale doporučuju ti si o tom automobilovým průmyslu aspoň něco zjistit, než k tomu začneš kafrat. >:D :-!
16. 4. 2016 12:30
Re: Copak o to...
No.... teď když jsi sám potvrdil, co jsem napsal, jakou že máš potřebu tohle hrotit?
Avatar - AUDIRS6
16. 4. 2016 11:41
Re: Copak o to...
trosicka ti nerozumiem...
To akoze by ta V10 bola pred Audi V8 ? >:D >:D >:D >:D

vidim, ze aj tebe dobre j€b€ >:-[]
16. 4. 2016 10:37
Re: Teoretici závodění v přímce...Spojte se!
No, myslím, že za šaška dne jsi tady fakt ty, kámo. :-! :-!
neregistrovaný "Sheldon Cooper"
15. 4. 2016 19:42
Re: Akcelerace
"bobánku" ???

Pozeram, ze nedostatok intimity ta zahnal na internetove diskusne forum. Sice o autach, ale… whatever floats your boat….
neregistrovaný "Sheldon Cooper"
15. 4. 2016 19:32
Re: Akcelerace
A na to ste si museli zobrat Lexus, pretoze Audi sportove auta nevyraba, len supersportove…

"Lexus ve sprintu pochopitelně prohrál a tímto článkem si jej za to rozhodně nechceme dobírat. Šlo nám především o to názorně ukázat rozdíl mezi sportovním a supersportovním vozem."
Avatar - AUDIRS6
16. 4. 2016 11:30
Re: Copak o to...
zato ty si nedobúchaný.... >:-[]
Ani ti neidem nejako vulgárne nadávať, keby som ťa označil tak, ako to chlapi zvyknú, tak by som tým urazil cca 3 000 000 000 pohlavných orgánov, ktoré aspoň na niečo slúžia. :-!
Ty ? Ty si proste len zbytočný omyl prírody... 8-s
16. 4. 2016 08:56
Re: Teoretici závodění v přímce...Spojte se!
Srovnání supersportu a rodinného sedanu. Srovnání cen sem psát ani nebudu, ztrapnit se zde dokážeš úplně sám. Ostatně, předvádíš to dostatečně často.
Avatar - Hammunasakra
15. 4. 2016 19:51
Re: Akcelerace
Určitě to bude stejně seriozní info jako že já mám hybridního kojota >:D >:-[]
neregistrovaný "Sheldon Cooper"
15. 4. 2016 19:50
Re: Akcelerace
Chlapce, OK, vyhral si. Kto by odolal sile tvojich argumentov a vyrecnosti.

Spokojny? :-!
Avatar - AUDIRS6
15. 4. 2016 20:03
Re: Akcelerace
zober jed na to, ze je to menej... ;-)
kur€vwsky menej >:-[] >:-[] >:-[] >:-[]
Avatar - AUDIRS6
15. 4. 2016 20:01
Re: Akcelerace
ok, ale ako vidim, tak ten druhy co som mal, si to rozmyslel a zobral ho nazad >:D

mna z tohoto d€bilneho systemu raz j€bne >:D
neregistrovaný "Sheldon Cooper"
15. 4. 2016 19:51
Re: Akcelerace
Zacinas byt agresivny.

Mal by si sa naozaj upokojit.
Avatar - Hammunasakra
15. 4. 2016 19:40
Re: Akcelerace
Seš cvok, na drogách, píchnul sis testosteron nebo co? >:D
neregistrovaný "Sheldon Cooper"
15. 4. 2016 19:36
Re: Akcelerace
OK, co takto:

Najnovsi supersport of Audi je na tom horsie ako par rokov stary Nissan GT-R so 6-stupnovym automatom :-)
Avatar - _Karel_
17. 4. 2016 07:51
Re: Teoretici závodění v přímce...Spojte se!
Teda já to udělal, přečetl jsem si první dva příspěvky 16x, a ...pořád mám pocit, že vás s fostkem nějak chytla hysterie. U něj se nedivím, u tebe jo.
neregistrovaný "Sheldon Cooper"
16. 4. 2016 19:06
Re: Akcelerace
No, zacinas sem vnasat prvky debaty zo stanicneho bufetu...
16. 4. 2016 19:20
Re: Teoretici závodění v přímce...Spojte se!
Podej si ruku s labilem. Nevšiml jsem si, že by někdo tvrdil, že R8 je zlé auto. To, že přichází z tvého oblíbeného koncernu, který je hlavně bandou lhářů a podvodníků, je věcí jinou.
Ty už vidíš tak rudě, že by sis měl dát pauzu. Pokud je místo ke kritice, potom kritikou nešetřit. VAG nedává moc šancí ke chvále, zato o kritiku si doslova žádá.
Avatar - Hammunasakra
16. 4. 2016 19:12
Re: Teoretici závodění v přímce...Spojte se!
Ale já celou dobu nenapsal jedinej uštěpačnej příspěvek o R8! ;-)

Komentoval sem jen absurditu srovnávanejch aut = a v tom sem trochu upravil názor = možná to pro někoho fakt smysl mělo >:-[]

Já sem hotovej z Lexusů LC 500 a 500h. RC je A5 = trochu zajímavější verze tuctovýho sedanu střední třídy. Zajímavá je na něm hlavně ta převodovka = vyvinutá pro verzi F = atmo pětilitr V8

Na tom čtyřválečku s výkonem 180 kW je zajímavý snad jen turbo = tak dlouho hledali až se rozhodli vyrobit vlastní :-)
16. 4. 2016 01:30
Re: Nejlepší Audi R8
To jste asi spadnul z višně, pokud myslíte tu znouzecnost zvanou naftový pohon.
16. 4. 2016 01:25
Re: Akcelerace
Octavia RS TDI je humus sám o sobě a to říkám jako člověk, který Škodě jinak přeje. ;-)
16. 4. 2016 21:02
Erupce demence...
...jinak se tahle diskuse nazvat fakt neda :no:

Diky Honzovi Mickovi za tu ukazku, malokdo si dokaze predstavit, jak je supersport opravdu rychly.
A diky Pajovi, Stealthovi a par dalsim, kteri se snazi bojovat s vetrnymi mlyny. :yes:
neregistrovaný "Sheldon Cooper"
16. 4. 2016 19:15
Re: Copak o to...
Zostava len dufat, ze si tvoje primitivne vyjadrovanie plne vulgarizmov s osobnych urazok vsimne aj redakcia.
16. 4. 2016 12:26
Re: Teoretici závodění v přímce...Spojte se!
Mládež srovnává rodinný sedan k supersportu. Ty zase supersport k rodinnému sedanu. To docela slušně hraničí s pořádnou dávkou hlouposti.
Avatar - Hammunasakra
15. 4. 2016 19:55
Re: Akcelerace
Hodně dlouhá ledová sprcha? :-)
16. 4. 2016 16:13
Re: Teoretici závodění v přímce...Spojte se!
Ani nebylo čím. Napsal jsem jen fakt, že R8 je jen přebuchané Lamborhini. Šašek je tamhle pája.
Avatar - Hammunasakra
15. 4. 2016 21:03
Re: Akcelerace
Tobě na to zabírá [odkaz] ? >:-[]

No tě mrsk :yes: >:D
Avatar - Hammunasakra
15. 4. 2016 19:49
Re: Akcelerace
Seš sjetej - aspoň doufám = že tohle neni tvuj normální stav >:-[]
Avatar - Hammunasakra
15. 4. 2016 19:42
Re: Akcelerace
Chlapče? :yes: >:D >:D

Kolik ti je? >:-[]

A kolikrát si za poslední rok jel přes 200 km/h? ;-)
Avatar - Hammunasakra
15. 4. 2016 19:38
Re: Akcelerace
Jj dal sem 2 odkazy na testy autobildu ;-)

V čem sem se jako předved? :-!
Avatar - Hammunasakra
15. 4. 2016 19:34
Re: Akcelerace
Hele jezdíš někdy autem? Myslim v reálu? :-)
Avatar - Hammunasakra
15. 4. 2016 19:30
Re: Akcelerace
Nepřeháněj to! :-!

Představ si tam F488 a Oktu RS a je to furt stejně nic neříkající = jedno z těch aut je prostě drtivě rychlejší. Tos nevěděl? :-)
Avatar - Hammunasakra
15. 4. 2016 19:37
Re: Akcelerace
Zatim prudíš jen ty ;-)

Gratuluju žes pochopil rozdíl mezi čtyřválcem v osobáku a V10 v supersportu >:-[]
Avatar - Hammunasakra
15. 4. 2016 19:26
Re: Akcelerace
V Mostě došla elektřina :-)

Když už zajímavější by pro mě bylo srovnání třeba Lexusu RC 200t a RC F = tohle byl očekávanej extrémní případ a dopadlo to podle očekávání

R8 V10 a F488 nebo třeba [odkaz] ;-)
Avatar - AUDIRS6
18. 4. 2016 21:19
Re: predcasny start
potvrdzujem, cital som ten clanok asi hodinu po uvedeni a uz vtedy to tam bolo. ;-)
18. 4. 2016 21:04
Re: predcasny start
Urcite to tam v dobe, kdys psal svuj koment, bylo. Ja jsem tu napsal prvni koment 16/4, tys psal az 17/4 a ja nekomentuju, dokud si clanek neprectu, na to jsou tu jini specialisti :-)
Avatar - Hammunasakra
17. 4. 2016 12:31
Re: Nejlepší Audi R8
Nafta NE :no: benzín JO :yes:

Stačilo? Rozumíš? :-)
Avatar - Hammunasakra
17. 4. 2016 07:23
Re: Teoretici závodění v přímce...Spojte se!
Jako že Tesla je rychlejší? Nojo to je smrtelná urážka souhlasim :-)

Fakt chlapče?

5:49 v neděli ráno? A já si řikal jak je brzo >:D
17. 4. 2016 00:20
predcasny start
Sa mi to len zda, alebo naozaj je naskok R8 zvyrazneny tym, ze Lexus chcel start po 3x trubeni a Audi vyrazilo vpred uz po prvom?
Ak hej, natiska sa otazka, ci redaktori nemohli dat druhe kolo, v ktorom by obe auta startovali po tom istom pocte trubeni? Sice by to Lexusu nepomohlo, ale aspon by redaktori zakryli fakt, ze sa nevedia dohodnut, kedy maju stupit na plynovy pedal.
Avatar - _Karel_
16. 4. 2016 21:34
Re: Erupce demence...
Anebo taky erupce zbytečné hysterie, kdy někteří už ani nečtou, co "ten v.ůl" napsal, protože přece ví, co píše vždycky jindy.
16. 4. 2016 06:27
Re: Nejlepší Audi R8
Tento motor R8 TDI Le Mans byl ohodnocen 368 kW, 493 koní a 1000 Nm - točivého momentu. Využívá Audi quattro stálý pohon všech čtyř kol systému, a je podélně uprostřed motorem . Má šestistupňovou manuální převodovkou . To zrychluje z 0 na 100 kilometrů za hodinu v 4,2 sekundy a jeho maximální rychlost je 325 km. :no: :no: :no:

Pokud kupuju síla srdcem, volím jednoznačně benzín, pokud volím rozumem je komfortnější jizda tak preferuju naftu. Nikdo mě nezvyklá v názoru, že ježdění s dobrým motorem na benzín je zábavnější než ježdění se srovnatelným dieselem.
Avatar - AUDIRS6
16. 4. 2016 19:13
Re: Akcelerace
Tak tam som hadam este nebol >:D
Vlaky som preferoval len ked som bol este decko a v autobusoch mi byvalo zle. ;-)
Ale posnazim sa zrevidovat slovnik pre buducnost. Mam o to cerstvo 1 dovod navyse... ;-)
16. 4. 2016 13:01
Re: Akcelerace
Máš chování dítěte, věk nehraje roli, diskuzní příteli >:-[]
16. 4. 2016 11:49
Re: Akcelerace
Čti pořádně, mládežníku ;-)
Avatar - Hammunasakra
16. 4. 2016 17:40
Re: Teoretici závodění v přímce...Spojte se!
Podívej se kdo tuhle bitvu začal = na svůj první příspěvek v týhle diskuzi ;-)
Avatar - Hammunasakra
16. 4. 2016 11:43
Re: Copak o to...
Zkus si to přečíst eště jednou ;-)

Podstatnej je 1. a 3. odstavec :-)
Avatar - Hammunasakra
16. 4. 2016 11:36
Re: Copak o to...
Tohle řešení jestli to navrh Pepa nebo Franta mi přijde ujetý = už je to desetiletí jedna firma

A kdo co přesně navrh a vymyslel se stejně nemáš šanci dozvědět - maximálně to co ti předhodí marketing ;-)

Už to tu někdo psal = bez Audi by dneska možná nebylo Lamba a bez Lamba by nejspíš audi nemělo R8. Tak :-!
Avatar - AUDIRS6
16. 4. 2016 19:18
Re: Copak o to...
a jeho nie ?
mas zaujimavy dvojity meter:
obhajca jpn produkcie moze "germancov" dat pomaly aj na cocotov a vsetko je v poradecku, ale naopak uz pomaly ides križovať.
Sa spamätaj chlape ! :-!
Avatar - Hammunasakra
16. 4. 2016 12:02
Re: Copak o to...
A já o autě! ;-)

Nědělej z toho malér = já si stojim za tim co sem napsal a ty za tim co ty = a oba máme nejspíš pravdu. Vzácná situace :yes: :-)
Avatar - Hammunasakra
16. 4. 2016 12:00
Re: Teoretici závodění v přímce...Spojte se!
Hele Mička to jakžtakž vysvětlil = měli zrovna tyhle 2 auta v redakci >:D >:-[]
Avatar - Hammunasakra
16. 4. 2016 11:51
Re: Copak o to...
Ááá další co neumí abecedu :yes: >:D

R jako Rolls Royce, V jako Venturi nebo Volvo. Jasný? >:-[]
Avatar - Hammunasakra
16. 4. 2016 11:48
Re: Copak o to...
Já píšu o modelu R8 a ne o motoru V8 ! ;-)

R jako Range Rover, V jako Volvo :-)

Jo sem editor = nějakej problém? ;-)
16. 4. 2016 16:15
Re: Teoretici závodění v přímce...Spojte se!
Tys ty mládeži jen pomohl poznat, že nejsi než tlučhuba, kopající za koncern.
Avatar - Hammunasakra
15. 4. 2016 19:52
Re: Akcelerace
Jo v poho :-)

Co studená dlouhotrvající sprcha? ;-)
Avatar - AUDIRS6
18. 4. 2016 22:37
Re: predcasny start
pohoda. ;-)
Janči ta za to hadam kamenovat nebude >:D
Clovek je tvor omylny. Aj ked tu to tak niekedy nevyzera... >:-[]
18. 4. 2016 22:03
Re: predcasny start
V tom pripade mi neostava nic ine ako sa ospravedlnujem za svoju senilitu - a najma zbytocne vlakno v diskusii. Zvycajne nemam problem citat text s porozumenim. Jedinou cenou utechy mi je fakt, ze ani Hammunasakra si tu poznamku v texte nevsimol, takze nie som jediny "pacient" :-)
18. 4. 2016 19:44
Re: predcasny start
nie, v case pisania mojho prispevku toto v clanku spomenute nebolo - ale isty som si len na 90%. Verim, ze autor clanku potvrdi moje slova o dodatocnej uprave - podla mna je len dobre ak sa povodny clanok upravuje, aby zamedzil nepresnostiam/nepravdam.
Koniec koncov vysledok je ten isty - Lexus nema v predaji auto, ktore by nad R8 v sprinte vyhralo.
Avatar - Hammunasakra
17. 4. 2016 21:57
Re: predcasny start
Tak sem přečet a sem zmaten = buď to tam původně nebylo nebo sem ten závěr nějak přeskočil nebo co :-|
17. 4. 2016 21:30
Re: predcasny start
Jinak: Co kdybysis napred precetl ten clanek?
Avatar - Hammunasakra
17. 4. 2016 12:28
Re: predcasny start
Definuj objevit Ameriku - teda co tim myslíš :-)

Co psal v článku? Źe Audi uleje start? ;-)

Nerozumuj a vysvětli! :-)
17. 4. 2016 11:32
Re: predcasny start
Objevit Ameriku musi bejt super, on to kupodivu Honza Micka psal primo v clanku. Ale klidne se dal palcujte a smajlikujte, lepsi, nez kdybyste psali nejake dalsi vase rozumy >:D
Avatar - Hammunasakra
17. 4. 2016 08:16
Re: predcasny start
Tak sem si to 3x pustil a ty máš fakt asi pravdu :yes: >:D
17. 4. 2016 11:40
Re: Nejlepší Audi R8
Muzes to nechat nekoho, kdo ti porozumi, prelozit do naseho uredniho jazyka?
neregistrovaný "SR20"
16. 4. 2016 23:54
Je tam toho.
Zakaznikova 20rocna rs2 na vitaminoch dava 200 pod 9 sekund. Podla racelogicu. To by ste chlapi rovno odpadli vzrusenim :-)
Avatar - Hammunasakra
16. 4. 2016 11:41
Re: Akcelerace
To já sice nechápu co by na tom mohlo bejt složitějšího ale žes tam na x věcí neodpověděl je fakt ;-)
17. 4. 2016 05:56
Re: Erupce demence...
Erupce zbytečný hysterie? Těch tu lítá a nejen zbytečný, ale i falešný ;-)
17. 4. 2016 05:53
Re: Teoretici závodění v přímce...Spojte se!
Jsi srab, co ani nedotahuje, co sám tvrdí. Můj oblíbený koncern? Ferrero a JLR, ostatní zhovadilosti co padají z člověka co tvdí, že jednu půlku života prožil v ČR, druhou v USA, třetí ve Finsku (mluvil jsi o polovinách :-) ), jsou jen k úsměvu nad ubohostí tvýho chování ;-)
17. 4. 2016 05:49
Re: Teoretici závodění v přímce...Spojte se!
Chlapče, podíve se o příspěvek zcela nahoře, ty diskuze. ;-)
16. 4. 2016 21:03
Re: Teoretici závodění v přímce...Spojte se!
:yes:
16. 4. 2016 11:37
Re: Akcelerace
Vše najdeš výše, ale chápu, že to může být složitější na pochopení >:-[]
Avatar - Hammunasakra
16. 4. 2016 11:33
Re: Akcelerace
Ty seš v týhle diskuzi taky slušně rozjetej >:D

Odpovědí na tvý perly ze včerejška se asi nedočkám žejo :-)
16. 4. 2016 11:31
Re: Akcelerace
Co z tebe padá...ještě, že jsi tu našel kolegu. Jak podobný máte názory...až by mohlo jít o dvoj (nebo snad troj?)jedinost ;-)
Avatar - Hammunasakra
16. 4. 2016 10:54
Re: Akcelerace
Sjetej? >:D

Pokud máš na mysli stejnou jako já tak ta toho s Audi A80 - myslim, to sem byl moc malej - najezdila sakra hodně >:-[]

Vono porovnávat i podobně výkonnou zadokolku a 4kolku na krátkou vzdálenost je taky trochu blbost [odkaz] i to dopadá podle očekávání - to byl odkaz pro fandy oooo ;-)

Ale dle diskuze si někdo fakt neumí představit že F488 atd. je vo hodně lepší než Okta RS apod. No je :-)
Avatar - Hammunasakra
16. 4. 2016 11:51
Re: Akcelerace
Výborná připomínka = co mělo znamenat to: Chlapče a teď to Mládežníku? >:D

Kolik ti je? Jestli pokročilej důchod tak budiž.. a leccos by to vysvětlovalo >:-[]
Avatar - Hammunasakra
16. 4. 2016 11:43
Re: Teoretici závodění v přímce...Spojte se!
Tak boží jméno se ti používat nelíbí ale Amen jo? Nebudeš ty trochu farizej? >:-[]

A ty 4 :no: pěkný pokrytci? >:D >:D >:D
Avatar - Hammunasakra
16. 4. 2016 18:18
Re: Teoretici závodění v přímce...Spojte se!
Faktem je že prostě asi vzali co zrovna měli = to je celý :-)

Mě na začátku to Mičkovo vysvětlení že chtěl aby lidi viděli ten rozdíl nesedělo ale dle diskuze to fakt možná smysl mělo >:-[]

Na test Lexusu RC 200t sem celkem zvědavej. Nová převodovka se mi líbí hodně = umí měnit rychlosti v závislosti na přetížení v zatáčkách
A na motor relativně taky = asi už si zvykám že víc válců bude jen pro vyvolený :-)
Avatar - Hammunasakra
16. 4. 2016 17:42
Re: Teoretici závodění v přímce...Spojte se!
Za všechno může Mička! >:D

Kdyby měli v redakci místo 4válcovýho Lexusu pujčený třeba F488 všechno by bylo jinak >:-[]
Avatar - Hammunasakra
15. 4. 2016 21:28
Re: Akcelerace
Dobře ujetý bylo [odkaz] :yes: >:-[]
Avatar - Hammunasakra
15. 4. 2016 21:24
Re: Akcelerace
Ty ses ozval že máš problém = já jen dal AUDIRS6 :yes: - a problém s tim nemám :-)

Trochu noční můra je citát z posledního Autotipu testu nový A4 2.0 TDI = V nijak ostré zatáčce při nájezdové rychlosti okolo 55 km/h se příď najednou začala hrnout ven aniž by kola dala vědět o chabé přilnavosti. Příplatek 65 tisíc za verzi quattro vřele doporučujeme

Tuhle sem to samý čet o A6 2.0 TDI :-| :-!

Včera sem viděl [odkaz] = to neni špatná noční můra :yes: >:-[]