Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Aston Martin Vantage GT8: Kila dolů a koně nahoru (+video)

Aston Martin opět využil svých závodních vozů jako inspiraci pro silniční model a stvořil doposud nejvýkonnější osmiválcovou verzi kupé Vantage.
Zpět na článek
19. 4. 2016 13:13
19. 4. 2016 20:20
19. 4. 2016 13:13
Jsem sám
komu ty reflexní doplňky na Astonu připadají jako kdyby tu káru dostal do ruky zhulenej kolotočář?

Nebyl by hezčí v klasický British Racing Green a když nějaký doplňky na zvýraznění nejostřejší verze, tak třeba karbon nebo klidně černej mat nebo co já vím - nemám patent na rozum, ale tohle mi připadá fakt moc pouťový.

A slovo "pouťové" jsem četl v recenzi na Golf R v souvislosti s jeho koncovkami výfuků. To ještě ten recenzent nevěděl, jak to vokrmí u Astona >:-[]
Rozbalit vlákno
2
19. 4. 2016 13:23
Re: Jsem sám
stáhnout obrázek do PC, odbarvit a kolorovat... hnedle to má hlavu a patu a vypadá úžasně... ostatně jako každý Aston...
Avatar - Bully_
19. 4. 2016 20:20
Re: Jsem sám
Nekdy neni na skodu si precist aspon prvnich par radku clanku a prohlednout par fotek. Pak bys mozna pochopil, proc byla pouzita prave tahle barevna kombinace.
Vyfukovy system 4-1-4 >:D taky nejak nechapu, at u Golfa R, nebo u Civicu TypeR a dalsich. Ale k HH trocha te kolotocariny patri, kvuli odliseni.