Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: TEST Pohřebák Kuhlmann VF 212 Classica: Naposledy s plnou parádou (+video)

Pohřební vůz jsme na Auto.cz ještě netestovalit. Vyzkoušeli jsme německý Kuhlmann VF 212, který dělá rozruch nejenom svým tajemným vzhledem.
Zpět na článek
30. 4. 2016 21:48
Re: krasny medved
Jj, poslední dobou to tu lidi naklikávají nevím za co. Kdo ví, jestli tu nemáme invazi automatizovaných dislike botů :no: :no: :no: :no:
Avatar - Uživatel_5340709
30. 4. 2016 17:03
Re: krasny medved
Tvůj koment mi připomněl tohle [odkaz]
Avatar - Uživatel_5340709
30. 4. 2016 18:55
Re: Pomoc!
To je jeden z těch stabilních mínusářů. Je tu už mnoho let, kašli na něho je nemocnej.
Avatar - maxi!
30. 4. 2016 18:00
Re: krasny medved
kua vsetci tu mame minus hodnotenia!
tak to nieco robime asi spravne,nie? ;-) >:D :-!
Avatar - Warrual
1. 5. 2016 11:43
Potkal jsem ho
ve Velkém Meziříčí minulý rok, jen neměl světlé výplně na zadní části. Mno je to kočár.
Avatar - maxi!
30. 4. 2016 20:20
Re: Pomoc!
tak ale to je krasne - uz aj ja mam svoj minusovy fan club!?
ja ho milujem! :-!
Avatar - maxi!
30. 4. 2016 17:58
Re: krasny medved
to je super reklama, a mne sa velmi paci aj o tej slepici!
:-!
neregistrovaný "Sheldon Cooper"
1. 5. 2016 10:08
Re: Pomoc!
Na to, ze slovencina nie je tvoj rodny jazyk, ti to ide vyborne, klobuk dolu.

Ja som len chcel poukazat na to, ze pravy Gilgit s tymi messages nemusi mat nic spolocne.
Avatar - maxi!
1. 5. 2016 08:55
Re: Pomoc!
Uvedomujem si to,ale nie som Slovak a nie je to moj rodny jazyk a mam problemy so slovosledom i gramatikou a ano, priznavam,nejde mi to na jednotku s hviezdickou. Snazim sa, ale to ze uz 20 rokov zijem znova v inom state, mi to tiez nepridava....
Zijem uz tretej krajine a to neratam kratkobobe pobyty ( rok-dva ) vo Svajciarsku, v Azii a v Juznej Amerike
Napriek tomu aj ja tu vidim rozne chyby a preklepy - ale beriem to tak,ze sme chlapy a riesime tu ine veci
pozri, ja som ta bral ako rozumneho diskutera - ale ked sa to tu zvrhne na to, ze si budeme opravovat gramaticke chyby namiesto preslapov v motorizme, tak to bude dost uchylne. :-!
Avatar - maxi!
1. 5. 2016 00:36
Re: Pomoc!
ja som mu na prvu spravu este slusne odpovedal, lebo ma len upozornil na moj preklep v texte - vravim si - OK, chlapec asi nema ine problemy, tak si honit bimbasa na nete...
ale uz mam aj ja teraz dalsiu spravu a melie uplne nezmysli, ze mam tam znovu chybu v texte....
uz zhruba pol roka nedal ziadny prispevok, svoje mudro rozsiruje priamo a riadene cez SZ
:-!
Avatar - Uživatel_5340709
30. 4. 2016 21:16
Re: Pomoc!
Měl jsem pravdu, už mě ten slídič zvaný gilgit začal také bombardovat soukromými zprávami.
Avatar - maxi!
30. 4. 2016 18:28
Pomoc!
chlapci, ked uz sa tak prijemne zabavame - mam jeden detsky problem!
nepoznate nahodou tohoto nestastnika: Gilgit

Pise mi rozne sukromne spravy, tak neviem, ci je to klasicky miestny xxx alebo len ja mam na neho stastie?

Posledny jeho vytvor je:

Detail zprávy

Gilgit - stop odpadu na Auto.cz
2016-04-29 19:14:52
Hloupý komentár

Tvuj komentár "Orban sa snazi..." je dost hloupý.
Avatar - maxi!
30. 4. 2016 16:33
krasny medved
clovek ma chut umriet a povozit sa! ;-)

>:D
6. 5. 2016 12:21
Re: A jak
Takto si predstavujem svoju poslednu cestu >:D >:D >:D
Avatar - Londonbridge
5. 5. 2016 10:54
Re: Pomoc!
Takych je viac.... Nemaju doma poriadne auto a ani to nemaju zrovnane v hlavach tak chcu zaposobit aspon za lacnym pocitacom. netreba reagovat, waste of your time....
Avatar - Londonbridge
5. 5. 2016 10:48
Pohrebak...
Tomu co bude lezat vzadu uz to moze byt jedno ci to bude MB uz neoceni to pohodlie to musime ocenovat este pred tym ako si tam zalahneme....Alebo ze by niekto chcel byt najbohatsi na miestnom cintorine...? OK pekny pohreb s krajsim autom ako v ciernej 1203 chapem....
neregistrovaný "Sheldon Cooper"
1. 5. 2016 07:05
Re: Pomoc!
Uz ked sme pri chyba v texte.... Mas tam mat "Uplne nezmysly". Nie 'nezmysli' :-!

Nezmysel sa sklonuje podla vzoru 'dub'.

Inak, za povodneho Gilgita, ktory dostal ban, sa tu potom zacalo vydavat par inych ludi.
Avatar - maxi!
30. 4. 2016 18:24
Re: .
no nie je to spatne, ale v tom medvedi by sa vies ako dobre vylihovalo!?
hmmm.......