Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Nissan Kicks je nový globální crossover. Podívat by se mohl také k nám (+video)

Kořeny Nissanu Kicks sahají až do roku 2014, teprve nyní se však představil v produkční podobě. Jde o globální crossover, dočkat by se jej tedy měla také Evropa.
Zpět na článek
3. 5. 2016 18:19
Re: Čumák
Tá vykusnutá kapota nemusela byť, ale celkom sa dá, za mňa taký nissan vitara, tá má zas problémik vzadu.
Avatar - Emel
3. 5. 2016 17:49
Čumák
Celé by to šlo, interiér je pěkný... ale ten čumák je děs, takové neharmonické, úzká maska, světlo přesahující kapotu... to je docela úlet, vypadá to jako nějaký hlodavec.
Avatar - Jaros71
3. 5. 2016 17:13
Pěkný crossover
Za mne dost dobrý ... :yes:
Hlavně interier vypadá výborně , krásný volant !
Ruční brzda je klasika..chybí jen opěrka loktů.
Pokud bude dobrá cena , bráška Capturu se bude prodávat jako rohlíky. ;-)
Avatar - Ada je zase tady
3. 5. 2016 18:16
další propadák od šikmookého rendlíku
navrch fuj, pod kapotou hnůj :no:
Avatar - twistedTSD
3. 5. 2016 16:46
Hmm
Trošku z toho cítím závan rozvojových trhů, což patrně není náhoda. Jako nástupce úspěšného Džouka očekávám něco stylovějšího (u něj navíc s nástupcem ani není nutné spěchat).

Mimochodem, vzpomněl jsem si na ix25, už je to nějaká doba co byl představen...ten jako v EU fakt nebude? Ne že by mi chyběl.
Avatar - Sumi2000
3. 5. 2016 18:28
Re: další propadák od šikmookého rendlíku
Nissan dělá dobrá auta , a tento má i klasickou ručku.. ;-)
To jsou body navrch , ne?
Jinak od Rendlu mají jen dieslové motory , a ty 1.6 nyní nejsou tak špatné.
Benzíny jsou made in Japan.
Avatar - Emel
3. 5. 2016 19:04
Re: Pěkný crossover
Nesouhlasím. Je fakt že Nissan je trošku každý pes jiná ves, ale v poslední době byla jednotícím prvkem široká maska s tou podkovou - Pulsar, Qashqai, Note i Juke. Podkova tu sice je, ale maska tou podkovou fakticky končí.

Mně to připomíná S-Cross nebo nové Baleno... a nutno říct bohužel.
Avatar - Sumi2000
3. 5. 2016 18:26
Re: Pěkný crossover
Zepředu je to klasický Nissan..za mne ok! ;-)
Avatar - 3_diamanty
3. 5. 2016 15:37
pekne
kto by mu mohol byt priamym konkurentom? mimo eu uz kusok tusim [odkaz] ale v europe ( ak sem kicks pride ) sa necham prekvapit .... trosku ma mrzi ze nissan nadalej nevie v eu najst miesto pre almeru ci primeru alebo krasnu maximu... ale zda sa ze kicks ktory je velkostne nieco ako juke tak pre neho sa v eu zrejme nejake to miestecko najde ( pockajme a uvidime ) .... velmi mi u nas chyba primera s maximou ... je to v uliciach citit... nemozem si pomoct ale som hodne smutny ze ziadny rodinny sedan/kombi od nissanu uz dnes nikde na ceste nevidim ale len same docela nezaujimave kaskaje .. kam sa podeli stare dobre japonske nissany ... nehovoriac aj o serioznych terenakoch ako patrol alebo terrano ..... chybaju mi
4. 5. 2016 08:16
Slušně vypadající mrňous
...hurá s ním do městský džungle , k tomu šestnáctku s automatem, nechybějící vyhřívání sitzen a park kameru. Tenhle přístup by se mi od Nissanu líbil :yes:
Avatar - M1chal
3. 5. 2016 15:25
pěkné
celkem pěkné :-) a s tou oraž. střechou to vypadá jak suzuki :-)
3. 5. 2016 19:00
Re: další propadák od šikmookého rendlíku
Docela by mě zajímalo, jak poznáš,co je od Rendlu a co od Nissanu, když jde v podstatě o jednu firmu. Rozdíl je snad jen v automatických převodovkách a infotainmentu.
Avatar - rohYpnol
3. 5. 2016 17:14
Ženiální
Nissan umí :yes: Navíc je perfektní, že model má svébytnost, a není to jen další zmenšenina QQ

Ostatní by se mohli učit. Stále Nissan, stále dostatečně japonský design, ale dostatečně evropský zároveň. Skvělé :yes:
4. 5. 2016 11:00
Re: Jak stojí už v názvu
A možno nakopnú konkurencii zadok.
4. 5. 2016 08:14
Re: dodelana giulie
Jasně, to poznáš z fotek ano? Já bych ti poslal tři uchazečky o práci, kdyby jsi prosím díky svý jasnozřivosti jednu doporučil :-! ;-) :yes:
Avatar - Sumi2000
3. 5. 2016 18:29
Re: Čumák
Lepší než divný Juke...a taky se prodával slušně!
3. 5. 2016 19:27
dodelana giulie
takova vylepsena giulie zevnitr, dotazena. za mne japonci jasne nejlepsi designeri. seberou prumerny design giulie a doledaj to poradne, tak ja to ma bejt. :yes:
4. 5. 2016 11:02
Re: Ženiální
A čo povieš na Pulsar - dizajnovú katastrofu? ;-)
3. 5. 2016 20:20
Re: dodelana giulie
Trochu i Levante a FF :yes:
3. 5. 2016 20:17
Originalita nadevše
Když se k tomu bude prodávat i samolepící opravná sada, tak to bude možná i pěkně auto ;-) [odkaz]

Nemůžu si pomoct, ale z venku i zevnitř tam vidím spoustu aut, ale příliš ne Nissan. Myslim, že to umí svébytněji a lépe. Qashqai nebo Pulsar jsou toho důkazem.