Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

AAA
| 10. 6. 2016 15:47
Myslím že zatopené auto je v áčkách ten nejmenší problém.... ;-\
AAA
| 10. 6. 2016 18:17
Radši zatopené než z Áček.
AAA
| 10. 6. 2016 20:23
Čím se liší auta z áček od ostatního vzorku ojetin?
AAA
| 10. 6. 2016 20:30
Na túto otázku sa odpovedi nedočkáš ...
AAA
| 10. 6. 2016 22:53
No právě. Není důvod nezvolit jiný, třeba mnohem serióznější bazar nebo soukromou inzerci, když v AAA člověk stejně najde úplně stejné vraky jako kdekoli jinde.
AAA
| 14. 6. 2016 17:25
Hledal jsem ale jiný serioznější jsem nenašel. Všude mi nutili nějaké opravené bouračky... :'-(
AAA
| 16. 6. 2016 22:44
No nevim, se soukromou inzercí mám příšerné zkušenosti a nikdy víc
AAA
| 11. 6. 2016 06:03
Neviem ako v Čechách, ale u nás sa k tebe pri predaji v AAA správajú ako keby si bol posledná socka, čo je odkázaná predať to cez nich. Ja som uvažoval svoje auto predať cez nich a bol by som akceptoval nižšiu cenu ako pri vlastnom predaji, ale to chrapúnske správanie nie. Auto som predal do 10 dni sam o 1000EUR drahšie. Podobnú skúsenosť s nimi ma viac ludi čo poznám a tak je výsledok taky, že auto tam zavezie len človek čo vie, že je tam už niečo na rozpadnutie, lebo ich mechanici zistia prd.
AAA
| 11. 6. 2016 07:05
Asi to záleží na konkrétních lidech. Já se před pár lety byl kouknout na nějaký auto, a hned v recepci mi od počítače řekli, že není v moc dobrým stavu, má ty a ty potíže...
Doba se změnila, a jejich pirátské chování jim udělalo takovou pověst, že museli přidat solidnost. Pořád jsou to obchodníci, co se snaží vydělat, ale už to má jakousi úroveň.
AAA
| 12. 6. 2016 06:08
Toto bola skúsenosť z pred dvoch mesiacov. Skúsenosti známych čo ma varovali boli staršie. Ty ľudia sa na oko správali slušne, ale dohodnutú termíny pre nich nič neznamenajú a aj keď je tam človek prvý a jediný, tak sa správajú tak, že veď on počká, kde by to inde predal. No a ich spôsob jednania o cene to je kapitola sama o sebe.
AAA
| 12. 6. 2016 19:48
S AAA mám zkušenost relativně nedávnou a to ve zcela opačném stylu. O stavu auta mi sami od sebe neřekli nic, a že bylo o čem mluvit. Naopak do telefonu ještě zkoušeli pohádky o tom, jak se na auto sami dívali a moc se jim líbilo. Právě totální absence solidnosti a serióznosti je důvod, proč už je nechci ani vidět.
AAA
| 13. 6. 2016 08:52
To mě spíš při posledním nákupu ojetiny vadilo, že na internetu nabízí auta, která tam v reálu nemají. Asi doufají, že když už se k nim člověk vydá, že si koupí nějaký ležák, když tam nenajde, co nabízejí na internetu... ;-\
AAA
| 13. 6. 2016 14:12
To je další věc. Kdybych se neozval, moje auto by nabízeli dodnes.
AAA
| 14. 6. 2016 17:28
řekl bych že si dávají pozor co vykupují, jsou jako nejznámější na ráně.
potápky
| 21. 6. 2016 20:43
Dneska už si snad nikdo nedovolí takový auta prodávat. Svýho času na to byly experti v ESA, dneska už ale lidi nejsou snad tak nezkušení, nebo ano?
bazarový plavačci
| 23. 6. 2016 15:50
nj, na to bacha, ať nenaletíte, v tech pseudobazarech by se Vám to mohli snažit prodat, pořádně prohlížet koupenou káru, ptat se na podrobnosti a prozkoumat to pod koberečkama ;-) a nebo nenavštěvovat béčkovy bazary >:D
bazarový plavačci
| 14. 7. 2016 17:32
Copak bazary, ale vychytraly prekupnici na bazosi a jine, to je teprv liga podvodniku... mimo autobazar bych ojetinu fakt nekupoval :-(
zaplaveniny
| 28. 6. 2016 16:28
V Áčkách si to asi pohlídaj, ale v esa je to pravej opak :-(

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku