Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Chabý úsměvný pokus o zvýšení popularity.
| 22. 7. 2016 12:08
Nedovedu si představit řadového policajta, který by nesrazil podpatky, nezasalutoval a s omluvou a přáním příjemné cesty neutekl hodně rychle někam do křoví, když už nepoznal auto nejvyššího šéfa a zastavil ho. Mně to přijde k smíchu, když nebyl vožralej, nenaboural 30 aut a nezabil při tom 5 lidí. >:-[]

Jen se snaží kostrbatě ukázat, jak je jeho policie spravedlivá, nestranná, neúplatná a neelitářská a nekompromisní. :-!
| 22. 7. 2016 12:16
Přesně, jak jinak by se taková zpráva dostala ven. On vlastně ten jejich prezident je hotovej Mirek Dušín.
| 22. 7. 2016 12:23
A celý ten napínavý příběh mi přijde jako konstrukce a ještě k tomu hodně blbě vymyšlená.
| 22. 7. 2016 12:52
No, dost úsměvná představa. Myslíš, že na každé policejní stanici visí seznam prominentních vozů jejich vedení?? Dost těžko :-! Policie ČR není nějakou místní filiálkou, kde každý ví, že to bílé Audi je pana ředitele, zatímco vedle stojící bílá Q7 je jeho ženy...
| 22. 7. 2016 13:33
To si myslíš, že dnes jako staví auta pěšák s plácačkou ? Zadá RZ do počítače a ví hned.... Nemusí na žádné policejní stanici nic viset.

Kde, proboha, žiješ ? A hlavně, ty tomu věříš ?

(Předpokládám, že počítač znáš, když jsi zde. :-) )
| 22. 7. 2016 13:49
A kdo jinej by ta auta měl stavět???

Ty jsi dost mimo realitu... "Zadá RZ do počítače..." - no to může, ale majitele zjistí až ve chvíli, kdy už má řidiče jasného. A jestli si myslíš, že u každý služební RZ je uvedený rovnou i řidič, který ten den zrovna řídí, pak se vrať zpátky na Zem, protože jestli někdo žije na jíné planetě, jsi to ty a ne rohYpnol... ;-)
| 22. 7. 2016 14:57
gil54 asi žije v jiným metrixu, už podle RZ pozná, co měl majitel včera k obědu podle čísla jeho kreditky >:-[] ;-)
Příprava na jeho odstranění,
| 22. 7. 2016 12:30
holt nějak se začít musí.....a ti řadoví poliocisté jistě litovat nebudou..
neúplná informace
| 22. 7. 2016 12:44
Chybí mi k této kauze informace kde přesně byl změřen a kdy to bylo. Jestli ho chytili 200 metrů za posledním domem u cedule konec obce a ještě to bylo třeba v noci kdy není provoz, tak to celý diametrálně mění situaci, protože o nic nejde. Jestli se takhle řítil středem města po nějaký úzký ulici kde se pohybují chodci a navíc ve 3 odpoledne, tak bych mu sebral řidičák aspoň na dva roky. Tohle je prostě neúplná informace, která mi o tom co se stalo neříká nic.
neúplná informace
| 22. 7. 2016 12:54
Mě by spíše zajímalo, jestli to bude mít vliv na vykonávání jeho funkce. Může být policejním prezidentem bez řidičského oprávnění?
neúplná informace
| 22. 7. 2016 13:29
Nemyslím si že by nutně potřeboval k životu řidičák. Holt ho bude někdo vozit. Jen to pro něj bude nepříjemná komplikace být řekněme rok bez papírů.
Světe div se...
| 22. 7. 2016 12:54
I Tuhý je jen člověk a porušil předpisy... No, ale mohla by z něj TV Noha udělat policejního piráta silnic :*) >:-[] ;-)
Světe div se...
| 22. 7. 2016 13:06
Není to jen tak obyčejný člověk. Je to pan zákon a má nám jít příkladem. Takže sorry, ale za mě žádný slitování, ba naopak 2x takový trest.
Světe div se...
| 22. 7. 2016 13:10
A to si jako myslíš, že lékař nebude kouřit atp.? Ano, kdyby jel 100 kmh uprostřed města na 50ce, asi ti dám zapravdu. Takhle ale sotva :-!
Světe div se...
| 22. 7. 2016 13:30
No ale já se nikde nedočetl kde ho přesně změřili. Takže těžko soudit jen podle kusých informací. ;-\
Světe div se...
| 22. 7. 2016 13:46
Tak tak. Neúplná informace. Že to vůbec cenzor pustil... ;-)
Světe div se...
| 23. 7. 2016 07:53
Najednou tu nebudeš vypisovat romány o tom, že pokud nedodržuješ rychlost nemáš na silnici co dělat? :-!
Budte radi,
| 22. 7. 2016 14:07
ze je pro vsechny stejny metr. Kdyby ho chytili, pustili bez postihu a provalilo by se to, to by se tu strhl pokrik o prominentech, ze?
Tak co vlastně chcete?
| 22. 7. 2016 14:45
Aby se nechal od podřízeného pustit bez postihu? Netvrdím, že se to teď nesnaží vydojit pro zvýšení popularity, ale že se zachoval správně, je snad jasné, ne?
Členové hlídky
| 22. 7. 2016 15:13
A členové hlídky se již připravují na odchod do civilu...
Členové hlídky
| 22. 7. 2016 22:22
Pravděpodobně už se chystají na nové pozice v bezpečnostní divizi Agrofertu...
To je bordel, všichni si nejsou rovni.
| 22. 7. 2016 15:33
Nedokážu si představit, že bych buzeroval bráchu, otce nebo kámoše. A taky neumím dodržovat všechny předpisy a zákony, často tupé.
Vruuuum...............
| 22. 7. 2016 16:30
tož synci, kdož ste bez viny, hoďte řidičákem........ Plno kritiky, že jezdí rychle. No a - jasně - má být příkladem přece....Šmarjápannopodcepenská.........… je obětí(kdoví, zda náhodnou, když tu teď máme tu policejní přetahovanou) oblíbených radarových pastiček na čtyřproudech za cedulkou....
Blik a je tam.....
Hoši, co ho vyblejskli projevili jistou dávku osobní odvahy(pokud nebyli domluvení s nějakou fakcí), protože svého nejvyššího bosse nepozná jenom imbecil(pravda, nemusí se vždy vylučovat). A on by, pokud měli svou oblíbenou čočku na klopě, byl sebevrah kdyby dělal - Hele vole nech jet bosse nebo bu bu bu.....
Takže mu nezbývá, než se podvolit výsledku......
Na druhou stranu je volání pro odstoupení po tomhle excesu - nevíme, kde to bylo, jak to bylo - trošku takové české............. a pak hupneme do káry a překročíme......šak vidím ne?
Divadlo.
| 22. 7. 2016 17:31
Nic jiného než divadlo pro českého ovčana.
Česko nový domov můj
| 22. 7. 2016 23:16
Česko je super země všude samá poplatek, pro poplatek apartman special tam on spal a odpočival

Kdo umí umí , kdo neumí čumí prostě někdo si vezme miliardy a je to ok, no a někdo překročí rychlost o par km/h, tak pro něj kriminál

Česko je zajímvá Země, já říkám česku pozemek pro zahraniční investory, stydím se za to že jsem Čech, protože není čím se chlubit, Opavia Mondelez, Škoda VW, Národní divadlo Societe General, takže co nám zbyde, jenom levná pracovní síla a pozemek, časem nebude ani ten pozemek, časem nebude nic
Česko nový domov můj
| 23. 7. 2016 07:54
Stydím se za lidi, kteří se stydí za to odkud pochází. Tahle komunistická rétorika, kterou si předvedl je dehonestací jedině tebe samotného.
Česko nový domov můj
| 24. 7. 2016 06:46
A jéja, další komunistobijec... jděte se s těmi komanči už vy***t a radši přemýšlejte o blízké budoucnosti s tím současným politickým odpadem...

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku