Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Video: Když chcete odtáhnout auto totálnímu bláznovi

Někteří řidiči raději svůj vlastní automobil poškodí nebo rovnou zničí, než aby jej nechali odtáhnout z místa, kde nesmí parkovat.
Zpět na článek
24. 8. 2016 09:01
Re: je to všude stejné
Mladý pan východní obohacovatel naší kultůry sice dobře kličkuje v českých paragrafových dírách, nicméně lidsky je to jen takový malý sociální parazit.
Každopádně jako "business plán" jak vydělávat na klikajících youtubových dětech dobré.
Avatar - beibej
24. 8. 2016 10:55
Re: je to všude stejné
tenhle člověk mi je těžce nesympatický. Chová se jako arogantní h0ˇado. Měl by dostat přes tu svojí hubu. A četníkům se divím, že s ho v něčem nevykoupou. Kurňa maj na venclu tolik kamer a neuměj ho chytit za koule?
24. 8. 2016 09:30
Re: je to všude stejné
ten pan na youtuberech nevydelava (respektive vydelava ale minimum, 1 milion shlednuty na youtube znamena nejakych $800), vydelava na tom ze lidi si u nej plati sluzby aby nemuseli resit pokuty, tyhle videa jsou jen marketingova kampan jeho firmy ktera resi prave takovehle prestupky kde policiste ani nevedi co muzou a nemuzou a jen rozdavaj pokuty a u toho hazej paragrafama ktery ani neznaj
23. 8. 2016 21:10
Pravděpodobný inzerát....
"Prodám Vauxhall Astra. Najeto 150.000 km, provozována pouze v létě, garážována. Nikdy nebourána. Nikdo neodtažena."
Avatar - iudex
24. 8. 2016 10:00
Re: Walthamstow
Je to aj počuť na videu. ;-) Btw. keď som minulý týždeň v Paríži vystúpil na Garre du Nord, myslel som si, že som v Indii či Pakistane.
Avatar - Ozzman
24. 8. 2016 09:29
Re: je to všude stejné
Nechci se ho zastavat, chová se dost hrozně, ale jestli to někdo z vás sledoval cele, tak víte že je to jen reklama na jeho firmu a myslím,že rozhodně o sobě rozpoutal dost debat minimálně, aby dal o sobě vědět a za to klobouk dolů :-)
Avatar - fOE
24. 8. 2016 12:39
Re: je to všude stejné
Dost debat o sobe rozpoutal kde kdo, od Kajinka cez Hitlera az po Zemana... kdekdo. Jen umet dostat se do povedomi, na tom nevidim nic na potlesk. Je um dostat se do povedomi lidi kladne, neco pozitivni vybudovat, prinest, vymyslet, prekonat... A to se tehle figurce nedari. Takze za sebe zadny klobouk dolu ani za tohle, ani za to jak si panacek na sve hracky vydelava. ;-)
[odkaz]
Avatar - Wolfsteen
24. 8. 2016 07:24
Re: Som na nich hrdý
Hnědočeši jsou na tom úplně stejně.
Avatar - pumpkin
23. 8. 2016 22:50
Som na nich hrdý
Takto nás Hnedoslováci reprezentujú v zahraničí. >:D
Avatar - Bazalt
23. 8. 2016 21:26
Walthamstow
Walthamstow bohužel znám, bydlí tam samí "britové". Podle toho to vypadá.
Avatar - Ozzman
24. 8. 2016 08:17
Re: je to všude stejné
Ten hlavně se všema haterama pěkně vyjebal >:-[]
Avatar - vabis
24. 8. 2016 00:08
je to všude stejné
Mladej pan Oganesian by to vyřešil určitě elegantněji [odkaz]
24. 8. 2016 15:25
Re: je to všude stejné
Na to on právě upozorňuje a dělá si tím reklamu na to, že jeho služba opravdu funguje.