Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Video: Když chcete odtáhnout auto totálnímu bláznovi

Ondřej Pavlůsek
Diskuze (13)
Někteří řidiči raději svůj vlastní automobil poškodí nebo rovnou zničí, než aby jej nechali odtáhnout z místa, kde nesmí parkovat.

Podle dostupných informací měl být stříbrný Vauxhall Astra v londýnském Walthamstow naložen a odvezen, protože neměl platnou parkovací kartu.

Majitel vozu se ovšem rozhodl celý problém vyřešit po svém a namísto sledování toho, jak jeho vůz odjíždí na plošině nákladního vozu, se vydal do akce. Výsledkem je skok astry zpátky na ulici.

Ondřej Pavlůsek
Diskuze (13)
24. 8. 2016 15:25
Re: je to všude stejné
Na to on právě upozorňuje a dělá si tím reklamu na to, že jeho služba opravdu funguje.
Avatar - fOE
24. 8. 2016 12:39
Re: je to všude stejné
Dost debat o sobe rozpoutal kde kdo, od Kajinka cez Hitlera az po Zemana... kdekdo. Jen umet dostat se do povedomi, na tom nevidim nic na potlesk. Je um dostat se do povedomi lidi kladne, neco pozitivni vybudovat, prinest, vymyslet, prekonat... A to se tehle figurce nedari. Takze za sebe zadny klobouk dolu ani za tohle, ani za to jak si panacek na sve hracky vydelava. ;-)
[odkaz]
Avatar - beibej
24. 8. 2016 10:55
Re: je to všude stejné
tenhle člověk mi je těžce nesympatický. Chová se jako arogantní h0ˇado. Měl by dostat přes tu svojí hubu. A četníkům se divím, že s ho v něčem nevykoupou. Kurňa maj na venclu tolik kamer a neuměj ho chytit za koule?
Avatar - iudex
24. 8. 2016 10:00
Re: Walthamstow
Je to aj počuť na videu. ;-) Btw. keď som minulý týždeň v Paríži vystúpil na Garre du Nord, myslel som si, že som v Indii či Pakistane.
24. 8. 2016 09:30
Re: je to všude stejné
ten pan na youtuberech nevydelava (respektive vydelava ale minimum, 1 milion shlednuty na youtube znamena nejakych $800), vydelava na tom ze lidi si u nej plati sluzby aby nemuseli resit pokuty, tyhle videa jsou jen marketingova kampan jeho firmy ktera resi prave takovehle prestupky kde policiste ani nevedi co muzou a nemuzou a jen rozdavaj pokuty a u toho hazej paragrafama ktery ani neznaj