Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Suzuki Grand Vitara slaví 20 let

Japonská automobilka Suzuki se do výroby terénních vozů pustila v roce 1970. Přesně před 20 lety – v roce 1988 – pak stála s modelem Vitara u zrodu kategorie kompaktních SUV.
Zpět na článek
25. 10. 2008 11:29
Asüna
Asüna. Tak o tejto znacke sa dozvedam az dnes. Diky, neusil som, ze cosi take existovalo. :yes:
Avatar - woody-alien
24. 10. 2008 22:36
Grand Vitara Story
V únoru jsem se rozhodoval jak vyřešit problém že v zimních měsících mívám se svojí oktávkou občas potíže zdolat převýšení od nás z údolí do okolních vesnic. Uvažoval jsem o O2 4x4 a cestou od dealera s ceníkem jsem míjel benzínku, kde si lokální prodejce Suzuki udělal výstavu aut. Jak z Harlequina - tu jsem ji uzřel. Grand Vitaru. No zkrátka už ji mám třičtvrtě roku, odolal jsem pokušení N1 (znemožní polohování zadních sedaček a zprůchodnění kufru) a vyzkoušel jsem ji všude možně, jenom na sněhu ne, protože od tý doby tady žádnej nebyl. Ačkoliv jí mám častějc špinavou než čistou, je nádherná a úžasná pohodářka. Najeto necelejch 15.000 a ani po dlouhejch jízdách mě nic nebolí, je to jízda spíš na pohodu než nějakej mazec. Pro zábavu jí jezdím venčit hlavně do kopců a na hlíny. Ten šestiválec s automatem bude asi hodně zajímavej, diesel není špatnej ale snesl by se silnější motor.
Avatar - 12Eagle
24. 10. 2008 15:02
Je to tak!
Vitara je proste GRAND. Neobjednal som ju len preto, že nie je vo vrcholových motorizáciách N1. Ale inak pekná, dobrá, praktická, terénna ... Som zvedavý na tie nové motory a nový automat.
neregistrovaný "carmik"
24. 10. 2008 11:31
Re: Funkční kráska
Terénní auta od Suzuki jsou bezva ale nejlepší byl model SJ. :-)
neregistrovaný "Michael"
24. 10. 2008 11:24
pořádné SUV
No konečně pořádné auto!!!!
Avatar - Pierro
24. 10. 2008 09:36
Re: Funkční kráska
souhlas, Vitara byla a je moc pěkný SUV. Navíc oproti konkurentů jde o SUV, který umí v terénu skoro jako pravej off-road. ;-)
neregistrovaný "Smrtakzed"
24. 10. 2008 09:30
Funkční kráska
no není nádherná? řekl bych jedno z nejhezčích SUV současnosti, které mohou i do terénu... s tím šestiválcem už to i hezky pojede... moje osobní volba by byla 2,4 3 dv. v bílé perleti... a hurá na výlet kamkoliv :yes: ;-)