Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Land Rover Discovery naživo: Auto pro cestu z města až na kraj světa

Na autosalonu v Paříži si právě odbývá premiéru nová generace Land Roveru Discovery. Vůz jsme si pořádně prohlédli a tady jsou naše první dojmy!
Zpět na článek
29. 9. 2016 15:04
Pozadí
Marně přemýšlím, která barva utlumí to otylé pozadí. Celkově se mi Disco5 líbí, ale tuhle problematickou část mohli rozbít nějakým prolisem nebo hranou. Uvidíme naživo.
Avatar - 3_diamanty
29. 9. 2016 15:50
mne sa ten zadok pozdava
teda na tom discovery samozrejme ........ celkovo to ma vyborne proporcie... vybornu svetlost... len stale sa pytam... preco musi mat novy discovery uz takmer 5 metrov na dlzku? k comu je to dobre tuzit byt stale cim vacsim a vacsim? ..... takze ano paci sa mi novy discovery... ale napriek tomu mi pride 4,6m dlhy mensi discovery sport uz ovela ovela sikovnejsi ako toto uz docela velke hebedo ... proste to uz rozmerovo prehnali .. skoda.. lebo auto krasne... uz to ale rozmerovo prestava byt takym discovery akym by som si zelal aby bol... skoda
29. 9. 2016 15:18
Jsem jedinej
komu ten zadek připomíná 5008 ?
29. 9. 2016 15:05
Re: Pozadí
Funguje mi na nem pohrichu nejlip seda. Zceluje a znensuje tradicni Disco zadek.
29. 9. 2016 15:00
Re: Mrzí mě to!
Soucasna generace je vzhledovy soliter. To auto zvenku nezestarlo ani o pid. Prichazi k tomu jedno ale...nefungovalo na neznejsi pohlavi a Disco diskvalifikovalo z mnoha rodinnych duelu.
Zadek je vizualne prifoukly a tvori ostry kontrast s RR, kde strecha krasne pada.

Nezbyva nez pockat na osobni dojem.
Avatar - rohYpnol
29. 9. 2016 14:48
Re: Mrzí mě to!
přesně, současné Disco nemělo chybu, vzhled byl naprosto geniální. Ale tohle?
Avatar - rohYpnol
29. 9. 2016 14:48
Disco dohrálo
Je to jako dojít v šortkách do opery 8-s 8-s Ne, tady to prostě esteticky vůbec nefunguje :no: :no:
29. 9. 2016 14:42
admin?
Kam zmizli vsetky prispevky, ktore tu doobeda este boli?
EDIT: nevsimol som si, ze mate dnes 2 clanky o novom Discovery, pardon.
Avatar - Twingo
29. 9. 2016 14:27
Re: Mrzí mě to!
To je sice pravda že staré Discovery bylo krásně hranaté. Ale mě mrzí že nové Discovery už nemá to typické okno na pátých dveřích je tam sice náznak ale okno by bylo okno je to sice drobnost ale v dnešní době kdy si jsou auta podobná jako vejce vejci tak i malé detaily rozhodují a počítají se.
29. 9. 2016 12:55
Re: Mrzí mě to!
Mě přijde jako větší kopie Discovery Sport, zvenku rozdíly skoro nepoznám. Takže si prohlédni naživo Sport a budeš mít jasno.
29. 9. 2016 12:19
Mrzí mě to!
Je mi líto, ale nelíbí se mi to! Od C sloupku dál už nemůžu... A přitom staré Disco je tak krásné a chlapácké auto. Jak mohli tak unikátní design zahodit?

Navíc mě překvapuje, co píšete o interiéru. Je snad méně prostorný než u starého Diska?

Snažím se právě koupit co největší auto pro rodinu a Disco bylo v hledáčku. V Evropě se bohužel neprodávají vozy jako Toyota Sequoia nebo Nissan Armada, které bych jinak preferoval - pořádné rodinné káry s obřím kufrem a minimálně šestiválcem. Věci jako X5 a tak mi připadají malé. Staré Disco byla skoro jediná možnost. Ale teď - opravdu nevím!

Možná soudím moc příkře a naživo bude auto hezké.