Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Jak Top Gear reaguje na nový The Grand Tour? Prý hrozí žalobou...

Tento měsíc na obrazovky konečně přijde dlouho očekávaná show The Grand Tour Clarksona a spol. Konkurenční Top Gear na to reaguje zahájením natáčení 24. série.
Zpět na článek
2. 11. 2016 21:01
3. 11. 2016 04:44
3. 11. 2016 09:27
3. 11. 2016 10:33
2. 11. 2016 19:52
Ať si TopGear prská :-)
TopGear s Clarksonem býval plný kontroverzí, ale byla to zábava. Neměli se téhle trojice nikdy zbavovat, oni ten pořad dostali tam, kde byl. A i kdyby teď jezdili jenom v trabantech po zapadlých vesnicích, vždy budou zábavnější než trapný LeBlanc a jemu podobný. Já rozhodně už TopGear nesleduji a sledovat nebudu. Mohou si na truc uraženě The Grand Tour žalovat jak chtějí, ale TopGear nikdy nevrátí tam, kde byl.
Rozbalit vlákno
5
2. 11. 2016 20:09
Re: Ať si TopGear prská :-)
rici o lemplech, ze jsou lemplove, o trotlech, ze jsou trotlove, o prasatech, ze jsou prasata - to neni kontroverze, to je fakt, zadna kontroverze. ze jsou v bbc pitomci a zbavi se sveho zlateho vejce, je take fakt. hejhorsi na techto faktech je, ze jisty prebujely uzus nejake politicke korektnosti z techto faktu dela fakta zakazana a jejich zverejnovani "tresta" zejmena prostrednictvim soucasneho prebujeleho politickeho aparatu takrka vsech "zapadnich" zemi. tohle z mlcici vetsiny bude do budoucna delat vetsinu nemlcici a dost mozna i radikalizovanou. top gear je jen nejaky televizni porad, ale to ostatni, co se kolem nas deje a nesmi se spravne pojmenovavat, ma v pocatcich presne stejne symptomy jako vyhozeni clarksona z top gearu.
Avatar - donPedro
3. 11. 2016 09:38
Re: Ať si TopGear prská :-)
[odkaz]
Avatar - tenterfield
2. 11. 2016 20:10
Re: Ať si TopGear prská :-)
Tak zrovna LeBlanc bylo to lepší z nového TG a myslím, že se bude lepšit. Je škoda, že díky Jeremymu to takhle dopadlo... BBC (TG) sic prská, ale mělo si nechat sr.át na hlavu?
3. 11. 2016 08:36
Re: Ať si TopGear prská :-)
Pro me je Le Blanc celkem prijemne prekvapeni a pokud se bude snazit, muze ze sebe udelat hlavni postavu.
11. 11. 2016 17:12
Re: Ať si TopGear prská :-)
Ona je ta story trochu komplikovanější. Jeremy a Andy Willman jsou autory stávajícího konceptu TopGearu, od Stiga, přes studio v Dunsflodu a news až ke Cool Wall. A BBC jim stále platí franšízové poplatky za užívání těchto prvků. Je logické, že ve chvíli, kdy "pozbude" exkluzivitu na tyto prvky, bude chtít finanční kompenzaci na své investici.

Osobně si myslím, že BBC měla možnost show znovu vymyslet a odoutat se od Clarksona úplně. Bohužel na to nikdo nemá koule a tak svou šanci kompletně promrhala + zabila TG Evansem. Každopádně důvod sledovat TopGear není.
2. 11. 2016 21:01
Win-win
Nechapem preco fanusikovia aut stale riesia, vyplakavaju, kritizuju... Nic lepsie ako to ze z BBC odisiel Clarkson a spol sa nemohlo stat. Top gear pokracuje a Clarkson, Hammond a May maju novu relaciu s obrovskym rozpoctom... To znamena 2 kvalitne relacie, pre fanusikov aut je to win-win situacia.
Rozbalit vlákno
3
Avatar - euro89
3. 11. 2016 04:44
Re: Win-win
Jak se to vezme... vadi mi, ze se upsali zrovna Amazonu. Tuhle firmu nemusim a ted resim dilema, zda kvuli oblibenemu poradu platit firme, kterou do ted uspesne ignoruji. Asi pockam par dilu, zda se odvysilane dily neobjevi s odstupem casu treba na youtube a podle toho se rozhodnu. Tak jako tak z toho nemam radost.
Avatar - tomtoylc
3. 11. 2016 09:27
Re: Win-win
ja počítám, že hned na druhý deň po odvysielaní bude možné stiahnut záznam z uloz.to ... titulky budú tiež na druhý, možno tretí deň ... na YT to určite nič nebude, možno nejaké ,,cut,, scény ale určite nie celý záznam ... každopádne mne je viac menej ukradnuté komu sa ,,upísali,, každopádne sú späť so svojou šou a ja sa teším jak malé decko... súčasný TG som ani nevidel pretože som nemal jediný dôvod si ho pozrieť ... by ma inak zaujímala oficliálne čísla sledovanosti súčasného TG
3. 11. 2016 10:33
Re: Win-win
Nenazyval by som uvedenu situaciu win-win, pretoze Top Gear po odchode tych troch moderatorov plus Andyho Wilmana, ich hlavneho producenta, prisiel o 99 percent tvorivej zakladne.

A sam Clarkson naznacil, ze vlastne je ten vyvoj situacie dobra vec, pretoze mohli prist s niecim novym (respektive "novym"). Ten stary Top Gear boli oni traja a ako tvrdia, nova relacia budu zas oni traja, cize v tomto smere sa nic nezmeni, len realie budu ine a mam pocit, ze sa pokusili vziat to dobre a zbavit sa toho zleho (Star in a reasonably priced car a tak podobne).

Myslim si inac, ze keby sa noveho Top Gearu nebol chytil ten neschopny mamlas Evans, mohlo to vypalit ovela lepsie. Cely cas sa dusoval, ako bude Top Gear uplne nova vec a prva cast bola pritom cisty ripoff povodnej produkcie, len s tym rozdielom, ze ponata uplne zle.