Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Audi Q2 je oficiálně uvedeno na trh. Kolik stojí nové hipsterauto?

Novinka v modelové paletě Audi dorazila na trh se čtyřmi motory. Další jednotky nabídku rozšíří během příštího roku.
Zpět na článek
Avatar - Barry Lyndon
3. 11. 2016 16:12
metrosexuální pikačovina
navíc skutečnost, že vrcholnou motorizaci představuje koncernový dieselový smradlák z toho dělá blamáž na druhou....

Jediné, co je na tom autě pěkné, je ten D-sloupek jakožto odkaz na staré quatro.
3. 11. 2016 22:05
Typická ukázka současného automobilového vkusu
Malé SUV s nápadným designem, plné elektroniky a s téměr bezbřehou nabídkou individualizace. A samozřejmě patřičně mastnými cenami... Audi to namíchalo přesně podle současné poptávky a vkusu, takže o úspěšném prodeji není nejmenších pochyb. Že by měl ale takováto auta coby automobilového fandu příliš lákala, to nemůžu říct... ;-\ Holt už nejsem cílová skupina, tady se cílí na "cool" mladou generaci ! >:D
3. 11. 2016 18:39
audi kopiruje design Volva?
audi kopiruje design Volva? co ty svetla? je to, neni to, ....co to vlastne je? a je to auto k necemu vubec? Proste audi...
4. 11. 2016 07:58
Re: Pekna cena za preznackovane Polo
Možná se věnuj jen štěkání u nudlí. Q2 je na plaftomě MQB, s Polem toho moc společného nemá.
Avatar - 3_diamanty
3. 11. 2016 23:18
Re: metrosexuální pikačovina
no mne pride ze je to C stlpik ... je to tu ako u klasickeho hatchu kde mas tiez zadny siroky C stlpik ..
Avatar - Barry Lyndon
4. 11. 2016 10:24
Re: Pekna cena za preznackovane Polo
"výhoda" je třeba to, že má Suberb kufr široký stejně jako Fabia (auto široké skoro dva metry, kufr jeden metr)
4. 11. 2016 08:49
Re: Pekna cena za preznackovane Polo
Tak MQB nepřináší pro zákazníka žádnou výhodu, nebo já na ni nepřišel. Jen šetří peníze výrobci což mě jako zákazníka vůbec nezajímá.
4. 11. 2016 06:19
Re: Typická ukázka současného automobilového vkusu
Já ještě relativně mladý jsem, děcka nemám a míň místa než v leonu v tom nebude. Já sem z toho auta nadšen >:D
Avatar - Barry Lyndon
3. 11. 2016 23:53
Re: metrosexuální pikačovina
máš samozřejmě pravdu, nějak jsem se přepočítal >:D
4. 11. 2016 03:45
Re: audi kopiruje design Volva?
Aha...chtěli bysme, ale nemáme ho. Chápu >:-[]
Avatar - Hotwire
4. 11. 2016 11:43
Re: audi kopiruje design Volva?
Alebo botanik...
4. 11. 2016 11:26
Re: Typická ukázka současného automobilového vkusu
Tak to jsi vedle jak ta jedle. V Q2 už jsem seděl (vpředu i vzadu) a místa je tam jen o fous víc, než v malém hatchbacku. Takže pokud to chceš porovnávat s modely Seatu, tak určitě ne Leon, ale spíš (trochu zvýšená) Ibiza. ;-\
4. 11. 2016 07:23
Re: audi kopiruje design Volva?
Rikal, pro prazaky a bukvice. Takze nechteli, chapeme? >:-[]
3. 11. 2016 23:22
Re: audi kopiruje design Volva?
To jako chceš vážně tvrdit, že mimo Prahu se u nás SUV neprodávají? >:D >:D >:D
4. 11. 2016 18:56
Re: Pekna cena za preznackovane Polo
Polo Cross ;-)
4. 11. 2016 08:00
Re: audi kopiruje design Volva?
Největší Pepíci jsou obvykle náplavy a bukvice má ve slovníku ponejvíc ten, co se těší až někomu v pánských sprchách upadne mýdlo ;-)
Avatar - IbizaFR
3. 11. 2016 20:17
Re: audi kopiruje design Volva?
no ona sama o sobě třída suv atd. je k prdu, módní doplněk pro bloncky, pražáky atd .... >:-[]