Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Octavie Scout a RS bez maskování! Co se s faceliftem změnilo?

Nedlouho po představení modernizované Škody Octavia v běžném provedení vyrazily na silnice také deriváty Scout a RS. Tady jsou první záběry!
Zpět na článek
Avatar - Floyd
14. 11. 2016 22:47
Video
Toto video je stejně zábavné asi jako série Kameňák. Redakce, to jako myslíte fakt vážně? Za mě :no:
14. 11. 2016 21:01
nevi nekdo nahodou
proc ten ridic ten hnuj natacel?
Avatar - Barry Lyndon
14. 11. 2016 22:21
Re: FL
... jj, ta pravá hrůza bují vpředu >:D
Avatar - nalimer
14. 11. 2016 21:11
Re: nevi nekdo nahodou
On "akože šiel okolo" a čo jeho orlie oči v noci nevideli - nová RS a Scout Octávia! Spoznal ju na km už zozadu...
Mne sa síce natíska konšpiračná teória o čítateľovi Rudolfovi, ale druhý článok o óde o Škode na deň je na mňa priveľa...
Avatar - Emel
14. 11. 2016 21:53
FL
Nižší zadní světla vypadají dobře, trošku jako u Superbu. Jak ale všichni tuší, nejsou to zadní světla o co tu běží...
15. 11. 2016 00:05
Medvědí služba
Redakce by si už konečně měla uvědomit, že podobně laděnými články (rádoby dramatické výkřiky v nadpisu a nafouklá bublina k prasknutí) tomuto webu škodí, a nikoliv naopak. Já mám Škodovku moc rád, ale co je moc, to je prostě příliš. Podobné křeče nakonec čtenářům tuto značky jedině zprotiví (tzv. Vošického H-faktor)... :'-(
14. 11. 2016 23:43
Detektivka
Tak tomuhle říkám článek a video roku >:D To vážně stojí za příspěvek, že škodovkář Rudolf jel vedle nejtucovějšího vozu světa Oktávky, ve verzi pseudo Allroad a supersportovní RS! A co nám to mělo dát? Vždyt je to furt dokola, žádná revoluce, evoluce se nekoná, krom "vymakané" přídě!
14. 11. 2016 22:51
Utajovane
Co pan Micka huli za matros?
Utajovane znamena, kdyz se prohani po verejne silnici bez maskovani?
A Rudolf je vase alterego? >:D
14. 11. 2016 22:53
WTF???
Video nenalezeno

Litujeme, toto video není momentálně k dispozici, nebo se nacházíte mimo území ČR, kde ho nelze přehrát.
Děkujeme za pochopení

To video je az take specialne, ze ma limitovanie iba pre domovsku krajinu?
15. 11. 2016 01:52
AMATÉŘI
Co je to za kravinu? Naučte se identifikovat aspoň podle GPS a když je zakázané, tak podle IP apod. Amatéři. Samozřejmě jsem v ČR.

Video nenalezeno

Litujeme, toto video není momentálně k dispozici, nebo se nacházíte mimo území ČR, kde ho nelze přehrát.
Děkujeme za pochopení
15. 11. 2016 00:17
Dělají z lidí blbce
Ty záběry jsou řízeny automobilkou. Všechno je předem naplánované domluvené.
Pohádka o autorovi který má bi-turbo
>:D >:D >:D
Avatar - white label
14. 11. 2016 23:24
Re: WTF???
Tak vyjeď ten kopec z Makova na Bumbálku a tam už ti to pofrčí...
15. 11. 2016 08:20
Re: Medvědí služba
I když budeme naštvaní, i když to budeme v komentářích jasně dávat najevo, stejně nám to nic nepomůže. Autorům jde o počet kliků na článek a pokud píšeme sem, stejně jsme už na článek klikli.
17. 11. 2016 19:46
Re: WTF???
O nič si neprišiel , na videu prakticky nič nieje vidieť, len dva poloosvetlené zadky octávky . ;-)
15. 11. 2016 14:59
Re: Detektivka
Ale i když to je o nejtuctovějším autě, pseudotrapném allroadu a směšné RS, tak sis to pustil. Co na to říct 8-s