Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Octavie Scout a RS bez maskování! Co se s faceliftem změnilo?

Jan Mička Jan Mička 14. 11. 2016 • 20:01
16
Nedlouho po představení modernizované Škody Octavia v běžném provedení vyrazily na silnice také deriváty Scout a RS. Tady jsou první záběry!

video

Zatímco standardní provedení modernizované Škody Octavia se už nějaký ten pátek prohání nejen po hradecké a mladoboleslavské dálnici zcela bez maskování (první dodávky zákazníkům proběhnou už v lednu), na deriváty Scout a RS si ještě chvíli počkáme. Podle našich informací dorazí nejdřív v únoru příštího roku, s trochou štěstí je už ale nyní potkáte v běžném provozu.

Zmíněné štěstí měl náš čtenář Rudolf, který potkal v pátek večer na hradecké dálnici hned dva zatím utajované kousky – nejdříve bílý Scout, chvíli poté zelené RS s karoserií liftback. „Auta nebyla maskovaná, změn ale zřejmě bude tak málo, že kdyby nebylo nových zadních světel a „efkových“ značek, ani bych si jich nevšimnul. Scout měl plastové lemy blatníků a oplastovaný zadní nárazník s kontrastními plastovými prvky, jinak nic víc. Ereso zase prozrazovaly jenom dvě koncovky výfuku a malý spoiler. Přídě jsem bohužel moc nezaregistroval, nová světla ale svítí hezky. Pod každým segmentem jsou diodové blinkry, auto si tedy s ničím jiným nespletete,“ píše čtenář Rudolf.

Škoda již v rámci představení běžného provedení modernizované octavie zveřejnila základní informace o motorech, přičemž nejsilnějším turbodieselem je stále dvoulitrový čtyřválec se 135 kilowatty. Ten bude shodný jak pro Scout (v nejsilnějším provedení), tak RS. Podle našich informací dorazí také dvoulitrové TSI s výkonem 180 kilowattů, se kterým se budeme setkávat v Octavii RS 245. „Vůbec bych se nedivil, kdyby mělo ereso silnější motor než doposud. Jeho řidič na to občas pořádně šlápnul a začal se mi vzdalovat, a to mám v autě biturbo s výkonem přes 240 koní,“ doplnil autor videa.

Související články

Témata
17. 11. 2016 19:46
Re: WTF???
O nič si neprišiel , na videu prakticky nič nieje vidieť, len dva poloosvetlené zadky octávky . ;-)
15. 11. 2016 14:59
Re: Detektivka
Ale i když to je o nejtuctovějším autě, pseudotrapném allroadu a směšné RS, tak sis to pustil. Co na to říct 8-s
15. 11. 2016 08:20
Re: Medvědí služba
I když budeme naštvaní, i když to budeme v komentářích jasně dávat najevo, stejně nám to nic nepomůže. Autorům jde o počet kliků na článek a pokud píšeme sem, stejně jsme už na článek klikli.
Avatar - Wolfsteen
15. 11. 2016 07:24
Re: Detektivka
Neřekl bych to líp :yes:
15. 11. 2016 01:52
AMATÉŘI
Co je to za kravinu? Naučte se identifikovat aspoň podle GPS a když je zakázané, tak podle IP apod. Amatéři. Samozřejmě jsem v ČR.

Video nenalezeno

Litujeme, toto video není momentálně k dispozici, nebo se nacházíte mimo území ČR, kde ho nelze přehrát.
Děkujeme za pochopení

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud