Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: V Detroitu vystavují i Číňané. Předvedli se pekelnou ošklivkou GAC GS7

Čínská automobilka GAC Motor se na letošním detroitském autosalonu chlubí hned třemi novinkami, SUV GS7 doplňují elektromobil a koncept hybridního crossoveru.
Zpět na článek
9. 1. 2017 11:31
Opět titulek
Pekelně ošklivý??? Vždyť jako by z vejfuku vypadl VW Atlas. Je snad i ten ošklivý? Co, vážená redakce?

Stejně jako včera i Koranda...
9. 1. 2017 12:15
Čože???
Milá redakcia nechcem byť ani vulgárny ani drzý, ale pretrite si oči alebo prestante byť tak zaujatý proti tomu, že je to auto z východu. Dizajn auta je subjektívna vec. Ale ten titulok je neskutočne predsudkový. Mne sa to auto celkom páči, čo sa týka dizajnu exteriéru, interiér som nevidel a ani o materiáloch použitých v interiéri sa baviť nebudeme, lebo o tom nič neviem. Z vonku to neni žiadny hnus ako kedysi sangyong rodius. A američania tiež nevyrobia vždy krásne auto ako napr. pontiac aztec. Fiat sa tiež predviedol s multiplou. A tiež sa to z vonku nepodobá uplne na nejaké konkrétne európske auto ako kedysi kópie z číny. Jasné niektoré črty na niektoré modely sa možu podobať ale povedzme si úprimne, ktoré aj európske auto má úplne všetko odlišné ako konkurencia? Žiadne. Práveže sa mi páči viac ako niektoré koncernové autá, ktoré sú na jedno kopyto všetky samé hranaté furt roky dookola ten istý nudný obdĺžnikový dizajn dizajn. Niektoré modely sú fajn aj koncernové čo sa týka kvality ale napr. škoda rapid je absolútny odpad dizajnovo aj materiálovo za tú cenu za ktorú to predávajú. Nechcem tým poedať, že rapid je úplne najhoršie auto ale malo by mať cenu maximálne 8000 eur za základný model, pretože to auto je strašne lacno spravené. A sranda je aj to že za komunizmu ľudia závideli tomu čo je na západe a to aj autá. škody za komunizmu, priznajme si to boli tiež odpad. Už po 100 000 km ste si na 105ke mohli robiť generálku motora. Konečne možme mať autá z celého sveta a češi a slováci si stále dobrovolne kupujú ten odpad čo škoda vyrába (myslené za tú cenu je to odpad). Nebol som tu ani zaregistrovaný ale tento článok ma tak naštval, že som sa zaregistroval a musel vyjadriť svoj názor.
9. 1. 2017 11:57
Re: Opět titulek
Souhlas. Vypadá celkem k světu. Mě to přijde jako taková sprsklotina XC90 a Land Cruiseru.
Avatar - nalimer
9. 1. 2017 13:03
o kráse
Trochu bulváru nezaškodí...
Je toto krásne?
Ford F 250 MY 2017 - [odkaz]
alebo GMC Yukon MY 2017 - [odkaz]
či snáď Chavrolet Tahoe [odkaz]
Americký trh je iný. Písať o ošklivosti mi príde ako vec subjektívna. A v tomto prípade viac menej len pre zisk viacerých kliknutí. Mýlim sa?
9. 1. 2017 13:20
Re: o kráse
Má to byť celosvetový model, nie len pre americký trh, teda dizajnovo by podľa mňa pasoval aj na európske trhy. A pre viac kliknutí mohli dať aj napr. takýto nadpis: (Toto ani nemôže byť čínske auto. Vyzerá veľmi dobre.) Lenže je to čínske tak to treba hejtovať.
Avatar - pallas
10. 1. 2017 05:24
tak túto peknelnú ošklivku by som bral!
konkrétne jej väčšiu sestru, GSP8

[odkaz]