Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Modernizované Mitsubishi ASX zdražilo. Stále se však vejde pod 400.000 Kč

České zastoupení Mitsubishi zveřejnilo ceník modernizovaného SUV ASX. Cena je o něco vyšší než před koncem loňského roku.
Zpět na článek
Avatar - Jaros71
12. 1. 2017 17:17
Další nepovedený facelift předku auta !
Bohužel jako u nové Octavie se facelift moc nepovedl.
Z PĚKNÉHO AUTA JE PASKVIL..
Přes facelitem byl čumák typické Mitsubishi , se sportovními geny.
Nyní divný rypáček ..proč to dělají?
12. 1. 2017 18:14
Re: Prerobiť mali najmä zadok
Nejak tak. Mitsubishi a ich "svetový" dizajn európskemu oku jednoducho neštimuje. ;-)
13. 1. 2017 15:06
Re: slabina - motorizace
1,6 Mivec mám a 6ti kvalt nepotřebuje. Až do pětky jsou kvalty poskládány dobře, žádné velké nebo naopak malé rozdíly, tak akorát a šestka na dálnici určitě nechybí protože ten motor nemá krouťák aby to mělo smysl.
Upřímně nerozumím posedlosti čím víc kvaltů tím líp. Je to blbost.
Motor a převodovka jsou na tom autě vůbec to nejlepší. Nízká spotřeba dostatek síly už od volnoběhu.
Avatar - twistedTSD
12. 1. 2017 17:53
Re: Další nepovedený facelift předku auta !
Mitsubishi facelifty neumí, takže nic zvláštního...ale úplně nekoukatelné to není.
Avatar - Jopino
13. 1. 2017 15:11
No, nevím...
Už by to chtělo nový model jako sůl. Bohu žel, tomu autu už nepomůže ani pět faceliftů.
Avatar - removed
13. 1. 2017 15:07
Re: Další nepovedený facelift předku auta !
Taky s tím nemám problém. Je to kus poctivýho železa a nic jiného od toho snad ani kupec nečeká.
Avatar - MDK
13. 1. 2017 11:31
....
Prej sportovní geny, STODOLA se sportovními geny, jestli chcete Mitsubishi se sportovními geny, tak si kute EVO nebo Ralliart a ne ASX jéžiš.... je to SUV a to má působit robustně a odolně, a to tento facelift splňuje.
Avatar - 3_diamanty
12. 1. 2017 22:33
Re: Další nepovedený facelift předku auta !
nazivo sa mi paci.... treba ho vidiet ;-) ... mne to teraz pride stylovejsie....
Avatar - aproximus
13. 1. 2017 00:43
pořád nic moc
ani před fl to nebyl žádný krasavec. ten fl nejvíc zabíjí to pseudochromové peklo. někde holt stále platí, čím víc chromu, tím víc adidas.
12. 1. 2017 22:12
Výbava
V článků je uvedeno, že u nás není k dispozici výbava Instyle+, která je k dispozici například v Německu. Bohužel nechápu proč ji dal autor článků do fotogalerie (rozlišujícím jednoznačným prvkem je střešní okno)
Avatar - CHerokee
12. 1. 2017 17:41
Re: Další nepovedený facelift předku auta !
Ten předek nyní vypadá skutečně divně. S přirovnáním k Octavii souhlasím.
12. 1. 2017 17:01
1.6 vs 2.2
Takže za mnohem silnější motor, pohon 4x4 a AT je přípatek jen 28.000,- Kč? Není v té tabulce překlep?
12. 1. 2017 20:23
Re: slabina - motorizace
Ono kdyby aspoň ta základní 1.6 měla šestistupňovou převodovku, která by umožnila lépe využít nevelký krouťák, bylo by hned lépe. Ta šestka chybí hlavně na dálnici... 8-s
P.S. Ten facelift se fakt vůbec nepovedl, jsou to babralové, původní příď byla mnohem lepší než tento přezdobený a přerostlý paskvil! 8-s :no:
12. 1. 2017 20:06
slabina - motorizace
měl jsem ASX půl roku a hodně mě zklamal motor, měl jsem 1.6 Mivec a opravdu slabota , přesedlal jsem na Mazdu CX3 2.0 a to je jiná káva. A tento facelift Mitsu je víc než nepovedený
12. 1. 2017 19:47
Re: Další nepovedený facelift předku auta !
Mitsubishi dizajn mi pripomína psa, ktorý naháňa svoj chvost a krúti sa dookola. ;-)