Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Smutný začátek nové éry WRC: Smrt diváka na Rallye Monte Carlo!

Organizátoři Rallye Monte Carlo potvrdili, že divák sražený vozem Haydena Paddona následkům svých zraněních podlehl.
Zpět na článek
20. 1. 2017 09:55
Lidská blbost...
...je bohužel nekonečná. Jeden idiot, který stojí kde nemá zase akorát vrhne špatné světlo na rally. Je mi líto pilota, protože to nebude mít do budoucna jednoduché.
Avatar - woody-alien
20. 1. 2017 11:17
Re: Co tam dělal?
Tak ten byl hodně černej....
20. 1. 2017 10:30
Co tam dělal?
Chápu tragičnost toho okamžiku.... Musel jsem si to pustit několikrát, abych viděl, že je tam člověk - asi mám už starý oči.
Ale může mi někdo říct, co tam ten idiot dělal? Na bobku, v zatáčce, na rallye?
V místě, kde by ho měl každý pořadatel vypráskat?
Ne pořadatel nemůže za idiocii takového diváka, kterému nefungují základní instinkty, když si kecne na takové místo.
Je to tragédie - ale tohle byl sebevrah....
Avatar - KANKUNEN
20. 1. 2017 13:42
Někdo má prostě rád nebezpečí,
1000x to vyjde a pak jednou ne. Nejhorší je, že kvůli takovým * je mlíko čím dál více od trati.
20. 1. 2017 19:25
Re: Co tam dělal?
Podle fotky, jsem si říkal, že jel Paddon z druhé strany, takhle je o jednoho nebojsu méně. Snad se Paddon otrká a nebude to na jeho jízdě znát, ale asi tak jako že máme zase další teplý leden beze sněhu... Smutný start...
Avatar - removed
20. 1. 2017 11:20
Re: Lidská blbost...
Smutné... z kteréhokoliv úhlu pohledu... :-|
Avatar - habanero1
20. 1. 2017 11:12
Re: Lidská blbost...
Samozřejmě chudák mrtvý, ale jednoduše řečeno mohl si za to sám, chudák Paddon, který to teď má na triku a to budou výčitky do konce života. :-(
20. 1. 2017 11:10
Re: Co tam dělal?
ale jo - stačí foťák....
Avatar - Emel
20. 1. 2017 11:03
Re: Co tam dělal?
Inu... Hyundai nezastavíš...
20. 1. 2017 10:43
Re: Co tam dělal?
jasně - nejhezčí fotka - to je důvod. To mi došlo. Jenže kvůli takovému lovci to chytne celou soutěž....I když si ten pilot stokrát vysvětlí, že tam ten lovec neměl, co dělat, tak pokud je normální, tak to v něm tak nějak trochu zůstane.....Protože zabil chlapa. To není králík, co ti vběhne do cesty...
Avatar - Blue Sun
20. 1. 2017 10:35
Re: Co tam dělal?
Co by tam dělal... chtěl mít nejhezčí fotky. Tohle bývalo na rallye běžné už v devadesátých letech, takhle zakleklí fotografové...
20. 1. 2017 23:16
vw v krizi
tyhle driáky a variace na wrc závody by se měli co nejdřív zakázat a nebo ad si jezdí někde na okruhu,je to jeden z nejnesmyslnějších sportů na světě!!!