Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Smutný začátek nové éry WRC: Smrt diváka na Rallye Monte Carlo!

Organizátoři Rallye Monte Carlo potvrdili, že divák sražený vozem Haydena Paddona následkům svých zraněních podlehl.
Zpět na článek
20. 1. 2017 23:16
20. 1. 2017 09:55
Lidská blbost...
...je bohužel nekonečná. Jeden idiot, který stojí kde nemá zase akorát vrhne špatné světlo na rally. Je mi líto pilota, protože to nebude mít do budoucna jednoduché.
Rozbalit vlákno
2
Avatar - habanero1
20. 1. 2017 11:12
Re: Lidská blbost...
Samozřejmě chudák mrtvý, ale jednoduše řečeno mohl si za to sám, chudák Paddon, který to teď má na triku a to budou výčitky do konce života. :-(
Avatar - removed
20. 1. 2017 11:20
Re: Lidská blbost...
Smutné... z kteréhokoliv úhlu pohledu... :-|
20. 1. 2017 10:30
Co tam dělal?
Chápu tragičnost toho okamžiku.... Musel jsem si to pustit několikrát, abych viděl, že je tam člověk - asi mám už starý oči.
Ale může mi někdo říct, co tam ten idiot dělal? Na bobku, v zatáčce, na rallye?
V místě, kde by ho měl každý pořadatel vypráskat?
Ne pořadatel nemůže za idiocii takového diváka, kterému nefungují základní instinkty, když si kecne na takové místo.
Je to tragédie - ale tohle byl sebevrah....
Rozbalit vlákno
6
Avatar - Blue Sun
20. 1. 2017 10:35
Re: Co tam dělal?
Co by tam dělal... chtěl mít nejhezčí fotky. Tohle bývalo na rallye běžné už v devadesátých letech, takhle zakleklí fotografové...
20. 1. 2017 10:43
Re: Co tam dělal?
jasně - nejhezčí fotka - to je důvod. To mi došlo. Jenže kvůli takovému lovci to chytne celou soutěž....I když si ten pilot stokrát vysvětlí, že tam ten lovec neměl, co dělat, tak pokud je normální, tak to v něm tak nějak trochu zůstane.....Protože zabil chlapa. To není králík, co ti vběhne do cesty...
Avatar - Emel
20. 1. 2017 11:03
Re: Co tam dělal?
Inu... Hyundai nezastavíš...
20. 1. 2017 11:10
Re: Co tam dělal?
ale jo - stačí foťák....
Avatar - woody-alien
20. 1. 2017 11:17
Re: Co tam dělal?
Tak ten byl hodně černej....
20. 1. 2017 19:25
Re: Co tam dělal?
Podle fotky, jsem si říkal, že jel Paddon z druhé strany, takhle je o jednoho nebojsu méně. Snad se Paddon otrká a nebude to na jeho jízdě znát, ale asi tak jako že máme zase další teplý leden beze sněhu... Smutný start...
Avatar - KANKUNEN
20. 1. 2017 13:42
Někdo má prostě rád nebezpečí,
1000x to vyjde a pak jednou ne. Nejhorší je, že kvůli takovým * je mlíko čím dál více od trati.
Rozbalit vlákno
0
20. 1. 2017 23:16
vw v krizi
tyhle driáky a variace na wrc závody by se měli co nejdřív zakázat a nebo ad si jezdí někde na okruhu,je to jeden z nejnesmyslnějších sportů na světě!!!
Rozbalit vlákno
0