Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Avatar - flyboyeda
Pro auto je nejhorší když nejezdí
| 19. 2. 2017 15:45
Chudák SLR, to auto má nejkrásnější zvuk motoru ze všech aut, už jenom kvůli tomu zvuku bych to auto bral
Pro auto je nejhorší když nejezdí
| 19. 2. 2017 16:09
To nejsou schopni určit, jestli je to kradené, či nikoliv? Za tím musí ještě něco být. No a že by Řepka nechtěl své auto zpět?
Avatar - fostek
Pro auto je nejhorší když nejezdí
| 19. 2. 2017 16:23
Možná ještě horší je, když v něm jezdí Řepák. :-)
Jinak děs, co se v tomhle státě děje.Buď je kradený a maj ho vrátit původnímu majiteli, nebo ne a maj ho vrátit Řepákovi. Každopádně někdo dostane místo svýho auta vrak a to není cool....
Pro auto je nejhorší když nejezdí
| 19. 2. 2017 16:34
To je bordel, tady v tom po**anym Bananystánu. Nakopat někoho pěkně do zadku. Jdu se ven vyblejt...
Pro auto je nejhorší když nejezdí
| 19. 2. 2017 21:00
Nielen u vás.Spomínam si na podobný prípad zo Slovenska,keď majiteľovi zabavili tuším Mustang Shelby GT500. Auto vraj nebolo kradnuté,ale vzniklo podozrenie, že bolo použité pri nejakej bližšie neurčenej trestnej činnosti.Auto majiteľovi vrátili po viac ako roku v zúboženom stave.Bolo nepojazdné a že vraj sa s tým nedalo nič urobiť.Videl som ako majiteľ doslova plakal,keď videl,čo mu s ním porobili.Že to bolo bez akejkoľvek náhrady škody alebo čo i len ospravedlnenia.Nepreukázalo sa vraj,že by to auto poslúžilo na trestnú činnosť.Neviem,ako ten prípad pokračoval, či mal nejakú súdnu alebo inú dohru. Dávala to v niekoľkých reportážach jedna z televízií u nás.Možno si niekto z diskutujúcich spomenie.
Avatar - JohnyRnR
Pro auto je nejhorší když nejezdí
| 19. 2. 2017 22:51
Pokud je to pravda, tak viz Pulp Fiction - žádnej soud, žádná porota, rovnou na popravu. Na cizí auta se nesahá, to je proti pravidlům :-!
Pro auto je nejhorší když nejezdí
| 29. 1. 2019 16:29
[odkaz]
Avatar - pumpkin
Viac info
| 19. 2. 2017 17:22
Z Facebooku ProDriver:
Auto kupoval Tomáš Řepka přes společnost Impex Car v roce 2010 a chvilku sním skutečně i jezdil. Pro deník Sport vznikly fotografie Tomáše Řepky, SLR a modelky Vlaďky Erbové na střeše nákupního centra. Chvilku po té se již začíná objevovat první zmínka o tom, že bohatý šejk uviděl zmíněné fotografie a začal si nárokovat SLR jako ukradené. Auto pak bylo zabaveno a stojí přes 6 let na policejním parkovišti v Praze. To je historka, která koluje po Praze a většina z vás zná. Fakta může dodat od policejního mluvčího Tomáše Hulana. Vozidlo je na policejním parkovišti umístěno z důvodu, že je v takzvané soudní úschově a čeká se na rozhodnutí soudu v občanskoprávním sporu, komu bude vydáno. Naše zdroje říkají, že účastníky občanskoprávního sporu je leasingová společnost a anglická banka. Na výsledek si budeme muset pravděpodobně vzhledem k rychlosti českých soudů ještě několik let počkat a zabavené SLR se svého majitele jen tak nedočká. Případ budeme sledovat a třeba za 5 let uvidíte video jak SLR odjíždí z policejního parkoviště na odtahovce.

V každom prípade, musí to byť zaujímavé parkovisko. Redakcia Auto.cz by z jednej návštevy mohla ešte dlho ťažiť.
[odkaz]
Viac info
| 19. 2. 2017 18:43
No odkaz dobrý, až to majitelé dostanou zpět, tak být jimi vyžaduji od Policie náhradu škody. Za ty leta, co tam ty auta stojí z nich budou vraky :no:
Náhrada škody
| 19. 2. 2017 18:40
Pokud je toto způsob, jak policie skladuje SLR, tak pokud se mu vrátí, tak nepochybně Řepka dostane nemalou náhradu škody, skoro bych řekl cenu auta co to koupil, minus vrak za co to prodá. Neuveřitelný, tomu se nedá věřit že tohle někdo z našich daní vědomě dopustí. Kde to auto stojí? Já Řepkovi ze svých daní tu náhradu hradit fakt nechci.
Avatar - aproximus
Náhrada škody
| 19. 2. 2017 20:13
řepka to auto nevlastní, je majetkem leasingovky. a ta je určitě proti takovým věcem pojištěná. pokud v zákoně není jasně uvedeno, jak má být s podobným zabaveným majetkem nakládáno, tak vidím soud o náhradu škody celkem bledě.
Náhrada škody
| 19. 2. 2017 22:02
Proč tedy příště nezabavit nějaké cenné obrazy a nevyzkoušet, jak se jim bude líbit v plesnivém sklepě? Realita je, že ti svým jednáním způsobil stát škodu. Měl by snad hájit zájmy vlastníka, ne nadělat víc škody než zloděj. Proti státu by pak byla i délka sporu. To by samo o sobě nemělo být přijatelné. Když bude řešit spory dostatečně rychle, chátrání majetku nebude takový problém. Stát by měl platit jak mourovatý, možná by si pak udělal pod svou střechou pořádek.

Jinak můžou být pojištění proti krádeži, ale nejsem si jistý, jak by se pojišťovna dívala na výsledek péče policie o zabavený majetek. Není to vandalismus, není to nehoda, ani živelná pohroma, auto se ti vrátí, pokud tedy šlo o krádež a ty jsi dostal peníze, měl bys je vrátit a zůstane ti akorát ten vrak.
Avatar - Marlo
Náhrada škody
| 20. 2. 2017 12:47
Ale prdlajs. Náhodou úředníky tu máme moc chytrý, protože ví, že až mu v roce 2035 to auto vrátěj, tak to bude mít jako málo ježděnej youngtimer hodnotu násobně větší než kdyby s tim celý ty léta někdo jezdil. Jasně, Řepa nasype třeba mego do servisu aby to nějak vypadalo, ale zase bude mít jedinečnou káru jako novou, kterou když střelí, tak si za ty prachy bude moct koupit v Praze Hilton. Takže naopak, to auto mu zhodnocujou a možná pak po něm budou chtít i nějakej cash - procenta z prodeje, prachy za uskladnění a tak.
Náhrada škody
| 20. 2. 2017 18:46
To by to auto nesmělo stát v zeleni. V rozumné garáži by se zhodnocovalo rozhodně lépe. Doufám, že to myslíš jako vtip (ten milion a Hilton).
Avatar - J@...
Tady znám
| 19. 2. 2017 19:04
z Brna z devadesátých let stejný osud BMW 850 v tyrkysové barvě, nějakému ichtilovi jej zabavili, auto pak stálo cca. 8 let na policejním parkovišti na Brně Jih, časem úplně vrostlo do země. :'-(
Avatar - twistedTSD
Stupidita...
| 19. 2. 2017 19:48
Takže auto bylo možná ukradeno a policie jej pro účely soudního sporu "uskladní" (= zaparkuje na poli) takovým způsobem, že ať už se vrátí komukoli, dotyčná poškozená osoba dostane nepojízdný vrak a může rovnou podávat další žalobu...To si nemohou třeba pronajmout nějaké skladiště?
Avatar - pumpkin
Stupidita...
| 19. 2. 2017 22:14
Asi to treba brať aj tak, že česká polícia z toho uskladnenia nemá ani korunu, tak preto to tak aj vyzerá. ;-\
Avatar - MarTin1
Bohužel
| 19. 2. 2017 20:40
taky takový případ znám a to dost blízko. Kamarád takhle před asi 10 lety koupil AUDI S4, z Německa v tzv. legalizaci..... auto bylo kradené načež po x letech propadlo státu a ten ho prodával.... bohužel v nějakém mezidobí se to nestihlo administrativně vyřídit a on s ním jezdil načež ho česká policie chytla a auto zabavila jako kradené...... soudní spor navzdory platnejm x lejstrům z Německa trval cirka asi 7 let a auto si kamarád vyzvedl ve stavu kdy bylo vhodné na sešrotování. Prorostlé mechem, gumy KO, lak KO.......
Až to
| 19. 2. 2017 21:18
Až to Řepkovi vrátěj už bude bezdomovec ... :-!
Avatar - beibej
Na tomhle je hezky vidět
| 19. 2. 2017 21:28
jak se u nás nakládá s majetkem nemalé hodnoty. :'-( Jak se asi nakládá s něčím co není jen tak vidět? Pak se nelze divit kauzám pandur, blanka, padáky a a a a a a a a a a
To jsou u policie tak neschopní imbecilové? Že ani takle drahou věc neumí lépe uskladnit? Se divím že to nezaparkovali uprostřed chanova.
Avatar - Deutsch
POZOOOOOR !!!!!!!!
| 19. 2. 2017 22:04
Vyzývám všechny uživatele čtenáře redaktory všechny kterým není nakladání s majetkem státu lhostejné. NAVRHUJI sepsat petici proti uředníkovi/policistovi který má toto nakládání s majetkem na svědomí!!!!!! jako fanouška aut a poctivého občana mě takové chování uráží a měl by za to někdo nést NÁSLEDKY!!!!!!!!!!!
Avatar - pumpkin
Spomienka na Porsche
| 19. 2. 2017 22:50
Mali sme jedného známeho, ktorý začal po revolúcii podnikať a kúpil si červené Porsche 924. Ja viem, 911-ka to nebola, ale v čase žigulákov a škodoviek aj tak slušná frajerina. Potom sa do niečoho namočil a zo dňa na deň zdrhol do zahraničia. Porsche nechal zaparkované na ulici a stálo tam dobrých päť rokov pod stromami. Pamätám si, ako som okolo chodieval do školy a bolo mi toho auta ľuto. Dosť dlho sa držalo neporušené, ale keď ho raz niekto vykradol, už to potom išlo rýchlo dolu vodou a v priebehu roka z toho bol už len vrak.
Avatar - J@...
Spomienka na Porsche
| 20. 2. 2017 07:47
Jj, a proto pokud vám někomu na ulici stojí auto, nejezdíte s nim, nemáte garáž, raději ho někomu puůjčte ať jezdí, ze všeho nejhorší je, když auto dlouho stoji, to je většinou jeho konec.
Avatar - 3_diamanty
Spomienka na Porsche
| 20. 2. 2017 09:30
pri priatelke na sidlisku takto dopadlo tiez jedno auto ktore stalo dlho dlho na jednom mieste... najprv z neho zmizli puklice .... svetlo... potom spatne zrkadlo.... potom uz malo odlamany naraznik a tak to slo dolu vodou .. no hruza a des... akoze nechapem.. kedze to bolo bezne auto co sa stalo.. ci majitel uz nejestvuje alebo sa niekde vyparil alebo co ... ale takychto pripadov ked auta takto neslavne koncia je bohuzial asi dost... bez ohladu na znacku a cenu vozu....

inak teraz ked je zima vidavam aj takych co pridu na parkovisko ( neviem odkial .. kedze podla znacky ich moc nepoznam ) .. zastanu na nom.. a potom dva mesiace sa nepohnu z miesta... akurat ze na rusnom sidlisku kde je boj o kazde miesto zaberaju flek ... toto ma dokaze ako nastvat... akoze jeden nam tu stoji pod oknom uz od vianoc... ved ten sa uz bez pomoci ineho ani nepohne... baterka bude urcite davno vybita...
Avatar - Ozzman
Spomienka na Porsche
| 20. 2. 2017 10:29
Na Vinohradech takhle parkuje asi pár desítek aut..... policajti s tim nic nedělaj, auta tam reznou a zabírají místo ! A to nejsou zdaleka takové unikáty >:D
Avatar - 3_diamanty
Spomienka na Porsche
| 20. 2. 2017 10:53
vies keby to bol nejaky sused vikendovy sofer tak pohoda... ale ono fakt sa tu obcas zjavi nejake "nezname" auto a zrazu si vsimnem ze tam stoji den dva tri tyzden dva mesiac na jednom mieste.. akoze sila... a ja vecer z prace ked pridem nemam aj kvoli takytom kde zastat .. lebo sem vzdy pride nejaky stary crep z tramtarie a mesiac dva zabera flek ...
Avatar - Ozzman
Spomienka na Porsche
| 20. 2. 2017 12:15
Haha, já tady pokud jedu autem, musím objíždět cca 2-3 ulice, aby to nebylo daleko do práce pěšky a aby tam nebyla modrá zóna či parkovací hodiny. Jelikož je tady tak málo místo a sjíždí se sem nejen Pražáci, co jsou líní jezdit MHD, tak i stejně postižení středočeši a nebo dokonce i z větší dálky, tak je tady boj o místo. Mezi tím stojí desítky vraků a mnohdy jsou tam vozy, jako třeba Opel Meriva (což je tak max. 10 staré auto cca) a další přes staré Citrony, Fiaty, nebo Moskviče. Tahle auta tady už stojí na jednom místě přes 3 roky !!! Některé mají i cizí MPZ (francouzské, slovenské) a nikdo s tím nic neděla ....
Avatar - Barrichello
Spomienka na Porsche
| 20. 2. 2017 13:34
Musíte to hlásit, co nejvíc lidí a opakovně. Až se jim tam sejde 15 oznámení na jedno auto od 5 lidí, začne se něco dít.
Avatar - pumpkin
Spomienka na Porsche
| 20. 2. 2017 14:46
U nás to tak nefunguje a chce to niekedy trochu anarchie. Pokiaľ má totiž auto špz-ky, tak musí magistrát alebo mestská časť tlačiť na dopravný inšpektorát, aby vozidlo odhlásil. Tomu ešte predchádza nekonečná lustrácia majiteľa, ktorý často hrá mŕtveho chrobáka alebo v horšom prípade je naozaj mŕtvy. No a tiež v BA nefunguje niečo také ako blokové čistenie (neviem ako v Prahe, ale v Brne vďaka nemu miznú priebežne vraky, aj keď nie všade a vždy). Takže najrýchlejšie sa riešia vraky až po zmiznutí značiek, no a zo zúfalstva tomu niekedy treba pomôcť...
Avatar - Ozzman
Spomienka na Porsche
| 21. 2. 2017 07:44
Tam dokonce už někdo nalepil na auta cedulky s nápise "jen tu zabírám místo" >:D Myslím, že to už hlásilo dost lidí a štve je to, hlavně obyvatele, kteří nemají ani místo řped domem.
Spomienka na Porsche
| 20. 2. 2017 19:50
Ja platim rocne parkovne v Londyne vela ulic a hlavne lepsie zony a blizko metra to tak robia inak ludia zaparkuju a valia metrom...Takto musis dat ucty ze byvas na tej ulici a kazdy rok zaplatis na kazde auto poplatok je to tak dobre inak aj tak je problem parkovat a bez poplatkov a draheho parkovanie uz len peskom... >:D
Není jediné
| 20. 2. 2017 08:29
Viděl jsem to auto už před lety, když jsem si na onom parkovišti byl vyzvedávat moji ukradenou (a opět nalezenou) motorku. Bohužel to nebyl jediný sen petrolheada, který tam "reznul v kopřivách". Takových vozů (přestože ne až takovéto hodnoty) tam bylo více.
Antikorozní balení
| 20. 2. 2017 08:38
.... dělám v oboru antikorozního balení a zabalit takové auto tak, aby po deseti letech nebyla na kotoučích špetka rzi a aby bylo chráněné před sluncem, by stálo tak 10.000 Kč včetně cesty a práce technika.... škoda pěkný káry.....
Antikorozní balení
| 20. 2. 2017 09:24
Fakt tak málo? Nějak se mi tomu nechce věřit, lidi vynakládají majlant na udržení vlhkosti a teploty v garáži a tady toto...???
To se může hodit.

Doba pokročila
Antikorozní balení
| 20. 2. 2017 12:37
vezmu na náhodu z webu nějakou fotku, třeba toto:
[odkaz]
(nechci tady propagovat svoji firmu nebo tak něco....)

prostě to bílé na fotce je antikorozní fólie s UV stabilizací, která odolává počasí. Když to auto postavíš na čtverec z té fólie, shora přetáhneš obal a pak ten horní a dolní díl svaříš + třeba dovnitř nahážeš vysoušedla, tak za pár tisíc máš solidní "brnění" proti vnějším vlivům....

Pravda, 10 let ta fólie venku asi nevydrží (+ mezi fólii a auto bys musel dát nějakou prodyšnou látku, třeba prostěradlo, prostě aby ta fólie nepoškrábala lak), ale zcela zásadně zvýšíš šanci toho auta dlouhé stání přežít a nebude to stát moc....

Vždycky když vidím shnile veterány někde ve stodole tak bych brečel, když vím že zabalit to by nebyla až taková věda s ohledem na jejich cenu....
Avatar - Kolouš
Antikorozní balení
| 21. 2. 2017 12:19
Tohle mne zajímá... máš jsi nějak blízko tomu odkazu? viz. "nechci tady propagovat svoji firmu nebo tak něco...."
díky
Avatar - J@...
Antikorozní balení
| 20. 2. 2017 09:28
A co těsnění v motoru pryžové díly, dlouhodobé působení všech kapalin v motoru, je toho hodně, co dlouhodobým stáním jde úplně do pr....... .
Avatar - Barrichello
Antikorozní balení
| 20. 2. 2017 10:42
Ono je zásadní kde to stojí a v jakém prostředí. Venku na mraze a vedru je něco jiného než pěkně v suchu v garáži. Spousta lidí má veterány co víceméně stojí a najedou třeba 300 km ročně.

Já koupil Camaro jako oživenou uloženku co stála 7 let a zatím to jezdí OK.
Avatar - J@...
Antikorozní balení
| 20. 2. 2017 12:05
No jo, ale staráš se o něj a občas to projedeš. Jak to stojí bez pohybu, je to špatný.
Avatar - Barrichello
Antikorozní balení
| 20. 2. 2017 13:32
Jo ale já to mam od října, a pán předemnou co to oživoval to měl od února 2016. Do té doby to stálo.
Antikorozní balení
| 20. 2. 2017 12:33
samozřejmě, tím balením ochráníš kastli a viditelné kovové díly.... kdybys to chtěl dělat sofistikovaně, tak musíš vypustit provozní kapaliny, odšroubovat svíčky a stříknout do motoru nějaký antikorozní olej atd. atd. Všechno je to řešitelné, není to až taková věda, ale samozřejmě už by to stálo něco navíc.... A pryžové díly atd zas chránit jinak, jasný (tomu už nerozumím).

Každopádně jen destrukce brzd a jiných viditelných věcí korozí + zničení laku jdou v tomto případě do statisíců a přitom to balení to mohlo v poho zachránit....
Avatar - J@...
Takový bomba auto,
| 20. 2. 2017 12:06
a má horší život, než kdejaká felicie u důchodce na dvoře.
Avatar - JirkaV8
běžné
| 21. 2. 2017 01:07
nechci vám brát iluze, ale s veřejným majetkem se takto nakládá úplně běžně. Jenže rozkradené bankovky, zmanipulované zakázky nebo tak tolik nepálí.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku