Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Proč nevybrzďovat kamion? Nikdy nevíte, co má naloženo... (video)

Auta a kamiony jsou dva rozdílné světy, které se bohužel potkávají na silnicích. Je potřeba navzájem respektovat jejich specifika, aby to nedopadlo třeba takhle.
Zpět na článek
2. 4. 2017 13:59
2. 4. 2017 14:00
2. 4. 2017 15:16
2. 4. 2017 17:36
2. 4. 2017 20:47
2. 4. 2017 21:12
3. 4. 2017 09:47
2. 4. 2017 17:24
2. 4. 2017 17:36
2. 4. 2017 19:46
2. 4. 2017 18:14
2. 4. 2017 13:59
autore?
"Jak to s řidičem, popřípadě pasažéry, dopadlo, není známo."
autore, koukal jsi vubec na konec toho videa? nebo jsi jen rychle neco zverejnil? auto.cz diky nekterym redaktoruk klesa fakt na dno extremne rychle

a jen tak do placu, vite na auto.cz ze zverejneni videi na vlastnim prehravaci mimo ten puvodni kam ho nahral autor je ilegalni pokud vam autor neda pisemne svoleni? tedy krome toho ze porusujete i ujednani google/youtube
Rozbalit vlákno
6
2. 4. 2017 14:00
Re: autore?
A ty snad z videa poznas, jestli nemaji vnitrni zraneni? Ze utikaji z auta nezmanena, ze jsou v pohode.

A jenom tak do placu - ty vis, ze to svoleni nemaji?
Avatar - 4hill
2. 4. 2017 15:16
Re: autore?
Třeba že maj zaprášený plíce z toho prachu? Taky dobrý.. >:D
Avatar - Floyd
2. 4. 2017 17:36
Re: autore?
A ty snad z videa poznáš, jestli mají vnitřní zranění? Že utíkají z auta neznamená, že nejsou v pohodě.

A jenom tak do placu - ty víš, že to svolení mají?

Edit: Jako mohl jsem napsat i něco víc, něco svého, ale chtěl jsem aby největší obhájce redakce, dozajista placený hejtr, pochopil nesmyslnost svého příspěvku.
Avatar - 4hill
2. 4. 2017 20:47
Re: autore?
O žádným svolením jsem nic nepsal..Nebo ano? Jaké vnitřní zranění po pádu palety dutých cihel na vozidlo máš na jazyku? Z třetího patra možná..
Avatar - Floyd
2. 4. 2017 21:12
Re: autore?
Já reagoval na Ikarlos
Avatar - vabis
3. 4. 2017 09:47
Re: autore?
Vite pane Fokte, nejsou spatni zamestnanci. Jsou jen zamestnanci na nespravnych mistech… Zoo Praha nebo dopravni podnik nikoho nehleda? To je fakt strasne, srry >:D >:D >:D
2. 4. 2017 15:02
Vybržďování
Zastavenie na svetlach nie je vybržďování . Ten kamion nemal zabezpeceny naklad a bol nebezpecny svojmu okoliu. Tehly by sa vysypali pri kazdom prudkom manevri.
Rozbalit vlákno
2
2. 4. 2017 17:32
Re: Vybržďování
Mě připadá že to zapezpečený měl, ještě před převrácením tam vidět pásy jsou a když se převrací je vidět že to ty pásy nevydrželi a prasknou. =)
2. 4. 2017 22:29
Re: Vybržďování
Pokiaľ premýšľal ako ty, tak si tú nehodu zaslúžil. Je úplne bežne, že vodiči náklaďákov spomaľujú pozvoľne a nie je schopný zastaviť na metri, len preto, že sa mu tam napchal zmetok čo si mysli, že fyzika sa riadi podľa neho.
A náklad zabezpečený bol, nevravím, že popruhov nemohlo byť viac, ale bežnú jazdu by to s prehľadom zvládlo.
Avatar - Intercool
2. 4. 2017 17:24
china
Prej El Paso, vždyť je to v číně
Rozbalit vlákno
2
2. 4. 2017 19:46
Re: china
Presne, texas plny cinanu s cinskyma RZ. Takova nahoda >:D .
Avatar - Fána
2. 4. 2017 18:14
proč?
Zavinil to blb v tom černým, navíc ani jeden nadával znamení o změně směru. A bílej honem honem před náklaďák aby ušetřil vteřinu. A tak to má. Měl to vysypat na oba.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - 3_diamanty
2. 4. 2017 21:45
k comu bolo dobre
vtlacit sa na tej krizovatke pred nakladak .. jeden aj druhy o co im slo? .. boze moj ved treba predvidat ze takyto kolos v pohybe nezastane na 3 metroch.. tak na jaku onu sa pred neho trepat tesne pred krizovatkou ... ja som najradsej ked ich mam cim dalej od seba tieto tazkotonazne masiny ( vzdy ich obchadzam s rezervou aj vzdy cim dalej od nich sa snazim byt ) a nie zeby som sa im este vrhal rovno pod kolesa pred krizovatkou .. uplne zbytocna nehoda... ;-\

kolegovi cestou do prace pred mesiacom nakladak odstrelil kamienok a rozbil celne sklo ... u mna vzdy plati ze od nakladaku cim dalej a ked nemusim ( napr v meste na 50tke kde jeho obehovanim nic neziskam akurat sa mi bude lepit na kufor ) tak radsej ich ani nepredbieham a nepcham sa im do cesty... dodnes sa mi tieto zasady vyplacaju
Rozbalit vlákno
2
2. 4. 2017 22:38
Re: k comu bolo dobre
Presne, nákladiak predbieham, keď viem, že mu ujdem.Za zadkom ho mať nechcem. Inak si držím odstup. Ale je neuveriteľné čo niektorý predvádzajú. To čo na videu som zažil viac krát. A to som jazdil len ako letné brigády. Posledne keď som sadol do nákladiaku mi zas geroj na novom Superbe nedal prednosť. A to som bol na starom vyklápači, kde bol predný nárazník vo výške jeho okna. Ak by som to nedobrzdil, tak mu ani nemusím volať záchranku.
Avatar - 3_diamanty
3. 4. 2017 10:44
Re: k comu bolo dobre
pride mi ze niektori akoby jazdili bez hlavy... alebo proste nevnimaju co sa okolo nich deje.. ved ten kamionista keby sa neuhol tak toho pred nim zvalcuje ... takyto nelogicky manever tesne pred nakladak s naslednym zastavenim ... no co na to povedat... rozum tu ostava stat

tolko sa pritom vsade kladie doraz na bezpecnost premavky ale napriek tomu vzdy sa najde niekto kto chce silou mocou ziskat toho darwina... nechapem ... ten kamionista to inak tym uhybacim manevrom zvladol este so ctou klobuk dole ... v ramci moznosti to zvladol ozaj slusne
3. 4. 2017 09:02
REKLAMA na auto.cz
Prepáčte, ale reklama tak ako ste ju nastavili na auto.cz je absolútne neakceptovateľná.
Je vrchol ak sa mi spustí video automaticky a začne aj skončí reklamou. Ďakujem za príjemné časy na vašom webe, ale toto je už moc. Končím. Prajem všetko dobré. Ak ma niekedy bude zaujímať reklama, viem, kde ju nájdem :-)
Rozbalit vlákno
0