Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Závodní „Ford Focus“ s technikou Nissanu GT-R míří na Pikes Peak. Může vyhrát?

Speciál pro slavný americký závod do vrchu Pikes Peak sice vypadá jako Ford Focus, avšak techniku má odjinud. Víte, odkud?
Zpět na článek
Avatar - 3_diamanty
23. 5. 2017 21:27
Re: Jo můze!
tak teraz si mi pripomenul to neuveritelne vitazstvo australskeho rychlokorculiara Stevena Bradburyho zo zimnej olympiady v Salt Like City z r 2002 .. ten bol tiez vopred uz "bez sance" ( a viacmenej tam bol len do poctu na sposob takych tych "kokosov na snehu" ) a napokon prave takou tou metodou "vypadavania" superov ( ich padmi, vzajomnym zrazanim sa a nejakou tou diskvalifikaciou ) to dotiahol az do finalovej jazdy a tam si opat s neskutocnym stastim a nahodnymi okolnostami uchmatol samotne najcennejsie zlato ( pre australiu na ZOH dodnes snad jedine v historii ) ... odporucam najst si kratucky zaznam niekde na nete ... nieco neuveritelne :-) ale aj krasne zaroven ( ukazalo sa tam v reale ze kazdy sportovec ma sancu vyhrat len sa nesmie nikdy vzdavat ) ... pre mna z pohladu sportu je to stastlivec storocia ... ale aj preto je sport taky krasny a zaujimavy ze je proste neraz nevyspytatelny ( a v motorizme kde hodne zavisi od techniky to plati dvojnasobne ) ... takze vzdy je sanca... vzdy ;-) :yes:
24. 5. 2017 07:36
Focus???
"...Speciál pro slavný americký závod do vrchu Pikes Peak sice vypadá jako Ford Focus..."

Podla mna vypada skor ako rozslapnuta zaba. Ze to ma nieco spolocne s Focusom, to tam fakt neviem odhalit...
23. 5. 2017 23:14
Vím, že vzhled je v tomto případě nepodstatný, ale...
... je to vážně hnusné! ;-\ ;-\ ;-\