Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: V Británii jsou nejspokojenější majitelé Škodovek. Které modely v průzkumu uspěly?

Studie mezi řidiči ve Velké Británii odhalila, že nejspokojenější jsou zde majitelé aut z Mladé Boleslavi. Škoda obsadila první dvě příčky.
Zpět na článek
Avatar - Uživatel_5340709
9. 6. 2017 16:56
Proč ne,
Sup III je povedený a těší to i mě za škodofku. :yes:
Avatar - Joky
10. 6. 2017 07:07
Pepíci pozor :
To je přesně článek pro české Pepíky a jejich tlusté Mařky od ploten..

Ale že jsme Mařko udělali dobře a koupili jsme si taky
tu svoji vysněnou Škodověnku.... a jak se s ní jezdí do Kauflandu hmmm jedna
radost... a jak se do ní nakládají ty basy s pivem ....ááah
10. 6. 2017 08:37
Titulok ako sa patri, ale ....
První místo je pro nejluxusnější vůz v nabídce Škody skvělý výsledek, průzkum ale odhalil i méně lichotivou statistiku. Pětina majitelů si totiž u Superbu stěžovala na technické problémy, ve většině případů se jednalo o elektroinstalaci.
9. 6. 2017 18:25
Re: a já myslel ...
Jsem prvně přehlédl tu celkovou tabulku pod reklamou. Jelikož mezi a 1. a 8. místem je rozdíl pouhé jedno procento, tak z toho nemá význam vyvozovat cokoliv.

Beztak si skoro každý před koupí vyzkouší vícerou aut, vybere si to, co mu vyhovuje nejvíc a těžko bude chtít nakonec přiznat, že si vybral blbě.
9. 6. 2017 17:21
Re: Proč ne,
Letitý Yeti mě docela překvapil, ale na druhou stranu se mi s ním jezdí dobře a nemám mu toho moc co vytknout.
Avatar - white label
12. 6. 2017 16:15
Re: Titulok ako sa patri, ale ....
Pokud nevíš, kolik % majitelů si na technické problémy stěžovalo v průměru celkově, nemá to žádnou významnější výpovědní hodnotu, viz i:
"...V posledních dvanácti měsících totiž musela hned třetina! vlastníků modelu XF řešit nějaké technické potíže."
Vše je relativní...
Avatar - JDM
12. 6. 2017 15:58
Anketa
Co to je za anketu? Kdo z nich by napsal že se svým novým vozem není spokojený? >:D prostě se do těch 70tis lidi dostalo nejvíc skodovkaru.
12. 6. 2017 07:40
Re: Titulok ako sa patri, ale ....
Aj u nás v Hornej-Dolnej je Škoda in. Na druhom mieste je Zetor a pódium dopĺňa Terra! ;-)
9. 6. 2017 18:41
Re: Proč ne,
Yetíků jezdí na ostrovech poměrně hodně. Z mého pozorování jde o 2-3 nejrozšířenější model Škodovky. Na takové Ukrajině jsem nedávno nepotkal ani jednoho a tam by se hodil spíš.
9. 6. 2017 18:26
Kde su antiskodofkari?
Skodovkarski hateri ziadnych 100 komentarov proti koncernu? Co sa stalo >:D ? Briti su spokojni, lebo v britania je skoda spotrebak za primeranu cenu. Nemaju velke ocakavania. V nemecku boli svojho casu najmenej spokojni mercrdesfahrer, lebo auta nesplnali ich vysoke ocakavania. Vzdy je to o subjektivnom nastaveni.
Avatar - Joky
9. 6. 2017 17:54
a já myslel ...
a já myslel, že Škodomilové jsou jen u nás.....