Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Nový VW Touareg odhalen na prvních snímcích. Inspiroval se konceptem T-Prime

Vlajková loď Volkswagenu v segmentu SUV přijede oficiálně v září, zatím se odhaluje na prvních špionážních snímcích.
Zpět na článek
12. 6. 2017 11:59
Fuj
Koukám, že využít obří slevu na dobíhající model byl výborný nápad :-)
Avatar - iudex
12. 6. 2017 13:11
Re: ak už chcete zobrazovať nový touareg
To vyzerá veľmi reálne, zrejme to naozaj bude finál. Na prvý pohľad zrejme R-line, tie lamely v najnovšom dizajnovom duchu VW, skrátka žiadne veľké prekvapenie. PR reči menežmentu o veľkom dizajnovom pokroku sú viac chcením než budúcou realitou.
12. 6. 2017 11:36
Podla ocakavania
Myslim ze iny dizajn sa nedal cakat, niet dovod sa vzrusovat, vw nikdy nerobil velke zmeny ako napr. Renault. Niekomu sa to nebude pacit, iny si ho kupi prave preto. Urcite zaujimavejsie bude co vsetko si najde cestu pod kapotu.
Avatar - Blue Sun
12. 6. 2017 14:03
Za každou cenu
Opět se ukazuje, že agresivní design za každou cenu nemusí být dobrý design. Ani v jedné ukázané variantě to není vůbec hezké.
Avatar - 3_diamanty
12. 6. 2017 11:28
Re: ak už chcete zobrazovať nový touareg
zadna klucka dveri na sirku vzdialena 15cm od okna... napuchnute sialenstvo... k tomu celkove proporcie rozplacnuteho megahatchu s bruchom na zemi... kam sa ta krasa a vizualna lahkost touaregu zrazu podela len cumim ;-\ .. zatial ozaj skalamanie pritom sucasny touareg je snad najkrajsi vw.... neviem.. ale toto co vidim si ozaj nezasluzil ;-\

PS: inak tam vedla neho na foto bude asi hned aj nove polo... tak snad aspon to bude ok ;-) :yes:
Avatar - wakantanka
12. 6. 2017 15:37
Re: ak už chcete zobrazovať nový touareg
Tiguan na steroidoch no :-) akurat ze tu caro mladsieho brasku akosi nefunguje.
Avatar - iudex
12. 6. 2017 13:17
Re: Fuj
Jj, výpredajový Touareg v aktuálnych cenách (reálnych) je kauf roka, kamarát kúpil základ 3,0TDI za 34t eur, to sú cenníkové ceny Tiguanu 2,0TDI.
Avatar - iudex
12. 6. 2017 13:15
Re: Rozměry
Nemyslím, že medzi 7-miestnym Tiguanom Allspace a Touaregom je treba ešte niečo pchať. Základný Tigi je pomerne kompaktný, to áno, ale Allspace je súrodenec Kodiaqu, teda taká stredná trieda a nemyslím, že Touareg bude o 2 triedy väčší, aby tam vošiel ešte jeden model. Jedine, ak by to bolo koncepčne úplne iné vozidlo, teda nie SUV, ale nejaké štýlovejšie SUV-kupé, to by som si vedel predstaviť.
Avatar - Ozzman
12. 6. 2017 12:20
Re: Podla ocakavania
Obě dvě generace Touarega jsou naprosto nenucené, přirozeně majestátní a bez zbytečných výstřelků. Jak je Passat docela nudný, Golf v nižších specifikacích převážně také, tak Touareg je pro mne takovým Synonymem dokonalého většího SUV. Jasně, že třeba některé BMW či MB umí vypadat hodně dobře, také je to prémie, ale Touareg vedle nich nevypadá jak chudý příbuzný. Nová generace je pro mne dost zklamání.
12. 6. 2017 12:07
Re: no neviem
Předpokládám že ma stavitelný podvozek, proto je nízký
Avatar - Emel
12. 6. 2017 11:44
Re: Podla ocakavania
Pořád to bude sourozenec Q7 a Cayenne, ne? 3.0TDI je podle mě jistý, něco dalšího uvidíme časem... ale já bych si to asi stejně koupil s 3.0TDI.

Současný Touareg je sice trošku obyčejný, ale na druhou stranu má eleganci a souměrnost a přirozenost, kterou třeba Q7 nikdy neměla. Tak doufám, že nová generace nesklouzne k nějakým samoúčelným kudrlinkám.
Avatar - nalimer
12. 6. 2017 11:20
ak už chcete zobrazovať nový touareg
prosím, skúste dať túto snímku s finalnou verziou prednej masky
[odkaz]
Avatar - _Karel_
12. 6. 2017 20:29
Re: Za každou cenu
Tys to ode mě pochopil jinak než jako ironii? ;-)
Avatar - white label
12. 6. 2017 18:26
Re: Za každou cenu
Takže co konkrétně bude na designu nového Touaregu, který bude "překvapivě" vypadat dost podobně jako ten současný (případně jako některé jiné současné modely VW), "agresivního za každou cenu"?
Avatar - Blue Sun
12. 6. 2017 18:15
Re: Za každou cenu
Tak znovu a podruhé... mluvím někde o VW či Touaregu? Mluvím o pojetí designu, ne? Nebo máš v hlavě dnes VWymeteno?
Avatar - white label
12. 6. 2017 20:33
Re: Za každou cenu
Konečně si napsal něco, co dává smysl... :-)
Avatar - _Karel_
12. 6. 2017 19:56
Re: Za každou cenu
On přece vůbec nemyslel tohle auto.Vůbec tím nechtěl říct, že Touareg vypadá "za každou cenu agresivně". On pod touto diskuzí o Touaregu jen pronesl zcela obecnou myšlenku, naprosto se netýkající Touaregu. To přece musel pochopit každý ;-)
Avatar - white label
12. 6. 2017 15:47
Re: Za každou cenu
Nemluvil, psal: "Opět se ukazuje..."
Nebo snad mají první dvě generace Touaregu nějaký atypicý design na poměry VW?
Avatar - Blue Sun
12. 6. 2017 14:26
Re: Za každou cenu
Já někde mluvil specificky o VW? A kde, prosím?
Avatar - 3_diamanty
12. 6. 2017 11:03
no neviem
aspon z tychto foto to na mna posobi kusok rozpacito.... vyzera to byt akesi nizke a rozplacnute a tazkopadne s kolami utopenymi kdesi hlboko v kasni... neviem ale sucasny touareg je teda fakt podstatne krajsi a aj viac SUVeckovitejsie vyzera ako toto co vidim na tychto fotkach.... aj ten predny previs je tu uz docela masivny a vcelku nizko polozeny ... chapem ze do terenu to auto uz moc nepojde ale ista SUV vizaz a svetlost predsa nikdy nie je na skodu ... mozno uz starnem ale taka kia sorento [odkaz] alebo toyota highlander [odkaz] ci pajero sport [odkaz] su proste daleko krajsie ... a pacia sa mi ich proporcie ovela viacej... lebo maju skutocne vizaz seriozneho SUVecka a nie nejakeho nizkeho rozplacnuteho akoby tuningovo upraveneho niecoho co sa nazyva SUV ... samozrejme este to chce pockat na ofiko fotky tohto vw ( kde mozno budu ine pruziny a vasie kola ) ale inak zatial nijako nejasam... pritom ten sucasny touareg je podla mna kasnou uplne ok tak neviem preco zrazu taketo zmeny
13. 6. 2017 08:05
Re: Rozměry
Pro EU by podle mne žádnou vycpávku nedělali.

Byla by škoda, kdyby ho natáhli. Hlavně by mě to mrzelo u Cayenne, i když se dá pochopit, že by mohli chtít zvětšit odstup od Macanu. Pětimetrovou krávu si však můžou strčit za klobouk (ještě by mu mohli omezit světlou výšku, vyhodit uzávěrky a je úplně vymalováno).
Avatar - Ada je zase tady
13. 6. 2017 00:23
Re: vw v krizi
to vypadá tak blbě jen proto, že to má vypuštěné pérování a courá to pupek po zemi :no:
Avatar - Jaros71
12. 6. 2017 22:50
Re: Fuj
Super cena !! :yes:
Navíc za povedené a vychytané auto :-)
12. 6. 2017 22:49
Re: Fuj
Absolutny suhlas, tiez som to vyuzil :-))))
Avatar - Dinar
12. 6. 2017 16:44
Re: Při pohledu na předek...
Navíc se zákl linky posledních vw dost sbližují s audi, ten gril bude nakonec jediná rozeznávací markanta, designově bohužel ne moc povedená.
12. 6. 2017 14:55
Při pohledu na předek...
...jsem si vzpomněl na Heidi:

Na grilu - pohledů se točím
Na grilu - gest se opékám
Na grilu - jsem, jak někam vkročím
Jsem kuře, mládě člověka

Nevím, jestli je podobná píseň i na "radiátor", ale ta by sedla taky. Obě předchozí generace se mi líbily, tahle zatím velmi nepřesvědčivá.
Avatar - nalimer
12. 6. 2017 14:25
Re: ak už chcete zobrazovať nový touareg
presne tak. tých radikálnych zmien tam veľa nie je.
VW len mení dizajn predných masiek a ostáva konzervatívnym.
čím je väčšia použiteľnosť vzduchu pre chladenie motora, tým je masívnejšia predná maska.
Avatar - white label
12. 6. 2017 13:59
Re: Podla ocakavania
Jj, viděl jsem, ale jednak je to fotka jen zepředu a pak je otázka jestli je to skutečně konečná/finální verze s pouze přelepeným logem.
Avatar - Dinar
12. 6. 2017 12:47
Re: Podla ocakavania
O pár příspěvků výš dal nalimer odkaz. ;-)
12. 6. 2017 11:55
Rozměry
Trochu překvapení pro mě jsou rozměry, dříve se tvrdilo, že nenaroste. Pokud se opravdu natáhne někam k 5m pak se dá očekávat ještě jednou auto mezi Tiguanem Allspace a Touregem v cenách Arteonu na MQB. Pro USA a Východ je potvrzen Atlas "Coupe" viz tady:
[odkaz]
Avatar - white label
12. 6. 2017 20:31
Re: Za každou cenu
Tohle byla taky ironie... ;-)
Sorry, už jsem z jeho (ne)reakcí zblblý.... :*) >:-[]
Avatar - white label
12. 6. 2017 20:27
Re: Za každou cenu
Takže on se v diskusi pod novým Touaregem vůbec nevyjadřuje k němu ani k VW, ale pouze zcela obecně, a naprosto se to netýká Touaregu... a musel to pochopit každý?
Tak já to teda nepochopil....
Mimochodem tahle jeho věta je myšlena také zcela obecně, a netýká se Touaregu, cituji: "Ani v jedné ukázané variantě to není vůbec hezké." ?
Avatar - white label
12. 6. 2017 18:31
Re: Za každou cenu
Takže co konkrétně bude na designu nového Touaregu, který bude "překvapivě" vypadat velmi podobně jako ten současný (případně jako některé jiné současné modely VW), vypadat "agresivně za každou cenu"?
Re: no neviem
Takže VW opravdu krome Golfa neumi delat hezky auta. Myslel jsem si to, ale teď mi to bylo potvrzeno...
Avatar - white label
12. 6. 2017 12:40
Re: Podla ocakavania
Jak víš/víte, jak bude nakonec opravdu vypadat? ;-)
Avatar - white label
12. 6. 2017 14:14
Re: Za každou cenu
On má VW "agresivní design za každou cenu"? To si asi s někým pleteš? ;-)
Avatar - 3_diamanty
12. 6. 2017 11:44
Re: Podla ocakavania
mas pravdu.. ale prave tentokrat tu uz vidim ze tie zmeny su akesi vacsie.. mozno ani nie v samotnom tvare masky ale v proporciach celkovo.. auto posobi akosi rozplacnuto zaroven docela s velkymi prevismi a akoby tazkpadne ...pritom mi pride ze cesty mame stale rovnako siroke... a jam na nich paradoxne coraz viacej.. takze tymto cim sirsim a nizsim proporciam u SUV akos uz prestavam fandit.. za mna radsej toyotu higlander ked uz ...