Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Rozhovor Auto.cz: Škoda Auto představila značkový program prodeje ojetých aut Škoda Plus

Škoda Auto přichází s novým programem na podporu prodeje ojetých vozů v autorizované prodejní síti – Škoda Plus. Cílem společného programu Škoda Plus je zkvalitnění nabídky ojetých vozů, jejich financování a služeb.
Zpět na článek
1. 9. 2008 08:45
neregistrovaný "RayBan"
1. 9. 2008 11:19
neregistrovaný "RayBan"
1. 9. 2008 14:27
neregistrovaný "Darth_Vader"
1. 9. 2008 14:45
neregistrovaný "Darth_Vader"
1. 9. 2008 15:57
neregistrovaný "RayBan"
1. 9. 2008 19:15
neregistrovaný "Notime "
1. 9. 2008 20:08
neregistrovaný "Notime "
1. 9. 2008 20:13
neregistrovaný "Notime "
neregistrovaný "RayBan"
1. 9. 2008 08:45
Škodu kupte v Německu
Škoda by raději měla představit novou cenovou politiku - doporučuji koupit jeden z posledních Světů motorů 34/2008, kde je článek o nákupu vozů v Německu. Octavia o 70-120.000 Kč levněji, bez smlouvání a trapných akcí s leasingem.
Rozbalit vlákno
16
1. 9. 2008 09:16
Re: Škodu kupte v Německu
Tak Škoda už nasadila akční ceny Edition 08 a některé ceny jsou velmi zajímavé [odkaz]
neregistrovaný "RayBan"
1. 9. 2008 11:19
Re: Škodu kupte v Německu
Maxi Dot to nezachrání, pořád Škoda drahá.
Avatar - Ronault.
1. 9. 2008 14:18
Re: Škodu kupte v Německu
Mě spíš překvapuje samotný Maxi Dot... je to zajímavá snaha Škodovky prodávat opět něco normálního pod jiným názvem... viz že Octavia je auto střední třídy... a teĎ palubní počítač se jmenuje Maxi Dot >:D
neregistrovaný "Darth_Vader"
1. 9. 2008 14:27
Re: Škodu kupte v Německu
Ale Maxi Dot uz byl i v OctI - takze tahle snaha je tu delsi dobu a v tomhle pripade si ji cenim
Avatar - Ronault.
1. 9. 2008 14:40
Re: Škodu kupte v Německu
Však ano, to je jasné, že se to cení. Jen mě překvapuje to rozdílné pojmenování. Jde jen o palubní počítač, který má o něco větší display oproti běžnému ve Škodě a účtují si za to 4500 Kč, pokud mám správné informace. Tady toto měla například minulá Astra, jen to bylo v kapličce nahoře a jmenovalo se to palubní počítač.

Mě spíš baví představa majitele Octavie, když říká sousedovi s Focusem, že má Maxi Dot a to tam on nemá, zatímco se to jen jinak jmenuje >:-[]

Tedy pokud to má i jiné funkce, nějaké nevídané, tak mě vyveďte z omylu ;-)
neregistrovaný "Darth_Vader"
1. 9. 2008 14:45
Re: Škodu kupte v Německu
Nevim jak Focus ale tohle ma i ktere dvere jsou nedovreny, v pripade automatu jaky tam je kvalt, radio
Avatar - Ronault.
1. 9. 2008 15:16
Re: Škodu kupte v Německu
Tak nevím jak Focus, ale o nedovřenosti dveří informuje většina aut, to co mám doma třeba taky, jen se to nejmenuje maxi dot. A radio mi to taky píše.
Avatar - Pierro
1. 9. 2008 15:38
Re: Škodu kupte v Německu
Mě teda o nedovřených dveřích na stodvaciášku informoval s dvoudenním zpožděním nastydlej močák, resp. problémový chcaní... >:-[] No nezbylo, než zajít pro pemprsky a trpět jako divá zvěř...
neregistrovaný "RayBan"
1. 9. 2008 15:57
Re: Škodu kupte v Německu
Tak to byla Maxi Moč, tenkrál to bylo u všech modelů škodovek základem ... :-)
Avatar - Ronault.
1. 9. 2008 16:12
Re: Škodu kupte v Německu
Ty jsi drak :yes:
neregistrovaný "Notime "
1. 9. 2008 19:15
Re: Škodu kupte v Německu
Palubní počítač a MAXI-DOT je rozdíl. MAXI-DOT je multifunkční zobrazovací display, kde se zobrazují údaje o vozidle... A to od prasklé žárovky až po množství kapaliny v ostřikovačích... A když porovnám Octavii 2003 s MAXI-DOTem, kde bylo zobrazeno vše, včetně toho, které dveře jsou otevřené a Focusa 2003, který měl jen trapnou kontrolku se symbolem otevřených dveří, takže jste ani nevěděli které dveře jsou otevřené... Takže sousedovi klidně budu říkat, že tam nemá MAXI-DOT!
Druhá věc je cenová politika, za 4500,- je to opravdu dnes dost...
Mimochodem, pokud tě popuzuje označení MAXI-DOT, jak by jsi tomu chtěl říkat? Palubní počítač s 2,5'' LCD displayem?
Palubní počítač
[odkaz]
MAXI-DOT
[odkaz]
Avatar - Ronault.
1. 9. 2008 19:42
Re: Škodu kupte v Německu
No tak jestli je tohle je LCD display... >:-[]

Takže vlastně lepší palubní počítač, takový, kterým Škoda dohnala konkurenci, třeba v tom, že do té doby se neukazovala rychlost tempomatu... zastřešila to pod jeden display a nechá si to připlácet. Dobrá strategie.

Hlavně dávej ale bacha, aby ti nepraskla cévka, vykřičníky si nech třeba na chlapy v hospodě ;-)
neregistrovaný "Notime "
1. 9. 2008 20:08
Re: Škodu kupte v Německu
Tak to promiň, že jsem s tím vykřičníkem stoupl na kuří oko... Fakt si ho musím nechat na chlapy v hospodě, škoda ale, že tam nechodím ;-)
P.S. Vykřičník byl na souseda, ne na tebe!
1. 9. 2008 19:48
Re: Škodu kupte v Německu
A vies ako volaju toto? Jednoducho display. Ziadne hyper, turbo, maxi, dot, dpi, tft, hdtv. Nerobia z toho ziaden zazrak...

[odkaz]
neregistrovaný "Notime "
1. 9. 2008 20:13
Re: Škodu kupte v Německu
Vím, že škodovka má pořád co dohánět... Ale když ostatní automobilky nabízí rovnou to, čemu škodovka říká MAXI-DOT, tak nemají problém to jednoduše označit jako "palubní počítač"... Škodovka ten rádoby "nadstandard" musela nějak pojmenovat.
Avatar - Ronault.
1. 9. 2008 22:41
Re: Škodu kupte v Německu
Tak tak, to je ono... Tohle by byl u Škody MAXI-HYPER-SUPER-ULTRA-DOT >:D
2. 9. 2008 07:38
Koupis rok staré a máš stejné garance jako u noveho???
Koupis rok staré a máš stejné garance jako u noveho??? Ze-bych nekupoval nove, kdyz je zitra ojete??
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "RayBan"
2. 9. 2008 13:11
Re: Koupis rok staré a máš stejné garance jako u noveho???
???
8. 3. 2018 12:53
Zkušenosti s přípravou na prodej
Dobrý den, chci se zeptat ohledně přípravy auta k prodeji. Prodávám svého miláčka a napadlo mě že bych ho dal na přípravu k [odkaz] - měl s tím prosím někdo zkušenosti? Můžu to sice připravit i ručně ale myslím si že oni to udělají líp. Předem děkuji za odpověď.
Rozbalit vlákno
0