Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Škoda Fabia IV: Bude takto vypadat nová generace?

Fabia III. generace se vyrábí teprve tři roky. První rendery podoby jejího nástupce přicházejí zpoza Atlantiku a vypadají kontroverzně.
Zpět na článek
Avatar - Warrual
25. 8. 2017 18:34
O odsouzeném inženýrovi za Dieselgate
ještě nic na ACZ?
Avatar - Joky
25. 8. 2017 16:13
Akční model
Bude taky akční model s označením EL ?
tzn . emisní levárna
26. 8. 2017 07:39
Na tuto se už dá trochu koukat.
Na tuto se už dá trochu koukat. Pořád to jsou jen velmi lehké kosmetické úpravy, chtělo by to zásadní změnu ultranudného škodováckého designu. Vypadá ale nesrovnatelně lépe než současná, ze všech stran osekaná Jánošíkovou valaškou. Například ty dva hrozné záseky v pátých dveřích u současných škodovek jsou vrchol nevkusu.
Avatar - Joky
25. 8. 2017 16:10
Očkování
hlavně se musí začít plošně očkovat proti dobytčímu moru , jinak přijde
Škodovka postupně o většinu zákazníků.. .
proč to tahá břicho po zemi?
tyhle snížené vozy s obludně velikými koly vypadají blbě. :no:
26. 8. 2017 08:17
Re: proč to tahá břicho po zemi?
Ne každému se líbí vysoká auta SUV. A rozhodně to není o tom, jestli na ně někdo má nebo ne. Ten, kdo nejezdí do lehkého terénu a líbí se mu nižší sportovnější auta (např. pro výrazně lepší jízdní vlastnosti) si SUV normálně nekoupí. Navíc, ne každému vyhovuje alpinismus při nastupování do vyšších aut. Lidé s naprosto běžnou výškou okolo 175 cm mají u těchto aut problém posadit se rovnou na sedačku, protože je pro ně zkrátka nepřirozeně vysoko.
26. 8. 2017 04:41
Re: O odsouzeném inženýrovi za Dieselgate
Jsi dementní se svými příspěvky. Znovu tě upozorňuji, že tohle je trestný čin, zřejmě to při své omezenosti nejsi schopen poznat, ale připrav si doklady o své nesvéprávnosti až PČR zaklepe.
Avatar - Joky
25. 8. 2017 19:02
Re: O odsouzeném inženýrovi za Dieselgate
pravdy se na auto cz dočkáš až po úklidu redakce vousatými kluky z východu....
Avatar - Kuski
27. 8. 2017 13:52
Výblitek amatéra
Toto a nová Fabie? Předek vzaný ze Superbu, celý bok je nová Ibiza s prolisy ze současné Fabie. To už to vážně Auto.cz nemá o čem psát, než si cucat novinky z * a přebírat články za Světu motoru?
Pro mě je to jedna z nejvíc zbytečných stránek o autech. A to jste kdysi patřili k těm nejleším. :no: :no: :no:
27. 8. 2017 07:20
Re: proč to tahá břicho po zemi?
Ne. S ničím si to nepletu, ale přirovnal bych to k nastupování do OT64. Měřím o pár cm víc než ty a do většiny SUV se mi přesto nastupuje daleko hůř, než do většiny běžných aut. SUV mají sedačky nepřirozeně vysoko, tudíž si musím při nastupování stoupnout i na špičky, sednout si na bok sedáku, protože posadit se rovnou doprostřed (jako u běžných aut) nejde a přitom u některých typů výrazně sklonit hlavu, abych si ji neurazil o střechu (což se mi párkrát skoro stalo). Zkrátka zbytečně složité a nepřirozené pohyby. Dnes již mám díky těmto autům averzi vůči prakticky všem vyšším vozidlům a odmítám s nimi jezdit. Když mi někdo nabídne odvoz s SUV, raději jedu některým ze svých normálních aut.
Avatar - aproximus
26. 8. 2017 22:17
jedno je jisté
další generace fabie bude opět vyšší level učebnicového příkladu katování kostů >:-[]
26. 8. 2017 09:54
Re: Na tuto se už dá trochu koukat.
Toto je jen nové Polo s nakreslenymi světly ze Superba a zadní okousany z Octavie..takže s novou Fabii to nemá určitě nic společné
Avatar - Joky
26. 8. 2017 07:33
Re: O odsouzeném inženýrovi za Dieselgate
Zastávat se novinářského odpadu , který je schopen při srovnávacím testu jen proto,
že je podplacený VW dát za škrabku ve výbavě klidně stejně plusových bodů a teď mne nechytejte za slovo jako pohon 4x4 u konkurence je hnus ... každý plevel se musí vytrhnout i s kořenem ...
A napsat článek o tom, že byl někdo spravedlivě odsouzen za emisní levárny VW a spol ?
Kdepak , to bude raději článek o prodeji Alfy či Maserati ....Ale o tom , že až VW nafasuje
všechny ty pokuty a nikdo se jich nebude ptát zda chtějí či nechtějí prodat a prostě jim
to seberou ...to ne .. to by vyschlo korýtko..
...
Inu, proc ne? Ale proc předek ze Superba...?
Špatný nápad to ale není :-)
Avatar - JiRkA997CZ
25. 8. 2017 17:05
Re: proč to tahá břicho po zemi?
Větší ráfek než guma...
Avatar - Joky
25. 8. 2017 20:47
Re: O odsouzeném inženýrovi za Dieselgate
už je z tebe taky Škodomil? Bleju
25. 8. 2017 20:40
Re: O odsouzeném inženýrovi za Dieselgate
Taky bys potřeboval uklidit... :-O
Avatar - _Karel_
26. 8. 2017 07:25
Re: O odsouzeném inženýrovi za Dieselgate
A Machalovi je to jedno.
Avatar - _Karel_
27. 8. 2017 11:45
Re: O odsouzeném inženýrovi za Dieselgate
Jeden by myslel, že taková troska může být jen jedna, ale evidentně tu nachází sobě rovné. :-|
27. 8. 2017 09:09
Re: proč to tahá břicho po zemi?
Sedačku máš tak vysoko, jak sis ji nastavil, ne? Nebo na ni nedosáhneš a boucháš se o střechu i v nejnižší poloze? Jak se ti tam pak vejde hlava za jízdy (nebo i v nižších autech)? Sám při nastupování typicky začínám nohou, ne zadkem. Co může znepříjemnit nastupování, je vystouplý, vysoký práh.

Tohle mi připomnělo test Q7 od Chvály, kde na začátku nastupuje s plnýma rukama. Nepřijde mi, že by byl nějak zvlášť vysoký. A zapluje tam bez akrobacie. [odkaz]
Avatar - KLAS
26. 8. 2017 22:51
Re: O odsouzeném inženýrovi za Dieselgate
Vousaté kluky redakcia tohto webu nezaujíma. Kto by si kvôli ním dal tú námahu? :-!
Avatar - Well-being
26. 8. 2017 12:16
Pokud
by vypadala takto, není co řešit. Je to dokonalé ... :-)
27. 8. 2017 11:15
Re: O odsouzeném inženýrovi za Dieselgate
Tupan co tu vzívá takovou lidskou tragédii by zasloužil, stejně jako jeho přikyvovači ozdravný týden s vousáči o kterých tu bájí!
25. 8. 2017 22:40
Re: O odsouzeném inženýrovi za Dieselgate
Sorry, ale to dělení zdejších diskutérů na "Škodomily" a "Škodonenávistivce" mi připadá neuvěřitelně ubohé. Prostě když se mi něco z produkce Škodovky zamlouvá, tak to tady klidně přiznám, a když mě s něčím naštvou, tak si vůči nim neberu servítky (samozřejmě v rámci slušnosti). Je snad na tom něco špatného? :-O
P.S. Nejvíc mě ale na tom tvém příspěvku nadzvedlo to použití příkladu vyvraždění redakce Charlie Hebdo islámskými teroristy. To je fakt hnus, z toho zase bleju já!
Avatar - KLAS
26. 8. 2017 22:46
Re: O odsouzeném inženýrovi za Dieselgate
Ty si dobrý, úzkoprsý chujko...
Avatar - Joky
25. 8. 2017 19:04
Re: O odsouzeném inženýrovi za Dieselgate
pravdy se na auto cz dočkáš až po úklidu redakce vousatymi kluky z východu....
14. 12. 2017 20:11
Škoda Fabia
Nevím, co s ní máte, mně se zalíbila hned na první pohled, takže jsem si ji před pár měsíci i pořídila a nemůžu si stěžovat. Skvělé ovládání, odpružení a v kabině je hezky ticho, i když na to šlápnu na dálnici. Konkrétně jsem kupovala tady - [odkaz] - a mohu jen doporučit :-) Spokojenost ve všech ohledech :-)
Avatar - _Karel_
27. 8. 2017 09:15
Re: proč to tahá břicho po zemi?
Ok, je možný, že zrovna tobě se do nich nastupuje blbě, ale většina to má opačně a třeba pro mě je nastupování nejzásadnější (a možná jediný) argument, proč bych event. možná jednou byl ochoten jít do SUV.
Avatar - KLAS
27. 8. 2017 08:33
Re: proč to tahá břicho po zemi?
Koľko máš centimetrov?
Avatar - KLAS
26. 8. 2017 22:54
Re: Pokud
Chceš povedať, že Superb hatchback by bol dokonalý, jo?
Avatar - KLAS
26. 8. 2017 22:52
Re: Na tuto se už dá trochu koukat.
A bočná linka okien je tiež zo Superbu.
Avatar - KLAS
26. 8. 2017 22:47
Re: O odsouzeném inženýrovi za Dieselgate
Môžeš dať na to odkaz?
26. 8. 2017 21:39
Re: proč to tahá břicho po zemi?
To fakt ne.
Avatar - _Karel_
26. 8. 2017 19:06
Re: proč to tahá břicho po zemi?
Chviličku jsem váhal, jestli nemyslíš mě. :-)
Avatar - _Karel_
26. 8. 2017 16:07
Re: proč to tahá břicho po zemi?
Ani nápad, že bych tě chtěl přesvědčovat na SUV, ale to s tím nastupováním - nepleteš si to s Tatrou 815? Já měřím 170cm, a do SUV se mi nastupuje daleko pohodlněji, než do běžného auta.O nějakém alpinismu nemůže být vůbec řeč. A opakuji - měřím jen 170cm.
26. 8. 2017 13:19
Re: proč to tahá břicho po zemi?
nejvíc to chtějí partnerky podnikatelů, aby ostatní baby okolo věděly jak mazaně si to ona dovedla zařídit. vysvětluje to bezpečností pro svá děcka a budoucí parchanty při případné havárii, v čemž má vzhledem ke svým řidičským schopnostem pravdu
Avatar - _Karel_
25. 8. 2017 21:37
Re: O odsouzeném inženýrovi za Dieselgate
A co tě na tom zajímá? Že za zcela jistě manažerské rozhodnutí vedení potrestali obyčejného inženýra? Jen trapnost, nic zajímavého.
Avatar - KLAS
26. 8. 2017 22:51
Re: O odsouzeném inženýrovi za Dieselgate
Lov jak lov, ne?
26. 8. 2017 15:48
Re: proč to tahá břicho po zemi?
Ty si taký hňup...
26. 8. 2017 18:56
Re: proč to tahá břicho po zemi?
Typický představitel rejpala který v žádném SUV dusud neseděl.
Avatar - 3_diamanty
25. 8. 2017 23:04
Re: proč to tahá břicho po zemi?
dho som ta tu nevidel.. vitaj :yes:
Avatar - 3_diamanty
25. 8. 2017 22:52
Re: proč to tahá břicho po zemi?
to tahanie brucha po zemi zase len nahrava SUVeckam.. pritom kedysi mali aj bezne vozy slusnu svetlu vysku ... nechapem preco dnesne osobaky sa uz musia niektore doslova plazit po zemi ...

kto na to ma ten si dnes uz urcite kupi SUV ... vsetko k tomu smeruje... nizka svetlost stve aj mna... hned by som si dal aspon nejake vyssie pruziny ... akoze obcas ma to hodne stve .. feldu na diskoch 14tkach co som mal predtym tak ta bola skoro ako offroad... panecku ta sla suverenne cez akykolvek "teren" ... lenze teraz co uz mam to polo tak to je mimo kvalitnu cestu uz uplne nepouzitelne ( jazdit s nim k tete na zahradu je pre mna utrpenie ) ... chybaju mi na trhu hlavne male sikovne SUVecka.. nieco na sposob vitary alebo skor este na sposob toho predosleho ignisu .. proste nieco co nestoji 20 tisic v zaklade ale neico sikovne male 5 dverove a za dostupnu cenu povedzme bezneho maleho vozu...