Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Lamborghini zveřejnilo datum premiéry SUV Urus. Bude to brzy!

O Lamborghini Urus se často mluví jako o prvním SUV značky, jenže to není pravda. Nový model se představí pětadvacet let po ukončení výroby „Rambo Lamba“.
Zpět na článek
Avatar - Bubáq
10. 10. 2017 13:37
... a ještě jednou zdroje rádia Bubáq
Celý projekt URUS probíhá pod naprosto dokonalým utajením. Ostatně VAG, takto majitel firmy Lamborgíny, má s utajováním svých připravovaných novinek více než skvělé zkušenosti, jak o tom svědčí naprostá absence informací o nových škodovkách na stránkách ACZ. (Redakce ACZ je z tohoto přístupu VAG a Škoda Auto a.s. tak na hrnci, že náhradou začala uveřejňovat - v hojném množství - články o škodovkách, co se nevyrábí už alespoň 30 let).
Jenže i v tomto případě se Bubáqovi podařilo prolomit pečlivě střežené tajemství: nové SUV Lamborgíny se nebude jmenovat Urus, nýbrž URSUS!!!
A proč? Pamětníci si zajisté vzpomenou, že Ursus byl značkou polských kopií československých polních draků Zetor! Už Vám to dochází? Traktor Lamborgíny > < traktor Ursus .... propojení nejlepších tradic evropského Jihu a evropského Severu! Geniální, prosté a účinné.
Jen tradicionalisté si povzdechnou: to už došla jména známých býků z koridy?! To teď býky vyměníme za medvědy? Asi už jo....
Rozbalit vlákno
3
Avatar - Hammunasakra
10. 10. 2017 16:37
Re: ... a ještě jednou zdroje rádia Bubáq
Jen si dovolim doplnit aby si někdo náhodou nemyslel že to je vtip nebo hoax [odkaz] [odkaz]
Avatar - Bubáq
10. 10. 2017 17:07
Re: ... a ještě jednou zdroje rádia Bubáq
[odkaz]
10. 10. 2017 18:23
Re: ... a ještě jednou zdroje rádia Bubáq
S těmi medvědy jsi ujel, Urus je jméno býka
the name Urus or Aurochs is taken from a now extinct species of very large, wild bulls that lived in Europe, Asia and North Africa. The last surviving Urus died in 1627 in Poland, some of the larger Urus bulls could be as tall as 180cm and weigh an impressive 1,500kg while boasting horns that could be 80cm long.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud