Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Český trh v červenci 2008: Honda Civic v první desítce nižší střední

V nižší střední třídě v červenci mimořádně uspěl futuristický Civic. Zástupce japonské automobilky skončil sedmý, i když obvykle se umisťuje až ve druhé desítce.
Zpět na článek
15. 8. 2008 06:07
Re: Slušný PR článek
Ale já jsem rád, že se dozvím něco o akcích Hondy a není tady pořád dokola VW, Kia, Renault apod. Ale jestli umíš dobře číst, tak jsem psal, že nikdo neřekne ani popel, když si Honda udělá PR, ale kdyby to byl VW (rozuměj úvodní obrázek, popis výbav a cen), byl by oheň na střeše. Jenom mě štve, že VW je za všech okolností podrobeno max kritice a myslím si, že si to jako automobilka s obrovskou tradicí a technologickým potenciálem nezaslouží.
14. 8. 2008 18:56
Re: Focus uz za 349 990 Kč
Každá správná automobilka má svůj holobyt pro chudé trhy, to není žádná exkluzivní doména Kie. Ale jsem rád, že tě to slovo pobavilo. Že by Kia neměla už kam zlevňovat, je leda tak zbožné přání konkurence - jako každý normální obchodník samozřejmě rezervu na slevy do ceny započítanou má. Jestli je pak sleva v realitě dobrý kšeft, záleží na několika věcech, mj. na faktické marži, která zbyde pro všechny zúčastněné podél dodavatelského řetězce, výrobcem počínaje. Můžeme podle situace jednotlivých automobilek - PSA, Renaultu, Fordu, GM, Fiatu atd. - spekulovat, kolik si reálně kdo vydělá. Zatím všechny velké automobilky hlásí pokles zisku i při růstu prodejů, tedy pokles své marže. Navíc stoupají ceny oceli, karbonu a dalších typických materiálů odvětví, což prostor pro marži dál zužuje. České prodeje žádné automobilky přitom nejsou směrodatné pro celkovou úspěšnost značky - jednak je ČR trh malý, jednak doposud deformovaný Škodou. No a že se Ford teď chystá prodávat evropské modely v USA, to opravdu není výrazem jeho sebevědomí, ale velmi racionální úvahy krizového vedení. Tož tak.
neregistrovaný "babo"
14. 8. 2008 18:30
Re: Focus uz za 349 990 Kč
simi to teraz fakt nandal :no:
neregistrovaný "babo"
14. 8. 2008 18:23
Re: Subaru u baru
no ved prave, vsak to tam pizem, ze Spec C ani nie je homologizovana na cestnu premavku. (nesplna emisie, to prerobenie na lavaka asi tiez nie je uplne koser....).

Prave preto pisat, ze EVO je lepsie ako STi je fakt mimoza, na rallye su to tieto sutazne auta a rozdiel je, ze Spec C od Subaru u nas bezne nebolo...
14. 8. 2008 16:26
Re: Focus uz za 349 990 Kč
Ty si diagnoza >:D >:D
14. 8. 2008 16:25
Re: Slušný PR článek
Civic Sport nama proti Focus Ghia ... vyhřívaná zpětná zrcátka, vyhřívané čelní sklo a trysky ostřikovačů, vnitřní zpětné zrcátko s automatickým zatmíváním, úprava jasu ukazatelů přístrojové desky, zpožděné zhasínání předních světlometů, sluneční clony na zadních oknech, Stropní airbagy 1. a 2. řady sedadel,
Aktivace varovných světel při nouzovém brzdění, atd..... :yes: :yes:
Avatar - Ronault.
14. 8. 2008 14:10
Re: Focus uz za 349 990 Kč
Já jezdím s bhútánem, mě je Fokus ukradený >:D >:D >:D
Avatar - Ronault.
14. 8. 2008 14:07
Re: Smekám před Méganem
Pokud myslíš systém keyless entry, tak tu již od prvopočátku do čtečky karet strkat nemusíš, pokud máš lepší verzi. Jednu rozpozná auto samo, takže tam konkurence napřed není. A jen tak na okraj. Četl jsi článek o novém Golfu 5.5? Prý už konečně budem mít systém keyless entry. Na VW to je pokrok, jinde už to mají 8 let.
Avatar - Ronault.
14. 8. 2008 14:04
Re: Smekám před Méganem
No tak se posaď do Octavie 1,9 TDI a to poznáš význam slova traktor >:-[] Já teď na ní najel cca 3000 km a ve srovnání s 1,5 dCi je to opravdu otřesný motor, tedy spotřebu měl lepší než Megane. I když to asi bude jízdním stylem známého s Meganem >:-[]
Avatar - hruodolf
14. 8. 2008 12:30
Re: i30 vs Cee'd
Největší rozdíl je ten, že Cee'd objednaný na zakázku je v salonu během pár týdnů, ale u i30 to trvá několikanásobně déle ;-\ (přece jen se vozí přes půl světa)
neregistrovaný "babo"
14. 8. 2008 11:21
Re: Slušný PR článek
CV v TOP5 uz myslim bol a s tymi PR je to presne tak
neregistrovaný "babo"
14. 8. 2008 11:20
Re: Slušný PR článek
;-)
14. 8. 2008 09:49
Re: Slušný PR článek
Prave pozeram na nete jeden civic 2.2 CDTI vo vybave sport, je to jazdenka 2007, ma 15900km a stoji 579900Sk to je dobra cena, nie?
Avatar - King
14. 8. 2008 09:22
Re: Slušný PR článek
Forester Turbo za celoživotní úspory? Tak to už as iteď budeš vyděděnej, ne? ;-) >:D
Avatar - King
14. 8. 2008 09:18
Re: Slušný PR článek
Nevím, proč by se po všech "píárkách" na prodejní úspěchy Škody, VW, Fordu, Kie a kýho čerta nemohl článek věnovat Hondě? Je na tom něco špatného? Sice mám dojem, že Civic zdaleka není v Top 10 poprvé a byl myslím párkrát i v Top 5, ale že se tomu konečně věnoval materiál jen oceňuju. :yes:
14. 8. 2008 08:01
Re: Subaru u baru
Ta Spec C se sice předělává na levostranné řízení, ale pořád nemá homologaci na silniční provoz (pouze jako soutěžák)
14. 8. 2008 07:59
Re: Subaru u baru
A kdo se baví o rally ? Na předešlé generace se odkazuji právě proto, že v běžném provozu jsou zastoupena STI o něco víc než EVO. EVO mělo (má) pověst té mega ostré rally zbraně, kdežto STI jako trochu přístupnější a i trochu víc na image a od toho se odvíjela početnější klientela. A proto jsem taky výše zmínil, že Mitsu musí přesvědčit zákazníky, že X je více "civilní" než předchozí generace. To, že u Mitsu tvrdí, že přetahují zákazníky Subaru je sice hezké, ale dokud nebudou ke srovnání čísla prodejů, tak se o tom nemá cenu bavit.
Avatar - T613
14. 8. 2008 06:32
Re: Slušný PR článek
ani ten motor by nemuseli startovat! ;-)
14. 8. 2008 06:12
Re: Slušný PR článek
Není to poprvé.. :o))) Teď jsi mě dostal. Asi proto jsem koupil do rodiny Mazdu3 a svému otci doporučil za jeho celoživotní úspory Forestera v Turbu... Upřímně, já to nedělím. Auta jsou špičková jak z Japonska, tak z Německa. Když mám rád auta, tak proč se mám dívat na to, odkud jsou :-) A GTI bych v životě nevyměnil. Je to auto, které je naprosto spolehlivé, krásně se v něm jezdí a je propracované do detailu. Mazdu jsem musel vrátit pro tři závažné závady během dvou měsíců.
neregistrovaný "babo"
14. 8. 2008 02:26
Re: Focus uz za 349 990 Kč
dokazes disutovat bez toho aby si ludi osocoval? Proste si 507 v bledo zelenom. Preci by ma byt diagnoza, lebo si mysli, ze F/L focusa sa dizajnovo nepodaril? Naozaj je traba kvoli tomu ludi urazat? Divne...

Trebars zaujimavy dizajn bola Ford Puma, aj celkovo zabavne auticko
neregistrovaný "babo"
14. 8. 2008 02:22
Re: Slušný PR článek
presne tak, ziadna akcia. A presne aj zkaldna verzia, ta 1.4 verzia je stale draha a aj ked je vybavena velmi pekne (napriklad stabilizacny, automaticka klima), tak zaklad u 429 je moc a na druhej strane ten 1.4 motor je super tak do JAZZ, ale v CIVIC je to fakt hruza. Snad po F/L daju aspon ten novy 100k 1.4 i-VTEC motor.

Na druhej strane, ak chce niekto slusne vybavene auto za slusny peniaz zo slusnym motorom, tak 499 tisic CZK za 1.8 Sport je perfektna cena a clovek priplatkovu vybavu vlastne nepotrebuje.
Taky Focus GHIA 1.6 Ti-VCT (no horsi motor, ale povedzme) stoji 580 tis. CZK a k tomu mu chyba audio aj na MP3 (6 tis), 17-kola (priplatok 6000), vyhrievanie prednych sedadiel (10 000) metaliza (13 900) a este nejake drobnosti.

Proste politika HONDY je taka zvlastna. Slusne vybavene verzie vie ponuknut za paradne prachy, ale nevie ponuknut zakladne. A zrejme tie su na predajnosti podielaju vysokym percentom.
neregistrovaný "babo"
14. 8. 2008 01:59
Re: Slušný PR článek
na to su tu ini, co presne vedia ocenit, aky je rozdiel v jazdnych vlastnostiach medzi STi a EVO a tak ;-) By to woe spoznali len by motor nastartovali a mozno ani jednu zakrutu by nemuseli prejst >:-[] >:-[]
Avatar - gld
13. 8. 2008 23:24
Re: Smekám před Méganem
solídna firma? tata?
13. 8. 2008 22:42
Re: Slušný PR článek
Asi kecám, ale rozhodně o sobě netvrdim, že jsem nějakej profíček! Strach je silnější >:D
neregistrovaný "babo"
13. 8. 2008 22:38
Re: Slušný PR článek
haha, nekecaj ;-) >:-[]
13. 8. 2008 22:27
Re: Slušný PR článek
Stealth jak "vidí" Japonce tak trojčí(není to poprvé).....Tady si počtěte, jak on objektivně popisuje své GTI. >:D Pravda, popis je fakt zajímavý.

[odkaz]

PS - ŽÁDNÁ akce nebyla a není.Jen prostě Honda jako ostatní(a jako poslední) zlevnila.POměr cena výkon je dobrá, ale jinak je to pořád drahý..(od 429 000)
13. 8. 2008 22:25
Re: Slušný PR článek
Nejsem Schumi, mě by stačilo i 200 >:D
13. 8. 2008 22:23
Re: Smekám před Méganem
Jo, to jsi. Jsi naprosto nezaujatý obhájce Renaultů! >:D Ta placka co strkáš do palubky je príma věc. U solidní firmy jí tam nestrkáš. Jedinou věc ti musím dát za pravdu, že ten Avantime je při stažených oknech zajímavej, to jo, ale na Satisu si trvám. Ten je hnus hnusovatej nejhnusovatější!
neregistrovaný "babo"
13. 8. 2008 22:19
Re: Smekám před Méganem
no zorvna 1.5 dCi je pdola mna sialeney traktor, ale niektore veci frantici vychytane maju, to jo :yes:
neregistrovaný "babo"
13. 8. 2008 22:17
Re: Slušný PR článek
Hehe, Navtechu, ze do toho Tvojho STi teraz pribudlo 24k, kdeze sa predalo 24 SUBARU IMPREZA??? >:-[] >:-[]
neregistrovaný "Culdaraztriptaco"
13. 8. 2008 22:10
Re: Smekám před Méganem
Ve skrze souhlas. Bravo by si skutečně zasloužilo více zakazníků :yes:
neregistrovaný "Culdaraztriptaco"
13. 8. 2008 22:04
Re: Smekám před Méganem
Pro hatch mám slabost (Koneckonců, jsem Avantime ;-) ), dCi je paráda, cena a komfort taky. Navíc, startování kartou Ti každý kompakt nenabídne... ;-)
neregistrovaný "Culdaraztriptaco"
13. 8. 2008 22:02
Re: Smekám před Méganem
chvílemi mě to taky napadá... :-( , ale nemusí být všem dnům konec. Ale styl modelů Avantime a Vel Satis se pomalu vytratil...
13. 8. 2008 22:01
Re: Slušný PR článek
No coco? 20 kobyl se jen tak neválí někde na ulici! >:D Každej kůň dobrej!
13. 8. 2008 21:59
Re: Peužeot
Mě to nevzrušuje, jen je mi to divný.
13. 8. 2008 21:56
Re: Focus uz za 349 990 Kč
Jo, ty vole to si trefil >:D
neregistrovaný "babo"
13. 8. 2008 21:53
Re: Focus uz za 349 990 Kč
:yes:
neregistrovaný "babo"
13. 8. 2008 21:52
Re: Slušný PR článek
prave myslim, ze ked sa zrovna tu napise raz za mesiac vo vseobecnom clanku kde sa nespomina len VW, tak to na skodu nie je. Proste honda znizila ceny kvoli euro (nie je to ziadna akcia)a informuje to ludi, ze proste take ceny su...

Inak celkovo nechapem, reakcie jo, zase PASSAT najpredavanejsi v t triede HURAAAAA! Alebo Ze MONDEO, alebo cokolvek... a co ako? ;-) Teraz to auto bude mat o 20k lepsi vykon?
neregistrovaný "babo"
13. 8. 2008 21:49
Re: Focus uz za 349 990 Kč
Presne tak, vypli na 507, tak je tu dalsi "expert". Focusa mam celkom rad, jeddno z najlepsich aut v nizsej strednej, ale tomu expertovi to sportivenie celkom slusne ide...
neregistrovaný "babo"
13. 8. 2008 21:47
Re: Subaru u baru
Ze by to bolo tym Ty odbornimk, ze Spec C. (speciana zavodna verzia prichadza ako pravak a preraba sa az tu a nie e homologizovana na cestnu premavku) verzia sa dodavala len EVO a SUBARU bezne nie??? Takze preto u nas vidis na kopcoch a v rallye znacne viacej EVO, chytraku.

Inak ale suhlasim, ze STi vyzera hrozne nove, aj ked STi sa ako tak da... Rozdiely vo vykonoch 99% percent ludi, co chodia na tento web v zivote nerozozna a Ty to zvysne 1% tiez nie si Deadlifte
13. 8. 2008 21:45
Re: Slušný PR článek
:yes: :yes: :yes: :yes:
neregistrovaný "babo"
13. 8. 2008 21:44
Re: ChcI VIC
Focus ma presnejsie drahy oproti ktorej verzii CIVICU? naozaj nefetuj, raz sa odvez. Ze CTR ma najelspsiu prevodovku v triede HH nie je opchyb a ze bezny civic tiez, na to by som uz krk nedal ale tak to bude.

Predrazena vybava? Akurat ze Sport obsahuje viacej, ako Ghia od Focusu,.

TUV a co hovoria ostatnekategorie? Vo vsetkych ostatnych Focus az za Civicom? A v tych 3-4 roky je kolko rozdiel 0.5%??? Gratulujem ;-)

RED DOT je RET DOT a ked nevies co to je, tak davaj palce dalej :yes:
13. 8. 2008 21:44
Re: Focus uz za 349 990 Kč
cee'd holobyt :yes: :yes:
nepotřebovala upravovat cenu.... ano protoze nemaji kam zlevnit ten holobyt jak rikas >:D

Akce na Focus byla uz u prvni generace to zadne problemy US trh nemel >:D

Akce si ridi a navrhuje ceske zastoupeni, podle toho co chce dosahnout na zdejsim trhu.

Za každou cenu Ford rozhodne prodavat nemusi viz cena u KUGA.

Nopak je fajn ze Ford dokaze prodavat jak luxusni auta s vybavou za meloun - KUGA, tak ekonomicke 1,6 firemni auta.

Tim jedine muze dohonit Skodu, a VW uz predbehl
>:D :yes:
Ne nadarmo je dovozcem cislo 1.
Ne nadarmo se bude EU Focus, C-MAX, Fiesta, KA prodavat v US.
:yes: :yes:
Avatar - T613
13. 8. 2008 21:42
Re: Focus uz za 349 990 Kč
už vím jak vypadáš ! [odkaz]
Avatar - gld
13. 8. 2008 21:36
Re: Slušný PR článek
takí tu nechodia >:-[] :-!
13. 8. 2008 21:00
Slušný PR článek
Aneb jak udělat z * bič. Nepopírám, že se Hondě asi dařilo, ale proč je skoro celý článek o prodejích v nižší střední právě o akci importéra? Nevím, nevím, ale vy všichni naprosto objektivní autofandové, co kdyby se tam objevilo 3/4 článku o výbavách, motorech a zajímavých cenách VW? To by bylo zase kritiky, že? :-) Samozřejmě, opravdových fanoušků aut, kteří dokáží ocenit auto a ne jeho "národnost" se toto netýká
Avatar - gld
13. 8. 2008 20:47
Re: Peužeot
v afrike sa robí 404 a nikoho to nevzrušuje >:D
Avatar - gld
13. 8. 2008 20:46
Re: Focus uz za 349 990 Kč
ford maniak positive?
Avatar - gld
13. 8. 2008 20:44
Re: Focus uz za 349 990 Kč
nad tým sa tiež zamýšlam..prečo vždy musí prísť nejaký mozgový trust a znechutiť mi istý model/značku auta..najnovšie aj ford ;-\
13. 8. 2008 20:41
Re: Focus uz za 349 990 Kč
Zprotivit i Focusa? To je fakt zbytecna starost s tvym "supervelkym" brigadnim platem >:D >:D :yes:

Ty by si mel radeji koukat po poradne zajetem Loganu od Ronaulta >:D >:D :yes: >:-[]
Avatar - gld
13. 8. 2008 20:34
Re: ChcI VIC
správy TUV bežne používam ako náhradu toaletného papiera

nevravím že focus je nespoľahlivý ale honda je proste japonec a to hovorí za všetko

stále si nám neozrejmil výnimočnosť prevodovky na focuse..presné dráhy? to má hocikto
13. 8. 2008 20:09
Peužeot
Hele, on se dělá starej 307 a novej 308 současně? To pro mě teda hokej...
13. 8. 2008 20:02
Re: Focus uz za 349 990 Kč
Jamajskej bob managuju telefónem >:D
13. 8. 2008 19:58
Re: Focus uz za 349 990 Kč
BRAVWO! Už jen 3500h a máš Fokus >:D
Avatar - T613
13. 8. 2008 19:57
Re: Focus uz za 349 990 Kč
s tvojí hyperaktivitou bych se nedivil ničemu :*) ;-)
13. 8. 2008 19:57
Re: i30 vs Cee'd
Aha, tak o tej zaruke som nevedel. To moze byt dost padny argument, najma v nasich koncinach. Ale je to prekvapujuce, ved ide o skoro rovnake auta, z toho isteho koncernu. Nechapem potom ten rozdiel v zaruke (3 versus 7 rokov)...
13. 8. 2008 19:55
Re: Focus uz za 349 990 Kč
Myslíš zdejšího, nebo tamního?
Avatar - T613
13. 8. 2008 19:36
Re: Focus uz za 349 990 Kč
já myslel, že manažera zdejšího bobařského týmu?
13. 8. 2008 19:07
Re: Focus uz za 349 990 Kč
Btw: cee'd za 339980 není akce, ale standardní cena za cee'd holobyt. Kia zatím ještě s akcí na cee'd vůbec nezačala. Jen se právě se slevami kolem 30k doprodávají skladové zásoby. Jinak řečeno - od uvedení cee'du na trh ještě Kia nepotřebovala upravovat cenu a protože prodeje jedou jako dráha, asi ji ještě hned tak upravovat nebude. Naproti tomu Ford s Focusem aj. cenově laboruje pořád, ale ne proto, aby zlobil cee'd nebo odvážně útočil na Octavii, ale proto, že koncern Ford musí prodávat za každou cenu, aby utekl hrobníkovi z lopaty. A evropská divize prodává výborně, všechna čest a velká poklona, doufám, že se jim podaří postavit zas globální byznys na nohy.
13. 8. 2008 18:41
Re: i30 vs Cee'd
Zdarec: jojo, důvody mohly být různé, ale myslím, že to roční zpoždění u modelu vnímaného jako prakticky identický se cee'dem bude zhruba ten hlavní a další bude "skoro naše Kia vedle z Žiliny" versus "Hyundai cizí, odněkud z Asie". Jenže je taky pravda, že se i30 vůbec neprodává v ČR špatně, za těch pár měsíců už je v první desítce, čili má jasnou růstovou tendenci. A situace se znovu změní, až spustí Nošovice a Hyundai začne být vnímaný jako "domácí" značka. Kromě toho: Kia zaznamenává s dvojkou Spectra/cee'd masivní globální úspěch, teď ještě nabuzený velice pozitivním očekáváním Forte za Velkou louží. Mezitím letí Hyundaii strmě nahoru prodeje Elantry a uvažuje o dovážení i30 kombi na americký kontinent. V každém případě si o skutečných výsledcích i30 budeme povídat zhruba za rok a tipuju, že pokud nenastane krutá všeobecná hospodářská krize, budou ty výsledky zcela ok. Co myslíš?
13. 8. 2008 18:21
Re: Focus uz za 349 990 Kč
zajímavý modely? A ktere? ty diagnozo. >:D
13. 8. 2008 18:17
Re: ChcI VIC
zrejme najlepsia ...az po prevodovce Focusu mozna.
Focus ma hlavne presnejsi drahy.

Perfetkne strme je maxilane v tve mozkove kulise
>:D

Civic vybava predrazena, servis drahy, cekaci hluty na auto strasne.

Spolehlivost dle TUV 2007 3-4 roky

Focus 38 misto
Civic 43 misto

Tak ze BABO bez nejen se spolehlivosti Civika vis kam >:D >:D >:D

Ty RED DOT. >:D :yes: :yes:
13. 8. 2008 18:06
Re: Focus uz za 349 990 Kč
Jo, dělám tam kádrováka!
Avatar - Ronault.
13. 8. 2008 18:04
Re: Focus uz za 349 990 Kč
Až ty budeš mít jako prodejce Fordů 120 na hodinu, jako já na brigádě, tak pak se raduj. A běž s těma akčníma slevama někam a nesnaž se nám zprotivit i Focusa, stejně jako se nám tady jeden pán snaží zprotivit Golfa 8-s
Avatar - Ricardo
13. 8. 2008 18:02
Re: Focus uz za 349 990 Kč
Mě to je celkem jedno, podle mě Ford pořád tápe a zajímavý modely nechává bez nástupce. Ale hlavně u tebe je to nadšení skoro diagnóza >:D
13. 8. 2008 18:02
Re: Subaru u baru
Tak se divej vic kolem sebe Evicek 8,9 je okolo rally tak 80% vice nez STi.

Mimo to kdo se bavi o předešlích generacich >:D
13. 8. 2008 17:59
Re: Focus uz za 349 990 Kč
Na brigádě v Tescu >:D :yes:
13. 8. 2008 17:55
Re: Focus uz za 349 990 Kč
Focelift se povedl >:D Ty koko. >:D >:D
neregistrovaný "babo"
13. 8. 2008 17:38
Re: civic
nie kazdemu sa paci, ale ked sa hodnoti len design, tak je uceleny a vsetko so vsetkym ladi. Auto sa bud strasne paci, alebo strasne nepaci - nic medzi tym.. Ale na pomery hondy, co moze stihnut vyrobit atd., tak predaje ma slusne a proste sa im ten dizajn oplatil
neregistrovaný "babo"
13. 8. 2008 17:36
Re: ChcI VIC
Deadlift je mimoza, to si nevsimaj... Honda umi lepsiu prevodovku, ako ma CIVIC 1.8, stale je ale zrejme najlepsia v triede. nehovorme ani o CTR, tam je to uplne jasne.
Riadenie je perfetkne strme, na to sa Focus opat moc nechyta (sice ma mozno lepsiu spatnu vazbu pri beznych modeloch, ale v CTR je riadenie super tuhsie, lepsie ako v 5D)...
Desing je urcite o triedu lepsi ako FOCUS, ten po F/L pokazili... za vsetko hovori aj RED DOT ocenie pre civic, ze je uznavane ocenenie v designe. Nie kazdemu sa paci auto, ale designovo je proste dotiahnute.
Spolahlivost - ani honda nie je uplne co byvala, kedze sa to sklada v Britanii, ale stale to urcite nie je horsie ako Focus.
Suma sumarum pri beznych verziach ma Focus naozaj tak mozno lepsi podvozok a teoreticky cenu, ale pri rovnako vybavenom aute nema Focus sancu... >:D A navyse ak chces sportovejsie auto a nechces zrovna HH, tak Civic Type S je vybrona volba. Torzku este lepsie vyladili a na seriovcyh 17-kach to proste jazdi vynikajuco
13. 8. 2008 17:34
Re: i30 vs Cee'd
Spíš bych to viděl na odlišný marketing, no u Hyundaie byl skoro nulový. Zatímco ještě před příchodem Cee´du nás média, zejména některé motočasopisy, masírovaly tím, jako je Cee´d skvělé auto a že je úpně srovnatelné s Golfem, tak i30 přišla na trh stejně nenápadně jako David Copperfield mizí z jeviště. Dále je to určitě způsobené tím, že měla i30 skoro roční zpoždění. No a v neposlední řadě je tu i ona 7-letá záruka, zatímco Hyundai nabízí pouze 3 roky (někteří prodejci 5 let). Takže se zdá, že všechny trumfy měla už od začátku Kia.
neregistrovaný "mates"
13. 8. 2008 17:27
Re: Focus uz za 349 990 Kč
Je, zrovna maji uplne rozmlaceny salon, tak sedi na chodniku pred barakem a huntuje wi-fi ;-)
Avatar - Ricardo
13. 8. 2008 17:20
Re: Mattelko ODHALENÝ
On nám tady ještě bude chybět! >:-[]
Avatar - Ricardo
13. 8. 2008 17:18
Re: Focus uz za 349 990 Kč
No co jim zbývá když ko faceliftem zkazili >:D
Avatar - gld
13. 8. 2008 17:08
Re: Subaru u baru
áno, je to zbytočné :-| >:D
Avatar - Ronault.
13. 8. 2008 16:55
Re: Smekám před Méganem
No tak Megane se hlavně prodává za dosti solidní ceny, řekněme hluboko pod konkurencí. Oproti VW má 1,5 dCi. A také bezpečnost a za těch 6 let už má drtivou většinu problémů vyřešných. Navíc v kombi je opravdu krasavec i po letecha stále prostorností může směle konkurovat. V hatch je avantgardní a to se některým také líbí.

Avšak nový model už by měl tady být, i když se bojím, že to už nebude ten Megane, na který jsme zvyklí :-(
Avatar - Ronault.
13. 8. 2008 16:48
Re: Focus uz za 349 990 Kč
Jo, to znám. Taky mě na brigádě platí od prodaných kusů. Škoda, že neprodáváš pivo, to by ses tady více hodil než s těma Fordama
Avatar - Ronault.
13. 8. 2008 16:43
Re: Gratulace pro Civic
Piééro, Piéééro, že Tebe dneska nějaký stodvacítkář s kšiltovkou nabok v nějakém táhlém dlouhém klesání (jak jinak) předjel a tak jsi se šel z toho žalu opít? >:-[]
Avatar - jurajos
13. 8. 2008 16:41
Re: Subaru u baru
Asi je zbytocne sa pytat co to a spolocne s Volvom? :-O ;-)
Avatar - gld
13. 8. 2008 16:39
Re: Subaru u baru
extctenar bol na vojne šikanovaný slovenskými dôstojníkmi a odvtedy nenávidí všetkých slovákov
13. 8. 2008 16:29
Re: Smekám před Méganem
I po 6 letech vypadá stále výborně. Jeho nástupce to bude mít hodně těžké, aby ho překonal. Myslím však, že éra krásných Renaultů skončila.
Avatar - jurajos
13. 8. 2008 16:10
Re: Subaru u baru
Je tu niekto schopny mi toto prelozit? :-O
13. 8. 2008 15:53
Re: Subaru u baru
To je to samé, jako že se Subaru chlubí, že je Impreza lepši než Golf (tvoje slova výše). Až budou relevantní čísla prodejů, tak se dá dohadovat, co se komu povedlo a nepovedlo. Sám si přeji EVO vídat častěji. bohužel u předešlích generací je přeci jen na silnicích trochu více zastoupeno STI.
Avatar - Pierro
13. 8. 2008 15:37
Re: Gratulace pro Civic
a mě mrzí, že se tam neobjevil ten stodvaciáš... >:-[]
neregistrovaný "Darth_Vader"
13. 8. 2008 15:35
Gratulace pro Civic
Mrzi mne nizky podil Volva S40/V50 a C30 a Lanceru
Avatar - gld
13. 8. 2008 15:33
Re: ChcI VIC
najlepší dizajn? definuj..

najlepšia prevodovka? ktorá?.. 8-s
13. 8. 2008 15:28
Re: Focus uz za 349 990 Kč
Ano ma tovarnu take Kia na Jamajce? Ty tam asi delas. >:D
13. 8. 2008 15:25
Re: Subaru u baru
přesvědčit potencionální kupce, že "zcivilnělo"
to se povedlo.

[odkaz]

"Mitsubishi se chlubí také skupinou majitelů vozů značky Subaru, kteří ve svém výběru aktuálně upřednostnili Evolution. Jejich počet údajně není nevýznamný."
13. 8. 2008 15:24
Re: Subaru u baru
Tak to nevim. Ty snad tlučou novou každý dva roky, ne? Klidně řekni, čemu mam pochlebovat, já se přidám >:D
Avatar - Pierro
13. 8. 2008 15:21
Re: Subaru u baru
Já znal jednu Magdu a taky se mi z ní pěkně zatočila hlava... >:-[]
13. 8. 2008 15:18
Re: Focus uz za 349 990 Kč
Svitite si porad baterkou z okna jako u V 855? >:D
Avatar - Pierro
13. 8. 2008 15:18
Re: ChcI VIC
ale kde kámo,je vidieť že si ešte stodvaciáš nepovodil na severnej slučke... >:-[]
13. 8. 2008 15:15
Re: Subaru u baru
Podívej se na Magdu 3. Tam bych spíš kroutil hlavou.
Avatar - gld
13. 8. 2008 15:15
Re: ChcI VIC
dneská niekto zakúril v krbe mariánkou čoo? >:D
13. 8. 2008 15:09
Re: Subaru u baru
Ja cekal vic s prukopnickym japan hatchem, ktery je podle reklami Subaru lepsi nez Golf. >:D >:D
Avatar - Pierro
13. 8. 2008 15:08
Re: Mattelko ODHALENÝ
díky, doufám že půjde... ;-)
Avatar - T613
13. 8. 2008 15:08
Re: Focus uz za 349 990 Kč
Ale jo sem tam.. ale tam se to rozlišuje spíš podle motorů než podle mlhovek >:D
13. 8. 2008 15:08
Re: Subaru u baru
Nemyslim si. Mám pocit, že STI bude pořád bráno jako trochu přístupnější a i trochu jako image auto (ostatně jak se ukázalo už v předešlých generacích). EVO mělo pověst tá ostré závodní brutality a koupil si ho jen nadšenec. To bude největší úkol marketingu Mitsubishi - přesvědčit potencionální kupce, že "zcivilnělo". Pokud máš čísla prodejů obou modelů, tak se rád podivám. Přeci jen bych se rád mýlil. X je na živo v provozu o dost brutálnější než na fotkách. A ve stojící koloně vypadá víc sci-fi než Civic.
13. 8. 2008 15:01
Re: Focus uz za 349 990 Kč
Tatra nema vyprodej ? >:D
13. 8. 2008 15:00
Re: Subaru u baru
Jasně. Člověk měl pocit, že bude skoro zbytečný to sem vozit. Ono většinou se na diskuzi hodně řve a co kdyby a kdybych já atd..... a realita občas uteče někam trochu jinam.
13. 8. 2008 15:00
Re: Focus uz za 349 990 Kč
Ať třeba vyhlásí válku Jamajce >:D
13. 8. 2008 14:59
Re: Mattelko ODHALENÝ
přeju ti, aby ti to jednou šlo, tak jako mě! :yes:
13. 8. 2008 14:58
Re: Focus uz za 349 990 Kč
Ford bude utocit na Skodu ne na Kiu. >:D :yes:
Avatar - T613
13. 8. 2008 14:57
Re: Mattelko ODHALENÝ
myslím, že jeho syn by tě naučil to pivo i pít >:D
13. 8. 2008 14:56
Re: Subaru u baru
Já nevim. 24 lidí asi jo, já čekal míň.
Avatar - T613
13. 8. 2008 14:56
Re: Focus uz za 349 990 Kč
pozoruješ jak málo stačí k lidskému štěstí? >:D
Avatar - Pierro
13. 8. 2008 14:54
Re: Mattelko ODHALENÝ
nebudu ti kazit potomstvo taťko... ;-) mlíko bude na zítra do kafe a na pívo si zajdu se starou Blažkovou... >:-[]
Avatar - T613
13. 8. 2008 14:54
Re: Mattelko ODHALENÝ
si dělá vlastní vnoučata prosím tebe >:-[]
13. 8. 2008 14:54
Re: Subaru u baru
A kolik myslis ze stoji 1,5 Impreza v akci a nikdo ji stejne nechce >:D Ta 1,5 R 4x4 zere jak 2,0. Kdo by to chtel.
13. 8. 2008 14:51
Re: Focus uz za 349 990 Kč
OK, jen ať si to rozdaj >:D
13. 8. 2008 14:49
Re: Focus uz za 349 990 Kč
Kia v akci za 339 980 s polovicni vybavou proti Focusu >:D Ani mlhovky to nema :no:

Srovnatelna Kia Comfort 384 980 :no:
Ford bude utocit na Skodu ne na Kiu. >:D :no:
13. 8. 2008 14:48
Re: Mattelko ODHALENÝ
Tak 70 měsíčně >:D
13. 8. 2008 14:47
Re: Mattelko ODHALENÝ
Mlíka máme dost mladíku, ale můžeš jít na pivo s mym synkem. :yes:
13. 8. 2008 14:45
Re: Subaru u baru
24 kusů. Co chceš vís od Fuji. Snad to nechceš pasovat proti spotřebnímu Fokusu, co už stojí, jako Matiz?
Avatar - Pierro
13. 8. 2008 14:44
Re: Moment
třičtvrtě... :-) anebo sedm slepičích???
Avatar - Pierro
13. 8. 2008 14:42
Re: Mattelko ODHALENÝ
ach bože... mladý otec je to!!! nesháníte do rodiny kojného?? Mám navíc nějaký to mlíko... >:D
Avatar - T613
13. 8. 2008 14:41
Re: Subaru u baru
áá tak odtud tvá nenávist ke Slovákům
Avatar - T613
13. 8. 2008 14:40
Re: Mattelko ODHALENÝ
klidně! Svého času jsem Resident Evil hrál >:-[]
Avatar - T613
13. 8. 2008 14:39
Re: Mattelko ODHALENÝ
kolik vážíš? >:D
Avatar - Pierro
13. 8. 2008 14:39
Moment
Chlapci omluvte mne prosím, jdu se vyčůrat.
13. 8. 2008 14:38
Re: Subaru u baru
Subaro si uřízlo větev u STi a to je bude bolet vice nez par prodanych kusu 1,5 R ani nove podlezave vykonejsi WRX to nezachrani.

Design je jen spatna kopie Mazdy 3 a to dnes uz nikoho na * neposadi.

Zato EVO se prodava daleko lepe, v CR jeste neni coz je videt v prodejich.
Avatar - Pierro
13. 8. 2008 14:38
Re: Mattelko ODHALENÝ
jéééreš potvoro, neb na tebe zombíka z bystrice zavolám... >:-[]
13. 8. 2008 14:37
Re: Mattelko ODHALENÝ
Když to utáhneš... >:D
neregistrovaný "exctenar"
13. 8. 2008 14:35
Re: Subaru u baru
technický dotaz: takže švédi jsou už švédi,ne česi? Že na vojně nám nadávali kromě do "motůzů z@j€b@ných" také do švédů, sice to nebyli schopni kluci z východu vysvětlit proč, ale holt, jsou věci, které utkví...takže volvo=švédi.Fajn. Nemít net, umřu v domění, že sem švéd >:D
Avatar - Pierro
13. 8. 2008 14:34
Re: Mattelko ODHALENÝ
Já radši mercedes, šoféra k tomu a jít si držku ne rozbít ale kvalitním destilátem vožrat, co ty na to kámo??
Avatar - T613
13. 8. 2008 14:32
Re: Mattelko ODHALENÝ
Neboj však s tvojí ženou na něco přijdeme abys neměl nic ;-) >:-[]
Avatar - jazva
13. 8. 2008 14:32
Re: Mattelko ODHALENÝ
Ale nie. Každý sme predsa iný. Mne keď niekto povie bez príčiny že som d.e.bil, tak mu najprv vylepím a až potom sa ho spýtam, ako to myslel. Vieš, som asi trošku impulzívnejší ako ty. Teba zrejme nadávky na diskusii nejako nevyvedú z rovnováhy. Ale preto ťa tu nebudem odsudzovať a ani na teba nadávať. Myslím že by sme mali túto "plodnú" debatu ukončiť symbolickým podaním si rúk. Ja ti tú svoju ponúkam takto verejne s očakávaním, že ju prijmeš. Podľa mňa nemá cenu sa tu už ďalej baviť na túto tému a nastal čas prejsť na diskusiu o autách. ;-)
13. 8. 2008 14:28
Re: Mattelko ODHALENÝ
Hopsám tu s kočárkem, kdo má víc? ;-)
neregistrovaný "exctenar"
13. 8. 2008 14:27
Re: i30 vs Cee'd
asi tím,že je to české auto a jak známo, češi nikdy auta neuměli,neumí,oni by vlastně ani vůbec správně neměli být a hlavně: něco psát na české servery...dyť je to fuk, kolik čeho,roční prodeje v ČSSr dělají několika týdenní většího západního města, tak se tu furt řeší? Také ty počty s procenty, za to musím dát, sice nerad, ale redakce si zaslouží 1* a prasátkem. Když někdo neprodává téměř nic, pak po rozběhu je možný i 500% růst, je to jak HDP, 4% v česku je přepočteno všemi ukazateli zlomeček hloupých 2% HDP v USA, JAP či D...ale 4 je víc jak dvě, jasně >:D :yes:
13. 8. 2008 14:27
Re: Subaru u baru
No, pamatuješ ty boje subaristu vs. mitsu? Jak každej kvičel, co je mitsu za nádheru a subaro si uřízlo větev? To jsem měl na mysli...
Avatar - T613
13. 8. 2008 14:25
Re: Mattelko ODHALENÝ
K tobě a vtírat se? Však stejně nic nemáš ;-)
13. 8. 2008 14:25
Re: Subaru u baru
Čti dál, co píšu... Normálně bych je tipoval do deseti.
13. 8. 2008 14:23
Re: Mattelko ODHALENÝ
Tak a co? Vezmem karosu a pojedem mu rozbít držku?
Avatar - T613
13. 8. 2008 14:22
Re: Mattelko ODHALENÝ
V tomhle už musím dát za pravdu Navtechovi. 507 je mrtev (zatím) a hledat jeho mrtvolu? Brr..
13. 8. 2008 14:22
Re: Focus uz za 349 990 Kč
Pořád hodně >:D
Avatar - T613
13. 8. 2008 14:20
Re: Focus uz za 349 990 Kč
ty jsi nějaký málo vytížený dealer Fordu??
13. 8. 2008 14:19
Re: Subaru u baru
Na to, že šli na ruku širšimu poli zákazníků se změnou karoserie, tak nic moc, ale z druhé strany, na to že Subaru je pořád ještě tak trochu "exot" a spousta lidí nový design nemohla rozdýchat, to zas taková katastrofa neni. Čekal jsem ale, že Lancer bude před imprezou (pochopitelně "civilní" verze)
Avatar - Pierro
13. 8. 2008 14:08
Re: Mattelko ODHALENÝ
may be, may be... kéž bys měl pravdu.
13. 8. 2008 14:08
Focus uz za 349 990 Kč
Focus ma novou akcni cenu, uvidime jak dluho bude Ceed jeste druha >:D [odkaz]
Avatar - jazva
13. 8. 2008 13:59
Re: Mattelko ODHALENÝ
Ale veď s tlačením to niekam si začal ty. Mne o nič iné ako o zbavenie diskusií o toho mladého ani nešlo. Ak by to odhalenie pomohlo, privítal by som to nie len ja, ale myslím, že aj väčšina prispievateľov. Úprimne povedané, iná možnosť tu ani nie je, nakoľko "snaha" redakcie sa míňa účinku a ak aj maličký dostane náhodou banána, tak sa registruje pod iným nickom.
13. 8. 2008 13:58
Re: Mattelko ODHALENÝ
Já nikdy nic nehrotim, jen mi to připomíná debaty na těch dětinskejch chatech, co na ně odkazuje sám 507.
13. 8. 2008 13:56
Re: Mattelko ODHALENÝ
Já s nim problém nemam. Kdyby si na něm kde kdo nehonil svoje ego, nebral ho jako oponenta s jednoduchou možností ho "utřít" a nechal ho na pokoji, tak se odrovná sám.
Avatar - Pierro
13. 8. 2008 13:54
Re: Mattelko ODHALENÝ
Já bych to zas tolik nehrotil a nebral tolik vážně... ;-)
13. 8. 2008 13:52
Re: Mattelko ODHALENÝ
Nechápu kam až to tlačíš?! Klidně jdi jeho mámě ukrást košík do sámošky, nebo se mu vykálet na rohožku, když tě dokáže nějakej ichtil na diskusi takhle rozhodit! Dělej jak myslíš, já jsem ti řekl svůj názor. Mě by to prostě ani ve snu nenapadlo.
13. 8. 2008 13:51
Re: Subaru u baru
Hmm myslis tech par desitek kusu, fakt uspech >:D
Avatar - Pierro
13. 8. 2008 13:49
Re: Mattelko ODHALENÝ
S tou podobou bych vážil slova, s tím že mu to nedojde a nikdy se za nic nechytí máš možná pravdu... nicméně za pokus to stojí. Když mě bude někdo donekonečna *, tak mi časem také dojde trpělivost a nebudu před tím zavírat oči a tvářit se jakoby nic...
13. 8. 2008 13:49
Re: ChcI VIC
podvozek design prevodovka rizeni vybava ... uz skoro jo >:D
13. 8. 2008 13:46
Re: Mattelko ODHALENÝ
Takovej týpek se nechytne nikdy za nic a kdo to nepozná, tak ztrácí jen čas a je mu podobnej.
Avatar - jazva
13. 8. 2008 13:45
Re: Mattelko ODHALENÝ
Čiže je korektné ak ti tu niekto 100x za deň napíše že si tupec, prípadne zámerne skomolí tvoje priezvisko(ak ho máš uvedené v profile) a naopak nebolo by korektné keby ti niekto napíše napr. že si obyčajný "cigán". Veď to je o tom istom. Už ma rozčuľujú veci ako politická a etická korektnosť. Keď róm zabije bieleho, tak sa vrámci politickej korektnosti neuvádza že vrahom bol róm. Keď zabije biely róma, tak sa samozrejme hneď napíše aký to bol rasista a podobne. Je mi z toho na nič. Dúfal som, že aspoň tu budeme nazývať veci skutočnými menami. Keď ma(a nie len mňa) bude niekto systematicky urážať, musí si za to niesť svoju mieru zodpovednosti. A je mi úplne jedno kde to je. Či v diskusii na internete, alebo v krčme pri pive... :-|
13. 8. 2008 13:45
Re: špatně chápu nebo...
On mysli soucet 1-7/2008, navic ted je nova akce na Focus [odkaz] , Focus za 341 000 tak
ze Golfu ujede o parnik.
Avatar - Pierro
13. 8. 2008 13:38
Re: Mattelko ODHALENÝ
Samozřejmě že bych to na jeho místě také nikam nehlásil, ostatně proč také... Na druhou stranu se ten malý drzoun možná chytí za nos, dostane strach a začne se konečně chovat slušně. Pak toto takzvané "odhalení" bude mít výchovný efekt a my diskutující klid...
Avatar - jurajos
13. 8. 2008 13:37
Re: Subaru u baru
Tiez mi nedalo...v Ba su vedla Volva a pokial sa otec zabaval u svedov ja som skusil japonca. Jazdil slusne...aj s tou 1.5-kou. Ale ten vzhlad je handikap ako hrom.
13. 8. 2008 13:35
Re: ChcI VIC
Civic má excelentní techniku a vysokou spolehlivost.

Motor neni cele auto. >:D
13. 8. 2008 13:32
Re: Mattelko ODHALENÝ
No myslim si, že se tohle prostě nedělá a je to trochu laciný. Honba za někym, nebo na někoho kdo je sice hloupej, ale neni agresivní, nebo neuráží nikoho s politickym, nebo národnostnim podtextem... No nevim. Je to tvoje věc a tvoje náplň života. Dělej, jak myslíš.
Avatar - jazva
13. 8. 2008 13:29
Re: Mattelko ODHALENÝ
tak za tých 20min. námahy mi to stálo... ;-)
Avatar - jurajos
13. 8. 2008 13:28
Re: Mattelko ODHALENÝ
Ved sa tolko nemrac. Je jeho vec na co mrha svoj cas a usilie. Aj tak je to myslim pase. :-!
Avatar - jazva
13. 8. 2008 13:27
Re: Mattelko ODHALENÝ
s čím máš problém?! 8-s
Avatar - Pierro
13. 8. 2008 13:26
Re: Mattelko ODHALENÝ
No tak ho teda máme, fagana jednoho drzého... ;-)
13. 8. 2008 13:26
Re: i30 vs Cee'd
To ano, lenze pokial ide o vzhlad, myslim ze je to +/- vyrovnane. Mne osobne by sa najviac pacil "Cee'30": predok z Cee'd, a zadok i30...

Este na jeden "rozdiel" si spominam: tusim automobilka sama tvrdi, ze Cee'd kladie doraz na sportovejsie naladenie, a u i30 je vraj prioritou skor pohodlie a kvalitne materialy. Zeby toto bolo pricinou takych rozdielov v predajnych cislach?
13. 8. 2008 13:25
Re: Mattelko ODHALENÝ
Jo super! Pošli to do redakce a na místní výbor strany :no:
Avatar - jazva
13. 8. 2008 13:23
Re: Subaru u baru
Svojho času som sa bol na novej Impreze povoziť a ani sa moc nečudujem, že sa tak relatívne dobre predáva. Chce to len vyskúšať si ju... Problém bude asi v tom, že o nej väčšina potencionálnych zákazníkov ani neuvažuje. Potrebovala by nejakú lepšiu reklamu. Ale zase chápem, že ČR(SR) trh nie je pre Subaru moc podstatný...
Avatar - jazva
13. 8. 2008 13:19
Mattelko ODHALENÝ
Takže som dnes na tom trochu zapracoval a ukázalo sa, že náš malý Mattelko sa volá Jan Katuška a býva v Banskej Bystrici. Keby mal niekto chuť sa zastaviť u neho na návštevu, tak mám dokonca aj adresu a telefón. Len pre zaujímavosť dávam odkaz aj na iné fórum, kde s ním majú aké-také skúsenosti. Podobnosť vyjadrovania NIE JE NÁHODNÁ!!! >:-[] [odkaz]
13. 8. 2008 13:14
Re: Subaru u baru
Nevim, jak ostatní auta, ale podle hučení lidí před výrobou a to i subaristů, bych očekával horší číslo.
Avatar - Pierro
13. 8. 2008 13:08
Re: ChcI VIC
škodylak má taky escelentní všechno a spolehlivost z nejvyších. A právě ta socka-vizáž ho staví na vrchol své třídy. U mě tím jednoznačně získává... >:-[]
Avatar - jazva
13. 8. 2008 13:07
Re: Subaru u baru
neviem sa len teraz ujednotiť, kto je na tom lepšie/horšie. Impreza sa dostáva do skupiny Jetta,Leon,Linea. A to som mal pocit, že tieto autá(J,L,L) chceli predávať v oveľa väčších počtoch. Takže by som to asi tiež bral ako pochvalu pre Subaru... ;-)
13. 8. 2008 13:05
Re: i30 vs Cee'd
Právěže cenový rozdíl není skoro žádný. Třeba se to zlomí, až začnou i30 montovat v Nošovicích... TO pak bude "naše" auto, no a znáte to - cizinec není našinec ;-)
13. 8. 2008 13:01
Re: ChcI VIC
Civic má excelentní techniku a vysokou spolehlivost. Ale právě ta UFO-vizáž je podle mě místo, kde u mě hodně ztrácí...
13. 8. 2008 12:58
Subaru u baru
Oceňuji Imprezu, která se přes všechny odpudivé reakce celkem prodává.
13. 8. 2008 12:57
Re: i30 vs Cee'd
Jejich kápo teď dostal milost, tak se to zlepší >:D
Avatar - Pierro
13. 8. 2008 12:47
Re: ChcI VIC
pako jedno.... ;-) :-) >:D >:-[]
Avatar - jurajos
13. 8. 2008 12:46
Re: ChcI VIC
No ty si premiovy kovboj...ty si mozes dovolit gerontofilnu uchylku! >:-[]
Avatar - Pierro
13. 8. 2008 12:44
Re: ChcI VIC
A já bych volil starej dobrej škodylak 120 L. Elegantní socialistické dělo s výkonným motorem, bezpečnou karoserií, bohatou výbavou, fantastickým interierem, famózními jízdními vlastnostmi a nezanedbatelnou prestiží, podtrženou kategorií prémiového hyperextralowendu... Prostě stodvaciášek je pořád ikonou která stanovila standardy třídy. Když ho miluješ, není co řešit... >:-[]
13. 8. 2008 12:32
špatně chápu nebo...
"Focus má navrch už jen o 4 ks" Vzhledem k tomu,že se jich prodalo o 70 ks víc než Golfů. Tak neměl navrch před tím, ale ztrácel takových 66 ks.
Avatar - jurajos
13. 8. 2008 12:31
Re: ChcI VIC
Pre mna tiez...vlastne je kvoli cene na delenom prvom...ale vedla Focusu sa hanbit nemusi! ;-) :yes:
Avatar - jazva
13. 8. 2008 12:30
Re: i30 vs Cee'd
Nitra je neviem z akého zdroja, Pezinok to bol zrejme fór - je tam blázninec. Tá BB je zatiaľ najdôverihodnejšia...
Avatar - Pierro
13. 8. 2008 12:28
Re: i30 vs Cee'd
Tak Pezinok alebo Bystrica, či Nitra??
13. 8. 2008 12:26
Re: Smekám před Méganem
No ja neviem ale Golfackych 1869 je stale viac ako Meganackych 1638. A to o celych 231 ks - teda priemerny mesacny predaj Meganov. ;-) Porovnavat jednomesacne predaje ... 8-s
Avatar - twistedTSD
13. 8. 2008 12:26
civic
vim ze nekomu se civic libi ale podle me je to hnusny...fuj 8-s
Avatar - jazva
13. 8. 2008 12:17
Re: i30 vs Cee'd
veľké odhalenie na stránke klubu! ;-) >:-[]
13. 8. 2008 12:13
i30 vs Cee'd
Cim to je, ze i30 stale tak vyrazne zaostava za "surodencom" Cee'd? Za posledne mesiace je to stale rovnake: i30 ma predaj tak 100-150 kusov, Cee'd 350-400. Nechapem to. Je medzi podobne vybavenymi autami (i30/Cee'd) daky podstatny cenovy rozdiel?
13. 8. 2008 12:10
Re: Smekám před Méganem
Těch překvapení tam je více. Mégane se opravdu drží dobře. Golf je klasikou, která se drží dlouhodobě, ale..... Čekal bych trochu víc od P308 a Leona. C4 je pro mne také příjemným překvapením a tak nějak si představuji francouzkou "školu". Bravu bych také přál vyšší prodeje, ale bohužel se ukazuje, že Fiat pořád ještě musí bojovat za lepší jméno, pověst a image (aspoň u nás). Impreza taky žádná sláva, ale to nikdo (snad kromě Subaru) nepředpokládal. Zajímavější je ale Lancer. Průkopnický model pro evropu a ono nějak ne. Přeci jen asi také příliš velký "exot", třeba jako ta Impreza.
neregistrovaný "Culdaraztriptaco"
13. 8. 2008 11:45
Smekám před Méganem
Pánové, to jsou hodnoty hodné obdivu. Mégane, dobýhající na cílovou rovinku a čekající na nástupce je na fantastickém čtvrtém místě a je prodávanější než guru Golf... :yes:
Je úspěšnější než i taková stálice, jako je Astra.

Holt, něco na tom asi bude... ;-)
13. 8. 2008 11:35
ChcI VIC
Konecne Civic dosahuje uspechu, ktere si zaslouzi. Podle me jednoznacne nejkrasnejsi auto nizsi stredni tridy. Jeste i dnes, kdyz ho potkam na silnici, si rikam, jak je to auto neskutecne svezi. Ono proste nestarne, podle me. K tomu si prijdete skvele jizdni vlastnosti, povedene motory (hlavne 1.8) a krasny futuristicky interier (tata rikal, ze je to jak v letadle), ktery potesi urcite nejen fanousky serie star-trek. Pro me by to byla jasna volba v nepremiove nizsi stredni. :yes: