Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Lexus LF-1 Limitless: Luxusní vize SUV budoucnosti je tady!

Japonská značka představila na autosalonu v Detroitu koncept novodobého SUV. Z nároků na rychlost a luxus prý nesleví…
Zpět na článek
15. 1. 2018 18:49
Re: Tak to je
Hm, člověk s jiným vkusem je zaprděnec. Jenom nevím, co to slovo vlastně znamená.
Avatar - nathan
15. 1. 2018 18:25
Re: Tak to je
Jsem první co otevřeně říká že je to strašný hnus. :no:
15. 1. 2018 18:06
Re: Tak to je
Už jsem tady. Ale vysvětlovat to nebudu, jenom se mi ten čumák fakt nelíbí.
15. 1. 2018 19:24
Re: Tak to je
S Lexom súhlas. A v našich krajoch to schytá často preto, lebo to jednoducho nie je nemecká prémia. Raz nemá uhladené tvary, potom zase vadí absencia diesela, potom vadí hybrid s akože CVT prevodovkou, ktorá spôsobuje, že to řve a nejede, potom zase nemožnosť konfigurácie výbavy od nevidím do nevidím, atď. Dôvod sa skrátka nájde vždy.
Avatar - _Karel_
15. 1. 2018 17:42
Tak to je
Pecka. To jsem zvědav jak dopadne v reálu.
Avatar - N6600
16. 1. 2018 11:09
Re: Zaujali ma 3 veci
Tak tak :-) Toyota sa navyse spojila s Panasonicom, aby spolu vyvinuli a vyrabali novu generaciu baterii, ktoru chce mat Toyota na trhu v roku 2020. Na palivove clanky chyba infrastruktura... Este potrva, kym to vyrastie z plienok.
16. 1. 2018 10:49
Re: Zaujali ma 3 veci
Nj. Cital som niekde nejaky rozhovor s Akiom Toyodom, kde sa vyjadroval, ze nie su presvedceni o spravnosti baterioveho elektromobilu, ale technologiu na to maju. Preferovali by skor riesenie s palivovymi clankami.
Avatar - N6600
16. 1. 2018 10:44
Re: Zaujali ma 3 veci
V EU/US ani nie. Ale v Cine urcite ano. A kedze im tam rastu predaje, tak je to pochopitelne. Aj ked podla toho, co som mal info, rozhodnute o elektromobile nebolo. To sa rozhodlo az nedavno.
16. 1. 2018 10:20
Re: Zaujali ma 3 veci
K bodu c. 3. Toyota o elektroautach na bateriu nie je presvedcena, ale je do toho tlacena vacsinovym trendom. Tak kvoli tomu planuju aj elektro.
Avatar - N6600
16. 1. 2018 09:50
Zaujali ma 3 veci
1. Tie spatne zrkadla. Som zvedavy, ci ten koncept dovoli legislativa. Ale bolo by to skvele.
2. Evolucia toho ich multimedialneho systemu. Prvy nastrel bol v LF-LC a tu je vidiet evoluciu toho napadu. Som zvedavy, kam to dotiahnu. Multimedialny system je fakt v Lexuse na facku.
3. Plan s pohonmi. Nakoniec, zda sa, Lexus pocita s elektromobilom. Aj ked ho na zaciatku zavrhoval. Otazka je, ci je to len priprava, co keby nahodou, alebo ozaj v reale bude elektromobil.

Inak z hladiska postavenia v ramci portfolia som zvedavy, kam ho zaradia. Nad RX, alebo vedla LX?
Avatar - _Karel_
15. 1. 2018 18:39
Re: Tak to je
Tak být tady třeba nový CTR, byl bych zaprděnec zase já. ;-)
Takže pokud se někomu nelíbí Lexus, nemám s tím problém. Sám mám taky občas asi divný vkus.
Avatar - Pekelná Micinka
15. 1. 2018 18:15
LF-1
Líbí se mi to takhle, jako celek. Souhra detailů a celkové idee. Jakmile zoptimalizují pro sériovou výrobu a upraví dle předpisů, bude z toho "jen" nové NX. To není špatné, ale ten wov efekt se ztratí.
Avatar - Uživatel_5340709
15. 1. 2018 18:45
Re: Tak to je
Lexus dělá krásné auta, ale občas šlápne vedle. Nicméně tady to vždycky schytá jakýkoliv model a mám tak trochu podezření, že je za tím takový ten postoj, že když je jiný a nemohu si ho pořídit, tak ho aspoň sestřelím.
15. 1. 2018 17:49
Re: Tak to je
Veď počkaj. Zachvíľu ti tu niektorí vysvetlia, akú to má hnusnú masku, predok, stred, zadok a aj interiér >:-[]
Avatar - Uživatel_5340709
15. 1. 2018 18:25
Re: Tak to je
Karle oceňuji tvůj názor, pár detailů mi nesedí, ale je to pecka, i když pár zaprděnců bude mít jiný názor.