Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Co připravily automobilky pro Super Bowl? Propagují sport, film a znovu hýří vtipem

Automobilky i motocykloví výrobci využívají finále zámořské ligy amerického fotbalu k reklamě. Letos hrají na emoce, lákají diváky do kin, ale nechybí jim ani vtip.
Zpět na článek
4. 2. 2018 13:39
5. 2. 2018 07:33
5. 2. 2018 08:39
5. 2. 2018 08:43
Avatar - Hammunasakra
4. 2. 2018 13:39
Slušný
Teda ten Tyler a Stinger je slušně řečeno inspirován Connerym a C5 = ale i tak dobrý :yes: ;-)
Rozbalit vlákno
4
Avatar - Dinar
5. 2. 2018 07:33
Re: Slušný
Ale jo, jen moc nechápu to angažmá Fittipaldiho, taková legenda a takový ani štěk... :-!
Avatar - 3_diamanty
5. 2. 2018 08:03
Re: Slušný
ide o prestiz..... nic ine... pritom keby v tom spote nefiguroval ani by to asi moc nevadilo ... tak to dnes chodi .. k tomu biznis.. prachy a atd... ved to pozname ( urcite mu to stalo za to ) ... a aj auta su dnes uz len o tom

ale inak som rad ze stinger celkovo pozitivne zaujal verejnost... vyzera to byt na fakt dobru karu aj ked este si pockajme na podrobnejsie testy ... hlavne je to nieco ine ako klasicka firemna D3 ktora dnes uz mnohych nedokaze proste nejako zvlast prekvapit ( minimalne dizajnom kia oproti nudnej D3 jasne boduje .. v tomto by som ju prirovnal skor k maserati jagu alebo panamere .. a ludia nie su slepi preto stinger v tomto boduje .. vie nadchnut... vie dat emocie... a to sa rata ) .... skoda ze taketo nieco nevyvija aj peugeot alebo seat fiat opel a pod... pride mi ze klasicke znacky v eu zamrzli v poslednych rokoch kdesi na urovni ( akejsi nevkusne ) prerastenej strednej triedy a akoby dalej sa uz nevedeli pohnut... alebo mozno ani nechcu lebo bohuzial vyssie uz na to dnes ani nemaju ... takze vdaka za stingera... kia poslednu dobu fakt vali... a podla mna to stale este nie je vsetko... ocakavam ze casom pridu aj s velkym paradnym SUV ( dufam ze ano ) ktory aj z nejakeho radobypremioveho touarega spravi len statistu ... ale inak touareg sa mi paci to uznavam... len na tu velku SUV kiu to uz urcite nebude stacit .... rovnako podla mna ani arteon na stingera proste nestiha... aj ked aj ten sa mi dizajnom paci a v istej kombinacii v benzine mi ako netuctove auto ( na kazdy den.. ) dava zmysel .. tu uz netreba ziadny kravatacky o pol melona drahsi C-klasse ... arteon je stejne krajsi ale hlavne ma smrnc a ladnu stihlu kasnu ... uz len vyhrat jackpot vsak ano ;-)
Avatar - Dinar
5. 2. 2018 08:39
Re: Slušný
To je spíš jen povzdech nad tím, že KIA chce svůj model prezentovat jako sportovně laděný a jako hlavní postavu si pro retrospektivu vybere zpěváka místo závodníka. Chápu, že Tyler je pro amerického diváka superbowlu násobně známější než Fittipaldi, jen mě to mrzí...
5. 2. 2018 08:43
Re: Slušný
Fittipaldi je mistr v CART serii ne? Už to samo o sobě by mělo být lákadlo ;-)