Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Mitsubishi zvažuje stavbu dalšího SUV. Co můžeme očekávat?

Japonská automobilka by v brzké budoucnosti mohla nabídnout další sportovně-užitkový vůz. Chce tak reagovat na stále rostoucí poptávku zákazníků v tomto segmentu.
Zpět na článek
Avatar - 3_diamanty
12. 3. 2018 15:08
hybrid
no tak to dufam ze pride uz aj s hybridom.... lebo eclipse cross ma v tomto sklamal... mohol to byt genialny hybrid po vzore uspesneho outlanderu PHEV a ono nic... uplne ze nezajem... mitsu ale potrebuje nove modely a hlavne aj dalsie hybridy.... tak drzim palce... toyota je sice nadalej nedostizna v tomto obore ale pacilo by sa mi keby nove mitsu bolo nieco male sikovnejsie dostupnejsie hybridne po vzore prave modelu C-HR :yes:
Avatar - WinDiesel
12. 3. 2018 22:20
Re: hybrid
Pošuku, u nás se neprodává prakticky vůbec, prodává se v zemích s pobídkami a jen a pouze tam. Mluvil jsem se zastoupením Mitsubishi a jsou moc rádi, bez dieselu nemají co prodávat.
Hlavně že ty trubko máš své hybridy.
A papíry na hlavu máš?
Stejně nic z toho nekupuješ ale perlíš tady nádherný bludy.
Jsi jako ta kaše co přetekla z hrnce, tak si kvasil že jsi přetekl ze Slovenska do Česka :-) :-) :-) Hrnečku už nevař !!!!!!!!!!!!!!!!!! prosím :-)
Avatar - Beefcake
12. 3. 2018 20:58
Re: Útok
To som sa veru minule v statistikach o.i. docital, ze C-HR je SUV. Snad M. neklesne az tak, aby to stavali voci tomuto (ak to teda bude SUV).
12. 3. 2018 18:13
Re: ano ano, chybi zde slusne SUV ala Pajero Sport
To snad ať si raději nechají doma, brrr :no:
12. 3. 2018 17:27
ano ano, chybi zde slusne SUV ala Pajero Sport
v teto kategorii...
[odkaz]
maji to hotove, jen to chtit tady prodavat...
[odkaz]
Avatar - 3_diamanty
12. 3. 2018 15:17
Re: Útok
dufajme... pretoze prave "male" SUV maju dnes asi najvacsie moznosti ... megalode a la cayenne a uz tak skvele netiahnu vid europske predaje na nete ... navyse beznemu zakaznikovi postaci prave nieco ako vitara alebo duster... tu sa robia u SUV tie najvacsie predaje ... mitsu ma sice sikovne ASX ale pravdepodobne su jeho dni uz zratane a popravde zase az take mini a lacne auto to tiez uz nie je..... taka vitara je este sikovnejsia.. novy eclispe cross stoji defakto uz tolko ako sportage alebo tucson ci tigi takze to uz ozaj nie je auto pre kazdeho.... ale tak za kvalitu sa plati.... proste mitsu potrebuje aj nieco mensie... ved kedysi malo malicke pajero pinin ... akurat ze dnes by to chcelo nieco uz minimalne 4 dverove to je jasne... 3 dveraky uz nefcria nikde ...