Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Kraje dostanou čtyři miliardy na opravy silnic, má to ale háček...

Nejvíce peněz z mimořádné státní dotace na opravy krajských silnic druhých a třetích tříd mají dostat Středočeský kraj, Jihočeský kraj a Plzeňský kraj.
Zpět na článek
5. 4. 2018 10:21
5. 4. 2018 22:33
Avatar - praděda7
5. 4. 2018 09:41
Šílenství
Za peníze na opravu silnic se budou odstraňovat billboardy, které, pokud na nich žádná reklama není, nikomu nevadí. Ale o to tu přece nejde, že? Spíš jde o ty miliardy, která si "spřátelené firmy" za odstranění billboardů rozdělí a příslušný úředník dostane svých 10%. Ach jo....
Rozbalit vlákno
2
5. 4. 2018 20:50
Re: Šílenství
No mně třeba ty nesmysly u dálic často vytáčej víc jak díry v asfaltu. Jsem rád, že konečně s tim někdo něco dělá, i když čas na to uběhnul už před X lety.
Onehdá jsejm si v Německu řikal, sakra proč si tu připadam nějak víc v pohodě.... a najednou mi docvaklo že cedule u silnic maji nějakej význam - šipky, směrníky a navigační cedule. Ale zmalovaný obludy v tangách v nadživotní velikosti tam člověk naštěstí nevidí.
Avatar - praděda7
5. 4. 2018 22:31
Re: Šílenství
No vidíš, a takový jeden billboard, řekněme každý 2km, by ty díry v asfaltu "zalepil". Mě by tedy 1 billboard na každé 2km silnice/dálnice vůbec nevadil, kdyby ty prachy šly opravdu jen do údržby dané vozovky. :-!
Avatar - JDM
5. 4. 2018 10:21
Prace
Kdeze nabizi za odstranenj billboardu miliardy?beru racnu a autogen a hned jedu
Rozbalit vlákno
1
Avatar - praděda7
5. 4. 2018 22:33
Re: Prace
Vidíš, nevíš. Protože nemáš správné konekce........ ;-)