Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Prahu čekají několikadenní uzavírky kvůli výročí Harley-Davidson

Prahu čekají několikadenní uzavírky ulic i přerušení linek tramvají kvůli oslavám 115. výročí motocyklů Harley-Davidson. Do Prahy se chystá kolem 60.000 motorkářů a v sobotu 7. července se uskuteční spanilá jízda tisícovek motorek centrem Prahy.
Zpět na článek
Avatar - CHerokee
4. 7. 2018 13:18
Malá daň
Tato akce je pro Prahu dobrou investicí, vrátí se několikrát.
4. 7. 2018 13:21
Re: Malá daň
Já ale nejsem zvědavej, aby se kvůli tomu, že velký se sejde množství zakomplexovanejch ubožáků s potřebou se družit, byla zavřená část města.
Je dost jiných míst, kde by si to mohli udělat.
Menší letiště, autodrom a tak.

[odkaz]
Avatar - Pekelná Micinka
5. 7. 2018 21:22
Re: Malá daň
Dnes jsem jich, myšleno motorkářů/posádek v centru potkal dost, a snad všichni vypadali a chovali se slušně, a určitě líp než naprostá většina "turistů" - mileniálů.
Avatar - romgator
5. 7. 2018 20:42
Re: Malá daň
Harley fans jsou v pohodě. Myslím si, že hodně lidí nerozumí jejich filozofii. Mám H - D rád, i když jsem fanouškem znovu obnoveného Indiána. Podle mně to bude fakt akce ve velkým stylu. :yes:
Avatar - CHerokee
5. 7. 2018 16:08
Re: Lepší kšefty kurev, nic víc!
Koukám další anonymní hrdina.
Avatar - CHerokee
5. 7. 2018 16:05
Re: Malá daň
Anonymně na foru je každý hrdina. Do očí bys to nikomu z nás neřekl. Mi to z rodinných důvodů nevyšlo. Jinak bych s kamarády jel. Bude hezky, jsem zvědav, kolik se lidí nakonec sjede.
4. 7. 2018 16:33
Re: Malá daň
Tak hlavně Výstaviště bylo součástí Stromovky a mohlo se k ní zase vrátit a místo budování slíbeného biotopu a obnovy parku to pořád vypadá jak po apokalypse.
Takže místo parku je to 1/4 roku Matějská, pak odpadní stanový akce a teď navíc tahle buzna párty..
Avatar - Fána
4. 7. 2018 15:52
Re: FAGS!!!
Co to meleš. Vždyť je to paráda, pro Prahu reklama a velký byznys. Když zdržovali u muzea neb na letišti taxikáři tak jsi byl zalezlej a držels klapačku. Tak v tom pokračuj dál.
4. 7. 2018 12:35
Re: FAGS!!!
To teda. Ciwe přerušovat kvůli těmdle attention whores linky tramvají, to je teda dost. Ať si to udělaj někde na louce a neotravujou svejma kryptohomosexuálníma stroječkama slušný lidi..
Úplně se bojim podivat se, jestli jim na to náhodou Karlička vloni nepřiklepla nějakou dotaci.
11. 7. 2022 15:12
Uzavírky
No, ono v Praze je pořád něco zavřené. Hlavně teď přes léto to bývá sranda. Vyznat se v tom není úplně jednoduché. Já například vždycky když mám cestu do Prahy, tak kouknu na zprávy z dopravy na https://www.cerstvezpravy.cz/ jestli se zase neobjevilo nějaké nové místo, kterému by bylo dobré se vyhnout.
Avatar - CHerokee
5. 7. 2018 23:19
Re: Malá daň
Však Indian má krásné stroje pod Polarisem. :yes:
Avatar - Pekelná Micinka
5. 7. 2018 21:17
Re: Malá daň
Tak hlavně, že nejsi zakomplexovaný ubožák ty, to jsme si všichni Pražáci oddechli...
Avatar - CHerokee
5. 7. 2018 16:07
Re: Malá daň
Přijejede možná 50, možná 100 nebo 200 000 Harleyů + doprovody. Většina poměrně movitých lidí, kteří se budou bavit, jíst a utrácet. Krom toho výborná reklama pro Prahu. V mnohých zemích se předbídají, aby takové akce mohli pořádat (Rakousko, Slovinsko, Chorvatsko...).
4. 7. 2018 22:32
Re: Malá daň
vrátí se několikrát :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
4. 7. 2018 22:21
Lepší kšefty kurev, nic víc!
Kterýho vola to napadlo, pozvat sem ty kryply? Radost z toho maj asi jenom * v bordelech a hulibrci na Hlaváku, že budou mít lepší kšefty. :no: