Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Video: Dodge Nitro – energií nabité SUV

Kompaktní agresivně tvarované SUV značky Dodge v reklamě předvádí, že je nabité energií. Tento pětidveřový automobil se nejprve představil v roce 2005 na autosalonu v Chicagu jako studie.
Zpět na článek
9. 7. 2008 09:37
9. 7. 2008 19:49
Avatar - shamal
9. 7. 2008 09:37
Nitro nitro
Fakt si nemůžu pomoct, mě se tohle auto líbí. Mezi všema těma kulaťoučkejma jezdítkama s obličejíkem je tohle fakt vyjímečnej zjev. A v provozu to zdaleka není tak velká zavalitá obluda jako Touareg/Cayenne/Q7. Z pórů Nitra přimo teče testosteron, vedle všech těch zženštilých autíšek, poslední chlapská věc. A přiznejme si pánové, kromě pánských toalet nám už moc opravdu chlapských věcí na tom Světě nezůstalo. Srovnávat Nitro a ostatní kulaťoučká SUV je jako srovnávat lovecký nůž a lžíci na boty, jako pálivé chilli a žloutkový řez, jako levis 501 a legíny, jako Jacka Danielse a milkshake... Anebo si kluci už taky lakujete nehty? ;-)
Rozbalit vlákno
3
9. 7. 2008 10:04
Re: Nitro nitro
Taky se mi líbí čím dál tím víc...A souhlasím s "velká zavalitá obluda jako Touareg/Cayenne/Q7." Tuareg je ještě takový mastodontní. Averzi ke Caynenu jsme popisoval několikrát a myslím že nejsem sám, kdo tohle auto nemá moc v lásce. Nejhůř je na tom ale Q7. Nikdy nepochopím, proč si někdo koupí SUV pro 7 lidí. V Brně jsem potkal asi 4 různé Q7 a vždycky se v nich vezl jen majitel. To auto vypadá jak přerostlá tchýně - boubelaté s velkou hubou...
Avatar - Hory
9. 7. 2008 19:49
Re: Nitro nitro
:yes: :yes: :yes: >:-[]
9. 7. 2008 20:30
Re: Nitro nitro
No... jestli lze ze všech SUV, které kdy existovaly, vybrat tři nejobludnější, tak ses trefil... :yes: Touareg - Cayenne - Q7 ... v této společnosti mi pak ale Nitro připadá jako jednooký mezi slepými... ;-)
Avatar - Barrichello
9. 7. 2008 09:53
Dodge a Chrysler
dělají ještě auta v poctivém, svalnatém duchu
Rozbalit vlákno
0