Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Nové BMW X7 na patentových snímcích: Obrovské ledvinky budou i v sérii!

Nejnovější koncept BMW X7 upoutal kromě majestátních rozměrů pozornost i obřími ledvinkami na přídi. Patentové snímky nyní ukazují, že se jich dočkáme i na produkční verzi.
Zpět na článek
Avatar - Bubáq
2. 8. 2018 20:29
Nelíbí
Jako by to byl dvacet let starý projekt s aktuálními nad-ledvinami...
2. 8. 2018 22:09
Prostě nehezké
Nejhezčí SUV Báwo je první generace X5, pak už to bylo po designové stránce vlastně jen horší a horší...
Avatar - twistedTSD
2. 8. 2018 22:50
Re: Nelíbí
Myslím, že s tímhle nemá Kabaň společného vůbec nic.
Avatar - Bubáq
2. 8. 2018 22:27
Re: Nelíbí
Přemýšlím nad tím, jestli tato ledvinová reminiscence (viz [odkaz] je už názorem pana Kabaně, nebo někoho z jeho týmu a pan Kabaň tomu dal zelenou.
Avatar - Pekelná Micinka
2. 8. 2018 20:21
Beton
Velké auto si žádá mocné detaily, Rolls má taky gril jak na půl krávy, jinak by to nefungovalo.
5. 10. 2018 22:12
Re: Prostě nehezké
Přesně tak ta x5 je fakt libovka, ale tohle mi přijde hodně přehnané.
8. 8. 2018 06:57
Re: Nelíbí
Tie, akože obličky, mi pripomínajú skôr nozdry prechladnutej gorily
[odkaz]
Avatar - Martin911Turbo
4. 8. 2018 22:37
Re: Nelíbí
Jsem zvědavý na nový Jeep Wagoneer který bude pro něj konkurence
Avatar - dokopy
3. 8. 2018 06:26
Re: Beton
Veľké logo je trendom. A takéto neprečačkané auto to oživí.
Avatar - 3_diamanty
2. 8. 2018 20:37
Re: Nelíbí
tieto "rontgenove" snimky vyzeraju vzdy divne .... real bude daleko lepsi... kazdopadne velke ladviny by mohli nahradit inym stylom.. povedzme ich urobit menej na vysku ale viac do sirky ako tomu bolo u Z8 ... ono lahsie sa zvacsuje single frame u audi.. aj sa lahsie "ohyba" podla potreby ... uz s ladvinami je to tazsie preto podla mna bmw aj tak nemohucne posobi v poslednych rokoch.. co model to dizajnove drevo ... a nemohucne coraz vacsie ladviny tuto bezradnost len podciarkuju ...