Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Geniální tah, nebo svatokrádež? Jaguar nabídne E-Type s elektrickým pohonem

Elektrická verze slavného sporťáku využije techniku z crossoveru Jaguar I-Pace. Cílem je dosažení dojezdu přes 270 kilometrů.
Zpět na článek
24. 8. 2018 12:14
Mě sice moderní věci v autech
často štvou, nemusím EV ani tablety...
ALE TOHLE CHCI.
Koupil BYCH si to.
To "bych" je tam proto, že nevím, kolik to stojí.
Pokud bude cena trochu rozumná, chci to nasát.

Už dlouho na něco takového čekám.

Edit: myslel jsem, že to bue nový. Když to tak čtu, tak půjde o přestavbu?
Proč proboha nikdo neudělá něco takovýho novýho. Třeba 300SL, 911, E-Type, Countach….jako EV za 5 míčů by byly rozprodaný ve vteřině!? Myslím já.
25. 8. 2018 23:43
Určitě svatokrádež!
Jenže ani něco takového už v dnešní ekoteroristické době nemůže překvapit... 8-s :no:
24. 8. 2018 22:42
Re: Kdyby to dělali celý nový,
Aspoň tomu nechali pôvodný dizajn bez akýchkoľvek výstrelkov, takže sa to tolerovať určite dá. Z laminátu by to už možno nemalo to kúzlo, ale tiež by to ešte šlo.
Ale v týchto prípadoch by som tolerantný nebol, lámal by som za to ruky:
[odkaz]
[odkaz]
[odkaz]
[odkaz]
[odkaz]
25. 8. 2018 00:02
Re: ...jak politika ČSSD
Co taky můžeš čekat vod Indů. (I když zase dokud patřil Anglánům, tak se imrvére s.r.a.l. ;-) .)
Avatar - Pekelná Micinka
24. 8. 2018 23:12
...jak politika ČSSD
Jaguar neví kudy kam. Tohle je pro mě jasný důkaz. Žádná jiná automobilka takovýhle vylomeniny nemá zapotřebí a to se dlouhodobě pohybují v černých číslech.
24. 8. 2018 17:26
Re: Mě sice moderní věci v autech
Přesně tak, zničit E-Type tim, že z něj vykuchám motor a nacpu tam elektromotor, to už je na sprostý slova. Ale mít ho doma a nejezdit s ním jako s daily, je asi podobná debilita.
24. 8. 2018 14:30
Re: Mě sice moderní věci v autech
No, je to tvůj pohled.

Za mě tedy ne !

Já považuji éčko za jakousi ikonu, veterána a lahůdku. Věc pro fajnšmekry, sběratele a ryzí milovníky klasických aut, kteří kladou důraz na co největší zachování originálního stavu pro občasné vyjížďky pro radost, pokud se s ním vůbec bude jezdit. Spotřeba je zde absolutně druhořadá záležitost.

Naopak EV auta beru jako variantu pro každodenní jízdy po městě a příměstě s důrazem na nízké provozní náklady. Proto mě skloubení těchto dvou věcí ani trochu neoslovuje. (A to dělám, že jako nevidím tu příšernou palubku.) Vhodné pro pozéry, hochštaplery, ekology a .....prince Harryho. :-)
Stejné, jako pověsit si v obýváku reprodukci Mony Lisy.

Když já éčko, tak jedině jeden a půltou generaci s R6 4.2 litru, tj. rok 1964 -1968. Obecně nejuznávanější a také nejdražší varianta.
24. 8. 2018 13:15
Re: Kdyby to dělali celý nový,
JJ, přesně. Kdybychměl originála a přišel někdo, že mi to vykuchá a předělá na EV, poslal bych ho do pr….!
24. 8. 2018 13:04
Re: Kdyby to dělali celý nový,
Jako replika nebo pokud by původní motor umřel tak proč ne, ale tohle je prostě rouhání...
Avatar - Stejsn
24. 8. 2018 12:32
Kdyby to dělali celý nový,
neřeknu ani slovo a zvednu :yes: Ale když kvůli každýmu tomuhle zařve jeden původní jag, tak za mě :no: