Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Jak vozit domácí zvířata: Jezdíte pouze k veterináři? Pes to pozná a nechce!

Nákupem přepravky nemáte ještě vyhráno. Jak dostat psa či kočku do klece? A co rozhodně před cestou nedělat? O tom jsme si povídali s veterinářkou Ivanou Hantschovou.
Zpět na článek
2. 10. 2018 20:28
5. 10. 2018 20:45
16. 4. 2019 23:02
2. 10. 2018 20:28
Kobra
Jestlipak pani veterinarka osetruje aj jednooke kobry?:)
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Bubáq
3. 10. 2018 09:23
Nabízím zcela novou klec na středního psa
Koupil jsem, ale nevejde se do mé Insignie!
Jde o tento typ, vyrobený v ČR z nerezu, 92 cm délka, 64 cm výška, 54 cm šířka. Skládací a s uchem pro snadné přenesení.
[odkaz]
Zcela nepoužitá. cena: 1200 Kč + poštovné (cena nové: 2.880,-+poštovné).
K osobnímu odběru v 251 68 Kamenice (Praha-východ).
Rozbalit vlákno
0
5. 10. 2018 20:45
NEchápu
Nechápu moc smysl článku...Já vozím psa normálně v kufru kombiku.... :-!
Rozbalit vlákno
3
16. 4. 2019 23:02
Re: NEchápu
Táto to dělá taky tak, ale to já bych nemohl. Chudák pes. Se psem cestuju hodně. Jezdíme hlavně na turistické výlety. Do auta jsem si tak nainstaloval mřížku a jsme spokojeni oba. Já, že mi pes nekecá do řízení a on, že má klid a světlo. Cestování autem má vlastně moc rád :D teď se mi porouchalo auto a budu muset půjčit na další výlet auto z půjčovny. Neměl by být snad problém s přepravováním psa, ale asi budu muset koupit ten postroj. Jsem zvědavý jak na to bude Leia reagovat, snad dojedeme.
24. 7. 2021 16:25
K veterináři
My jsme našemu pejskovi nic neříkali, vzali ho do kufru a jeli. Horší to bylo u kočky. Ta věděla, že bude zle, jakmile jela někam autem. No a úplně nejhůř to snáší morče. Nebudu ho radši nazývat pravým jménem, on by to určitě vycítil. Ostatně manžílek říkal, že jméno pro morče musí zůstat utajené! https://napovime.cz/…ak-chovat-morce/
Rozbalit vlákno
1
Re: K veterináři
Přeprava psa v zavazadlovém prostoru je nepřípustná. Nikdy nevíte, co se může vašemu psovi za jízdy stát. Můžete prudce zabrzdit, vjet do prudké zatáčky... pes by mohl být zraněn.
Pokud je pes velký, vezměte ho na vodítko a před naložením do auta ho nakrmte něčím chutným. Pokud je váš pes menší, můžete si pořídit speciální klec na přepravu nebo speciální plastový kontejner. Mám americký kokršpaněl štěně https://spanielcocker.com/cs/stenata/ pes je velmi aktivní. K veterináři chodíme pravidelně. Svého psa vozím v autě v malé kleci. Hlavně psovi neříkejte, že jdete k veterináři.