Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: AAA Auto zvýšilo do září prodej o 11,7 procenta na 63.847 aut

Autobazary AAA Auto ze skupiny Aures Holdings zvýšily za první tři čtvrtletí letošního roku prodej meziročně o 11,7 procenta na 63.847 aut.
Zpět na článek
10. 10. 2018 11:48
10. 10. 2018 10:39
10. 10. 2018 12:31
10. 10. 2018 13:19
10. 10. 2018 13:21
10. 10. 2018 10:59
10. 10. 2018 19:10
10. 10. 2018 10:19
KOHO TO FURT ZAJÍMÁ?!?!?!
Proč to sem furt cpete ty zloděje zm**rd*ský!!!?!?!? To vám odsypávají pravidelně "na kafe" nebo co??!?!...samozřejmě že ano...AAA Auto zvýšilo do září podvodovost o 11,7 procenta na 63.847 podvodů - SUPER!! Gratulujeme..!!Půjčíte nám za to zadačo do redakce na test nějakou vaší plečku???? :yes:
Rozbalit vlákno
1
Avatar - Googelit
10. 10. 2018 11:48
Re: Béčka
.
.
Když je průjem, když je hnačka,
pomůže ti jedna psycho značka.
Ta co nerealné auto umí nabídnout,
k podpisu splátek pobídnout.

Bába Topolówka vyhrne si rukávy,
smlouva složitá a rizika od krávy.
V placu vraky, nefungující hračky,
prodají je PR kecy tlusté Kačky.

Jo v Béčkách jsou banda pošuků,
co poslouchají rádio bez zvuku.
Avatar - zaplosak
10. 10. 2018 10:29
paní ředitelka
se dušuje že oni tacho nepřetáčí - celej národ ví že kecá, tohle je jen další blamáž od ní - pouhá zaplacená reklama.... >:D
Rozbalit vlákno
0
10. 10. 2018 10:35
proc to sem pisete?
spis byste meli byt iniciatorem spravedlnosti a otestovat jake to je u nich neco koupit nebo prodat! zazili byste totiz peklo jako my!

veskera auta co nabizeji neexistuji, jsou smyslena a kdyz na ne regujete nabizeji vam pak drazsi a horsi auta. vytiskli jsme si 10 aut a jeli na pobocku ze nektere vybereme. nemeli ani jedno a cpali nam o 50000 drazsi a o 100000 vic jete.

kdyz jsme naopak zkouseli prodat u nich octavii tak nabidli 70.000. pres bazos jsme ji tyden na to prodali za 115000. takze nikdy vice
Rozbalit vlákno
4
Avatar - Ozzman
10. 10. 2018 12:32
Re: proc to sem pisete?
Já tam auto koupil, nebudu je chválit, měl jsem dobrou zkušenost jen s jedním člověkem ze zbylé plejády ***managerů, zmdrasistentek a ***účetních a dalších id*otů, co jsou neochotní a arogantní.

Auto, které jsem si vyhlédl tam opravdu stálo a po prověření původu v ČR v prodejně, kde bylo nové zakoupené a servisované, vše sedělo, dokonce tam byly i účtenky ze servisu (kontrola s dealerem a seděly) a o autě mi nic nezatajili.

Důležité je dohlédnout na smlouvy a předávací protokoly, vynutil jsem si přepsání jejich standardních listin (které z auta dělají vrak). ***obchodnice ze mne byla na prášky, ale nakonec mi ukázala i info o předchozím majiteli a vše napsala k mé spokojenosti >:D

Je fakt, že jsem kupoval auto v jiné cenové a s jasným původem (taky jsem měl obavu, ale měly tam zrovna to, které jsem chtěl a v ČR takových v takovém stavu moc nebylo), než jaké kupuje většina lidí, kteří si stěžují...

Auto jsem tam prodával 3x z čehož 2x jsme se dohodli. Kdysi dávno Felicii - bezproblémů, pak Jettu - chvíli psychický nátlak z mé strany a nepřistoupení na jejich hry, dohodnuto. Pak Seat Cordoba - směšná výkupní cena, tak jsme ani nepokračovali v obchodu.
10. 10. 2018 12:45
Re: proc to sem pisete?
Ano, otestovat si nákup v různých bazarech by za větší reportáž stálo a mělo by to nějakou vypovídací hodnotu.
Nechci se někoho dotknout, ale nejsem si při stavu žurnalistiky (nejen české) jist, že by to bylo opravdu nestranné.
10. 10. 2018 19:42
Re: proc to sem pisete?
Co ti přijde divného na tom že za auto dostaneš víc když ho neprodáš přes prostředníka?
11. 10. 2018 06:52
Re: proc to sem pisete?
Na tom by nebolo nič divné keby ma nebombardovali telefonátmi a nesľubovali do telefónu vysokú cenu, že máju záujemcu a po obhliadke povedal, že auto je síce v dobrom stave, ale o tieto auta nie je záujem a cena je 2500EUR nižšia ako sme sa bavili po telefóne.
10. 10. 2018 10:39
Kto
tie auta u nich kupuje? Nechapem
Rozbalit vlákno
3
10. 10. 2018 12:31
Re: Kto
Nechával jsem tam např. Seat Leon 2014, 1,4TSI FR v téměř plné výbavě se 48tkm a plnou historií včetně faktur. Podle webovek bylo auto za 2 dny pryč, kdo si to koupil nevím, ale jsem si jistý, že u tohoto auta bude spokojený.
10. 10. 2018 13:19
Re: Kto
Kolko % takychto aut sa tam predava?
10. 10. 2018 13:21
Re: Kto
To nevím, ale během té chvilky jsem viděl pár aut, která do prodeje nevzali.
Avatar - JirkaV8
10. 10. 2018 10:59
no a co?
A manzele Stodolovi maji v base nove zubni kartacky. A Krejcir si vcera prevlekl tricko. A Roubal si vylestil bryle. Kramny ma na kosili nove karovani .... koho to zajima, ze trvale prekopirovavate PR kecy z nejake soukrome firmy. Podstrcit duchodcum a intelektualne mene zdatnym lec svepravnym jedincum nejakou nalestenou bidu neni zadne umeni. Jak podomni prodej prepisu energii, kde nabizec ani nevi na kolik to teda vyjde. Zamotana smlouva a tlaceni nevyhodnych splatek, veskera rizika kupujici. Chapu, ze to nese, ale at si jde ten prasopes Topolova delat srandu nekde jinde.
Rozbalit vlákno
0
10. 10. 2018 12:28
To je zvratků...
...a přitom se jedná o pouhou zprávu o výsledcích největšího prodejce ojetých aut v ČR. Možností kam jít je spousta, ale podle prodejů si to čím dál tím víc lidí namíří právě tam.

Sám jsem tam nekupoval, ale již dvakrát prodával firemní vozy a kromě slušné ceny to bylo napoprvé i rychlé, napodruhé to už byla bohužel 3-hodinová anabáze, ale pokud si vezmu kolik času bych ztratil jiným druhem prodeje, tak to ještě šlo.
Rozbalit vlákno
7
Avatar - Ozzman
10. 10. 2018 12:37
Re: To je zvratků...
Já tam koupil.. zkušenost viz. výše, prodal 2x (smlouvání o ceně při výkupu je příšerné a zdlouhavé, ale někdy to smysl má).

Hrozně moc záleží, co tam člověk kupuje, když jdeš pro auto za 100 tisíc, tak je jasné, že bude navoněné a prodejce bude mít pusu plnou pohádek....mne jen zarazila nebetyčná arogance managera ( prodejce byl naopak velmi slušný a věděl o autě méně, než já >:D to je výhoda) a ty jejich zvláštní postupy a smlouvy, což jsem si vyhádal, že se upraví k mé spokojenosti..

Prodej auta v roce 2003 - 1h, přijeli k nám domu, vyplatili a odjeli
Prodej auta v roce 2014 - 3-4h, musel jsem ještě jet pro zimní gumy
Nákup auta v 2018 - 1.den asi 4h (zhovadilé postupy platby vyšší částky znemožnily nákup auta - zaplacena záloha s tím, že druhy den bude vše připravené) a 2. den další 4 h (špatně umyté auto, čekání na všechny byrokratické postupy arogantních asistentek a obchodnic, nebo jak se jim říká).
10. 10. 2018 12:41
Re: To je zvratků...
Ano, je to o lidech. Poprvé to taky bylo rychle a cena bez dlouhého smlouvání velmi slušná. Podruhé to bylo delší právě kvůli ceně.

Každopádně jsem tam dvakrát dával auto po servisu, se všemi fakturami, doklady, klíči. Vyčištěné a připravené.

Na druhou stranu chápu, že dokáže otrávit pokud někdo doveze vrak s odpadkovým košem místo interiéru a tohle mít každý den 10x, poslouchat o tom, jak je auto opečovávané a ve vynikajícím stavu...to musí otrávit každého.
Avatar - Ozzman
10. 10. 2018 12:50
Re: To je zvratků...
Určitě je to o lidech a taky o tom, co kupuješ, nebo prodáváš.

Já tam vždy dával auto po rodičích, nové/zánovní s plnou historií do 50 tisíc km.. jednou na mne zkoušeli, že je auto bourané (nesetřený vosk si expert na výkup spletl s odřeným lakem, když jsem mu ukázal, že to není to co si myslí, urazil se a odešel).. to jsme se nedohodli.

Myslím, že oni si dnes netroufnou už tolik, co dřív a hlavně těží z výhodných úvěrů, výhodných pro ně. Určitě bych tam asi nekoupil auto z dovozu, nebo né v té cenové, co jsem kupoval, protože to je asi nejpravděpodobnější varianta, kdy se ještě dá stočit tak nějak, aby to vypadalo, že je serviska v pořádku a sedí.

Ještě dodám, že mi nefungoval Start/Stop tak jsem tam jel zpět na reklamační (nakonec to nebyla jejich chyba, a ve skutečnosti fungoval, ale v tu chvíli jsem to nevěděl), totální neodbornost příjmacího superarogantního managera mne uzemnila. " Když vám nejde start stop bude tím, že nefunguje čidlo připoutaného pásu u spolujezdce" >:D

donutil jsem ho mi sepsat, že jsem tam byl, co jsem s ním řešil a podepsat (taky opět pul hodiny dohadů).

Nakonec SS se aktivuje jen při 100% dobité baterii,ověřeno u autorizáku, bezpečnostní pás ani nevím, jestli má pípat u spolujezdce ( prý ano) - problém v tenoučkém kabelu u sedačky, neřeším, na nic to funkci nemá dle slov autorizáku.
10. 10. 2018 12:58
Re: To je zvratků...
Nedělej si o těch technicích iluze, v autorizované prodejně budeš s průměrnými znalostmi taky nad úrovní personálu. A to prodávají jednu konkrétní značku.
11. 10. 2018 08:40
Re: To je zvratků...
Lenže to si popísal skôr vývoj ich správania na základe toho ako posilňovala ich pozícia. Ja som tam bol s jedným pokusom o predaj v roku 2016. Išiel som tam po tom čo mi opakovane vyvolávali. Zaujímave bolo to, že som tam bol hneď ráno a cez tie papierové dvere som počul conf-call kde sa hlásili všetky SK pobočky a od nejakého pepíka dostali pucung za to, že auta im tam stoja dlho a aj marže by mohli byť lepšie. Tak som bol zvedavý čo bude nasledovať a po obhliadke auta nasledovali reči o tom, že tie auta sa nepredávajú a tlak na cenu. Auto som tam nenechal.
Ja osobne nepoznám nikoho kto tam kúpil. Ale poznám takých čo predávali a záver je jednoduchý a zapadá do toho čo som si vypočul. Ak predávaš žiadané auto, tak to môže byť črep a ich technik aj tak na nič nepríde(osobná skúsenosť keď sa ten človek hanbil dať to na priamy predaj). Ale ak máš málo žiadaný model, tak sa spravidla nedohodneš.
Nevravím, že sa tam nedá kúpiť slušné auto, ale človek si to musí ustrážiť. Ich obhliadka slúži len na zdržovanie predávajúcich.
Avatar - praděda7
10. 10. 2018 12:44
Re: To je zvratků...
Koupili jsme u nich skoro nového Yarise. Vše proběhlo ok, až na havarijní pojistku, kterou nám víceméně vnutili. Ale na druhou stranu švagr si k nim jel pro inzerovaný vůz, který asi neexistoval...výmluvy...výmluvy...
Avatar - speedfred
11. 10. 2018 11:51
Re: To je zvratků...
Keď som začínal uvažovať nad predajom M235i tak som bol u nich nech mi povedia nejakú cca výkupnú cenu aby som mal nejakú predstavu.To ti poviem že ma skoro porazilo keď mi povedali ich nabidku,nevedel som či plakať alebo sa smiať. Nakoniec som to predal behom pol dňa po vydaní inzerátu. Je pravda že to je zase auto čo sa nepredáva ako rohlíky.
Avatar - chetoos
10. 10. 2018 19:10
Nezajimavé
Většinu čtenářů články tohoto typu nezajímají, jestli se jedná o skrytou reklamu budiž. Já tu chybu udělal a koupil v ačkách auto. Už to nikdy neudělám. Takové chování, složité smlouvy. Prvně vám řeknou že vás zdarma přivezou do bazaru z nádraží a ve smlouvě vám to zaúčtují za 2 tisíce. Prosím už o nich tady nepište. :no:
Rozbalit vlákno
0