Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Suzuki Jimny může být i stylovým pick-upem a autem pro přežití

Nový Jimny vzbudil zájem doslova po celém světě. Suzuki chystá pro tuningovou výstavu v japonské metropoli dva velmi zajímavé koncepty...
Zpět na článek
Avatar - vabis
30. 12. 2018 19:43
jimny
Pick-up ma hezky retro styl, to se mi libi :-) Prestoze to je trochu hracka pro panenky. Edice na preziti by asi vyzadovala jiny vuz.
Avatar - Beefcake
31. 12. 2018 10:54
Re: jimny
Prosim ta, uz sa spamataj s tymi 5 dverami.
Avatar - Blue Sun
31. 12. 2018 13:03
Re: jimny
No nevím, ochrana řidiče mezní až slabá při klasickém nárazu, mezní při plné šíři, to mi nepřijde jako "není tak zlé".
31. 12. 2018 10:29
Re: jimny
JJ, ten pick-up je parádní ;-) :yes:
Avatar - rokyta.p
31. 12. 2018 07:40
Re: jimny
Suzuki sice dělá auta malá, obyčejná a skromná. Ale spolehlivá a fungující :*) Předevčírem jsme byli projet Vitaru okolo Hrčavy a tuze dobrý. Pronásledoval nás Karoq a taky celkem obstojně, ale protože byl na nových zimácích. U nás byly limitem jen univerzální gumy, ale je pravda že moc sněhu nahoře nebylo (10-15cm) tak mezináprava jen 2x. Nejlepší je jak lidé z "hlavní" uhnou na vedlejší protože si myslí že tam do hory už auto nepojede a zrovna tam právě potřebuješ a nejlíp malinko s rozjezdem.
30. 12. 2018 23:45
Re: jimny
3 hviezdy ma najma (ale nie len) kvoli nedostatku asistencnych systemov. Z hladiska pasivnej ochrany to nie je take zle.
Avatar - Beefcake
30. 12. 2018 20:20
Krasavec
Bral by som ten Survive v zlatej verzii.
Avatar - 3_diamanty
30. 12. 2018 20:06
Re: jimny
pozrel som si par video-testov noveho jimniho a ako moc sa mi paci exterier tak zrovna kabina aj radiaca paka mi pridu jak spred 10 rokov ( ak neratam ten displej ktory to ale nezachrani ) ... takisto je za mna velka skoda ze uz nespravili v novej generacii aj 5 dverak... ale chapem ok... rovnako v testoch bezpecnosti ma jimny co do vysledkov ( tusim len 3 hviezdy ) hodne sklamal ale aj napriek vsetkemu je jasne ze nova generacia bude uspesna a fandim jej :yes:

na prezitie skor jeep wrangler rubicon :yes: