Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Mercedes už čile pracuje na nové třídě S. Už ale nepočítá s kupé ani kabrioletem

Dnešní třída S čítá šest karosářských derivátů. V nadcházející generaci vlajkové lodi Mercedesu se její nabídka bohužel zúží.
Zpět na článek
28. 2. 2019 09:50
28. 2. 2019 22:03
28. 2. 2019 09:50
To sa mi nezda
Aby Mercedes odpalil svoj najprestiznejsi model? Neverim tomu, ako S coupe/cabrio mozu skoncit, ale pride podobny model len s inym nazvom, dost pravdepodobne by to mohol byt Maybach.
Rozbalit vlákno
4
Avatar - CHerokee
28. 2. 2019 13:11
Re: To sa mi nezda
Teď letí krabice. Takže mají spoustu krabic a krabic kupé, přijdou i krabice cabrio. A tradiční modely to odskáčou - SLK/SLC končí definitivně, S cupé (dříve CL) taky. Končí i SL, ale to bude asi jediný nástupce do budoucna. Je to smutné a je to škoda. S coupé a kabrio jsou nádherné kočáry.
Avatar - rokyta.p
28. 2. 2019 13:33
Re: To sa mi nezda
To jo, ale zase SLS nebo CLS jsou docela fajn :-!
Avatar - CHerokee
28. 2. 2019 15:42
Re: To sa mi nezda
SLS AMG se roky nevyrábí, to byl výjimečný model. Myslíš asi AMG GT a CLS. Souhlas...ačkoliv aktuální design CLS mi úplně nesedl.
Avatar - ZZ
28. 2. 2019 22:03
Re: To sa mi nezda
Myslím si to samé. Nahradí jiným názvem. Zrovna oni na to klientelu vždy najdou. :yes:
Avatar - 3_diamanty
28. 2. 2019 18:21
dalo sa to cakat
vravim to uz dlhsie ze kabria a kupatka o par rokov ostanu uz len pre zopar exkluzivnych znaciek
ako su ferrari lambo a pod... ono biznis masovke s nazvom meda beda uz totizto taketo nieco dnes absolutne nesedi do biznis planu a neprinesie jej to ani cent a tak sa niet comu cudovat ... ale nam ten meda beda pada z roka na rok... smutne
Rozbalit vlákno
0