Auto.cz

Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu
neregistrovaný "MiG-211"
9. 12. 2000 17:46
Tempo
Zdravim Alexi, s tim clankem od Pavelky mas pravdu, trosku ulet v "automediovskem" stylu :-( Potesil me clanek o skvelym Harvey Postlethwaiteovi, doplnil sem si velky mezery v historii F1 :-) Mimochodem bych strasne rad ziskal original obrazku od Josefa Hradka, na original od Ramese asi nemam ani kdyz prodam svoji babicku :))) Ale jak se k necemu takovymu dostat, psal sem do redakce, a zatim bez odpovedi.
neregistrovaný "dizzy1"
27. 11. 2000 21:09
Re: Clanek o Sennovi v Tempu
Jé ahoj Anathemo, ty ještě žiješ ?
neregistrovaný "Alex1"
27. 11. 2000 18:04
Jsem z5
Byl jsem ted 14 nemocnej, snad se mi povede dostat v nejblizsi dobe ke skeneru
neregistrovaný "ANATHEMA1"
22. 11. 2000 10:02
Re: Clanek o Sennovi v Tempu
Alexi, Toleman pro mne nikdy nebyl nikterak zajímavou stájí, krom Ayrtona, samozřejmě. Ale ten článek bych opravdu chtěla. A.
neregistrovaný "Alex1"
1. 11. 2000 14:47
Re: Clanek o Sennovi v Tempu
Anathemko, clovecino, kdyz jsme u toho Tolemanu: dostal se mi do ruky Automobil z roku 83, je tam dosti obsahly clanek o Tolemanu. Jestli Te zajima, muzu Ti ho poslat taky. I kdyz je z doby "predsennovske" :-))))
neregistrovaný "ANATHEMA1"
1. 11. 2000 09:08
Re: Clanek o Sennovi v Tempu
Ahoj človíčku! Ačkoliv Honda byla silnou zbraní v rukou jiných, u Lotusu - Camel to nebylo šťastné. On ten nový Lotus byl dosti těžkopádný a našly se i jiné problémy. Navíc, stejně jako předtím Toleman, ani Lotus již nemohl plnit požadavky dynamicky se rozvíjejícího Senny. U McLarenu dostal konečně vůz, jaký si zasloužil a dál už to znáte.....můj mail: kacko@raz-dva.cz Předem Ti děkuji za ten článek. Pá.... Anathema
neregistrovaný "Alex1"
31. 10. 2000 13:31
Re: Re:
Pokud se nepletu tak Alex Wurz tu ma samostatne tema. Piste prosim sve nazory tam.
neregistrovaný "Alex1"
31. 10. 2000 13:30
Re: Clanek o Sennovi v Tempu
Anathemo, kdyz se dostanu ke scanneru mohl bych ho projet, prepisovat to asi nebudu :-))) Je to dost dlouhy. Me ale spis slo o ten cernozlaty Lotus , ne o toho cloveka v nem. Jenze tehdy (1985, 86) a i 87, kdy uz vozil na karoserii velbloudy, jsem Sennovi fandil :-))). Das mi na sebe prosim mejlik?
neregistrovaný "Sylvia"
30. 10. 2000 10:04
Bez nadpisu
Wurtz ze je trieda?! Je to ibycajny chudak. Nema nato, aby vyhraval. Takisto ako Berger, nebol zly ale bol a zostal len priemerom. Jediny, kto sa akotak podaba Sennovi je Jenson Button.
neregistrovaný "R.Barrichello"
26. 10. 2000 09:39
Re: Clanek o Sennovi v Tempu
Wurz je třída!!!!
neregistrovaný "dizzy1"
25. 10. 2000 19:39
Re: Clanek o Sennovi v Tempu
Určitě myslíš Alexe Wurtze, že jo :-)
neregistrovaný "ANATHEMA1"
25. 10. 2000 14:10
Re: Clanek o Sennovi v Tempu
Alexi, člověče, to jsou slova jako řemen!

Vzpomínky na černo zlatý lotus - nádhera....jakmile se ten maniak ve žluté přilbě a tebou uvedené raketě někomu zjevil v zrcátku, byla to hrozba...krásné časy. A abych se přiznala, pozdější spojení Lotus - Camel - Honda mne moc nebralo. Jen ten ďábel Ayrton.A přesto, že později předváděl na McLarenu bylo super, ale s Lotusem JPS jsem to prožívala jako krásný sen, byť nebyl mistr světa. Ono upřímně, v té době byl Mc Laren předurčen vítězit. Ferrari tehdy příliš konkurenční nebylo, Williams byl silný, ale proti kalibrům Senny i Prosta to bylo zatraceně málo i s Mansellem. A Benetton? Právě rostl, aby vychoval současného asi nejlepšího jezdce. Víme, o koho jde, jen ho nechci jmenovat. Ten článek jsem nečetla, můžeš mi ho nějak poslat? byla bych ráda. Zdravím. ANATHEMA
neregistrovaný "Alex1"
23. 10. 2000 15:30
Re: Clanek o Sennovi v Tempu
Tak se mi konecne dostalo do ruky posledni cislo Tempa a vyvolalo ve me vzpominky na Imolu 94, kdy jsem se nehnul od televize. Prece jen to byl prvni (a zatim bohudik posledni) smrtak ktery jsem videl v primem prenosu. A fotky k clanku ve me vyvolaly vzpominky a skoro i slzy (cernozlaty Lotus, ach jo....). A taky me jedna rozcilila, Senna nevyhral na lotusu 99T pouze velkou cenu Monaka, ale i USA (Detroit). Vubec posledni vitezstvi Lotusu v F1. Jinak Tempo jde s urovni dolu, clanek Zoufalci Roberta Pavelky me donutil autorovi napsat. S Robertem jsem se seznamil pred dvema lety diky jeho clankum v Auto.cz. Je skutecny odbornik ale i mistr tesar se utne......
neregistrovaný "dizzy1"
18. 10. 2000 14:43
Re: Specialne pre ANAL_THEMU
Jeee, vratila jses.
To Sylvia - kdyz se neumis chovat slusne, tak nelez na cesky servery a zustan si doma !!!
neregistrovaný "ANATHEMA1"
18. 10. 2000 10:21
Re: Specialne pre ANAL_THEMU
Tady je vidět, že nevíš, o čem je vlastně řeč. Když dva docela sprostí bastardi znechutí ostatním lidem jejich kavárnu, tak to není fér. Picard a Brzieta či jak si to říká byli opravdu brutální a jsem jen ráda, že to snad skončilo. A pak se tady vynoříš ty, tvor opeřený domácí a svou mateřtinou na mne něco chceš....nerozumím řeči Tvého kmene, drahá....který kohout Ti přelítl přes nos? Ani se mi nechce takhle debatovat....
neregistrovaný "Sylvia"
16. 10. 2000 11:46
Specialne pre ANAL_THEMU
Skor si myslim, ze si podzobala dost navlhnuteho zrna. A tomuto rozumies lepsie: pipipi-kotkodak!!!
neregistrovaný "ANATHEMA1"
9. 10. 2000 09:41
Re: DC
Nevím o čem je řeč....některým nářečím češtiny fakt nerozumím...a vlastně ani nevím, chci -li býti vtipná. Dneska ráno už jsem byla dvakrát zvracet. Mohou za to dva docela vylízaní primitivové, kteří se hlásí mezi WEST fans a přitom jsou až neuvěřitelně sprostí. Z těch jejich keců se jim dělají boule na jazyku, to asi mají být ty jejich svaly, nebo co...? A přitom neumějí číst...protože kdyby to uměli, věděli by, že tyto kavárny jsou o pohodě...zřejmě jim od malička někdo ubližoval...proto STOP THE TORTURING OF CHILDREN! ráda bych jim pomohla, ale prý se to už nedá léčit, bohužel...minutu ticha za oba....
neregistrovaný "MK44"
3. 10. 2000 23:01
Re: To Barrichello
Začínám mít strach o svoji identitu. Škoda, že se heslo nedá změnit...
neregistrovaný "Barrichello1"
3. 10. 2000 13:56
Re: To Barrichello
Asi ten * zná heslo, bylo totiž moc jednoduchý, začnu zase požívat login R.Barrichello, tamto heslo ten * nezná a může si pak blábolit co chce!
neregistrovaný "dizzy1"
3. 10. 2000 13:24
To Barrichello
Jak to ten * dela, ze si hraje s tvojim jmenem ?
neregistrovaný "Barrichello1"
2. 10. 2000 21:45
Re: DC
* skvěliiiiii! Inu tupec jako tupec, viď Anathemo vtipná!
neregistrovaný "dizzy1"
2. 10. 2000 13:03
Button
Do dvou let vyhraje VC a do 5 let bude Mistr sveta, pokud se dostane do dobre staje s konkurenceschopnyma autama, ktere jsou dnes bohuzel pouze Ferrari a McLaren.
neregistrovaný "dizzy1"
2. 10. 2000 13:01
DC
Nekdy dovede zajet skveli zavod (Francie), ale nekdy to totalne posere. Az dospeje a vyvaruje se vypadkum, muze byt Mistr Sveta.
neregistrovaný "Barrichello1"
2. 10. 2000 09:12
Jo michodem...
Rubens je stejně dobrej jako DC, jenom měl smůlu a na vodě je 4x lepší!!
neregistrovaný "Barrichello1"
29. 9. 2000 09:40
Jenson
až nebude narážet do jiných vozů a nebude jezdit tak horkokrevně, tak možná... za 5-9 let, jestli ho nepřeválcují jiní - mezitím.......
neregistrovaný "ANATHEMA1"
28. 9. 2000 09:19
Re: Zajimavy
Nenáviděný i zbožňovaný Ayrton! Na trati urputný a neústupný bojovník, v soukromý velmi citlivý člověk, závislý na vztazích v rodině. Jedna ze samostatných kapitol formule 1. Vyčníval nad ostatními a jeho charisma bylo všudypřítomné. Jeho nástupce? Netroufám si typovat. Ale BUTTON se jeví jako velká naděje formulového sportu, chce to zase nějaké oživení. Dejme mu lepší vůz a uvidíme.
neregistrovaný "Alex1"
27. 9. 2000 18:06
Re: kvr
Anathemo, uvidime co dokaze pristi rok Montoya (osobne mu moc neverim), muj tip na zapis do statistik v pristich sezonach je nasledujici: JENSON BUTTON.
neregistrovaný "pp11"
26. 9. 2000 21:59
Re: Zajimavy
Senna nebyl ani blazen ani modla. Senna byl osobnost jaka v soucastne dobe ve F1 schazi.
neregistrovaný "MiG-211"
25. 9. 2000 01:58
Zajimavy
Vsechno tady podemno je zajimavy a souhlasim s tim. Vloni sem si myslel, ze Hakk je maniak na pole a letos zas vysiluje Schumak, tak nevim, ale jednou, treba Button. Ne to proboha ne, to sem jen tak strelil.


Senna byl vyjimecnej, ale chyba byla, ze si to o sobe i myslel...
neregistrovaný "ANATHEMA1"
23. 9. 2000 12:12
Re: kvr
ˇAlexi, to je čistočistá pravda. jen se musí narodit nějaký blázen, který bude mít výrazně sníženou hladinu pudu sebezáchovy, tak jako tomu bylo u Ayrtona. Víš přece, jak se říká: žij na MAX!
neregistrovaný "Alex1"
21. 9. 2000 11:51
Re: kvr
Anathemo, Clarkovych 33 pole positions a Stewartovych 27 vitezstvi bylo take prohlasovano za rekordy ktere hned tak nekdo neprekona. Stewartuv rekord odolaval 14 let, Clarkuv dve desetileti. Takze si musime jeste pockat....
neregistrovaný "MK44"
20. 9. 2000 21:36
Re: kvr
Jseš můj člověk...
neregistrovaný "kvr"
20. 9. 2000 20:01
Re: Oboji...
Je to dost tezke srovnavat. Dle meho nazoru by Schumacher mel na to prekonat Sennu i v poctu Pole Position, ale pred par lety si usmyslel, ze chce ziskat titul pro Ferrari a nejezdi zdaleka na tak (relativne) dobrem voze jako Senna v dobe svych nejvetsich uspechu.
neregistrovaný "ANATHEMA1"
20. 9. 2000 19:48
Re: Oboji...
nevím, jestli obdiv. je to namyšlenost, nebo 100% profesionalismus. Skromnost by u něj nebyla na škodu. Na druhou stranu schopní lidé stále chtějí překračovat svůj vlastní stín, že jo? Ale kam až to může vést? jinak mi nikdo nevezme iluzi Ayrtona jako nenapodobitelného jezdce , a´t v dobrém či ironicky. jeho pole position mluví o šílenosti tohoto muže, ale kdo jej překoná? zatím nikoho nevidím....
neregistrovaný "Boda1"
20. 9. 2000 14:43
Re: Oboji...
No, to je fakt. Na druhou stranu si myslim, ze existuji lidi, kteri si tuto filosofii mohou dovolit. A podle mne zaslouzi spise obdiv, nez zatracovani.
neregistrovaný "Alex1"
20. 9. 2000 14:17
Re: Oboji...
Bodo,jak pro koho. Co by za nej dali treba Bertrand Gachot, Gabriele Tarquini a stovky jinych?
neregistrovaný "ANATHEMA1"
20. 9. 2000 09:46
Re: Oboji...
Zdravím Vás, kluci! Jsem trošku zaskočená, že jsem prošvihla začátek, ale co. Díky za Vaše první postřehy, myslím, že brzy to rozebereme do hloubky a pořádně. Těším se. Každopádně jde jen o jedno - vyjádřit svůj názor, ať je jakýkoliv a můžem se navzájem dozvědět něco nového, však nejsem vědma. Teď jsem trochu pracovně zaneprázdněná, ale příští týden vyrukuji s prvními snad zajímavými informacemi. A jelikož vím o jeho temných stránkáck, nebudu se jim rozhodně vyhýbat. Zatím ahoj.
neregistrovaný "Boda1"
20. 9. 2000 08:41
Re: Oboji...
Druhe misto snad neni prohra? :-)
neregistrovaný "MK44"
19. 9. 2000 22:59
Re: Senna
bláznivá modla...
neregistrovaný "MiG-211"
19. 9. 2000 22:03
Senna
Sem pro to druhy, ale nechci to rozvadet, aby sem se nestal v motorcafe cernou ovci :)
neregistrovaný "dizzy1"
19. 9. 2000 19:13
Re
.... blázen
neregistrovaný "Alex1"
19. 9. 2000 16:52
Oboji...
Anathemo, dekuji za zalozeni tematu. Muzeme tady v klidu Ayrtona probrat. Byl skutecne genialni ale taky naprosty hazarder. Jezdil jakoby byl na trati sam. Druhe misto pro nej znamenalo prohru. A taky ty jeho boxerske souboje...