Auto.cz

Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu
neregistrovaný "tv"
30. 10. 2005 15:42
Bez nadpisu
Vycistit a VAGom nastavit zakladnu polohu klapky. Pozri aj konektor klapky, ci nie je poskodeny. Takisto vsetky hadice, ktore idu do nasavacieho potrubia - posilnovac brzd, odvzdusnenie nadrze apod.

To skusanie centralu - podla popisu uvazujem, ze ste to asi robili dost amatersky, ze? V elektrike sa vyznas? Ak nie, potom tazko radit na dialku, servis alebo skuseny elektrikar bude Tvoja prva aj posledna moznost...

To sklbnutie pri podradzovani ak je zdochnuty motor je logicke. Spojku pustaj iba velmi pomaly, lebo ak niem tak Ti skor ci neskor nieco povoli. Ty asi este nemas vela kilometrov najazdenych, ze?

PS: Subaru a Tvoj brat - uz ked som to tu niekde davnejsie cital, tak podla bydliska sa mi to zdalo byt trochu podozrive. Bez urazky, ale 4 ci kolko ich chcel plno vybavenych stvorkoliek a neviem co vsetko k tomu este by bolo trochu silne kafe na Cadcu, nie? :shock:
neregistrovaný "blesk999"
28. 10. 2005 15:57
Re: Re:
ak kolisu otacky aj na volnobeh, mala by to byt skrtiaca klapka. Zvacsa pomoze ju vycistit. V horsom pripade ju treba vymenit. Skus to dat niekomu vycistit. Mne to robila Octavia 1,6MPI dost pravidelne, vycsitenie vzdy na cas pomohlo. Ak to nepomoze vobec moze to byt zlozitejsie
28. 10. 2005 15:34
Bez nadpisu
Vysvetlim to velmi Jednoducho moj mladsi brat zisitil moje heslo ktore pouzivam na pristup do kompu a to heslo pouzivam vsade . A v mojom neme posielal hlupe maily a mal som z toho asi 2 tyzdne problem a o akych 4 kolkach to hovorite ?? ja som nasiel v mailovej schranke neake prispevky a potom som si pozrel co trn CHU* urobil zevraj 5 subaru ved to si u nas nekupi ani falsik do firmy on chcel asi iba vediet ktore auto je lepsie ci evo alebo subaru lebo ho to dost zaujima a hadali sa s bratranom co je lepsie tak sa vopred ospravedlnujem za toho spratka a dufam ze sa to nebude opakovat !!! HESLA uz mam zmenene . Poradte prosim co s tym autom aby som mohol hocikedy vypadnut z domu od toho * hlavne to chcipanie motoru ma sere je to aj nebezpecne !
neregistrovaný "Peto Fiat"
28. 10. 2005 14:56
Re: Re:
Na slovensku je to tak. jeden ďeň boháč, druhý ďeň chudák.

Možno ide o schyzofréniu.

:P :P
28. 10. 2005 14:15
Bez nadpisu
hmm,tady mi neco nesedi ...nedavno si tu na foru psal,ze chces koupit 5 ctyrkolek do firmy a najednou je z tebe chudej student,kterymu dela potize zaplatit novy tlumice na - oproti 4x4 autum - "socialni" polo ...tak to mi teda vysvetli
28. 10. 2005 11:20
Bez nadpisu
A ESTE JENA VEC JE TAM POVODNE CENTRAL ALE NEFUNGUJE PRETOZE ZEVRAJ TAM JE ZLA RIADIACA JEDNOTKA A VO VW SERVISE HOVORILI ZE BY TO STALO 10 000 Sk . ALE KAMOS ELEKTRIKAR MI TO SKUSAL PRIPOJIN NA BRZDOVY PEDAL RESP. NA SVETLA A ONO TO ZAMIKALO VZDY KED SOM STLACIL BRZDU ALE NEODOMIKALO CO S TYM DALO BY SA OD NEAKEJ INEJ FIRMY TAM DAT IBA TU RIADIACU JEDNOTKU + DIALKOVE OVLADANIE ???
28. 10. 2005 11:12
PORADTE S POLOM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Otec mi dal do uzivania VW POLO R.v.1996 je to ta stvrta generacia od tej najnovsej hranate svetla ale este nie cira optika .1.4 dobry motor ide uz od nizkych otacok. ma najazdene 170 000 km olej sa meni vyzdy po 15 000km Castrol TXT 5w40 . doteraz s nim nebol ziaden problem len som chcel vediet ake tlmice tam mam dat su tam stale povodne a je to ako na vode mam dsta orig vW alebo monroe ci kayabi.Bateria a vsetko je este povodne a slape ako hodinky akurat sa menili brzdove dosky +kotuce + oblozenia, aku udrzbu spravit ???? a este nieco po nastartovani klesaju a stupaju otacky volnobehu cim to moze by t ??

mapr. ked idem na 3stupen a stlacim spojku a idem podradit po stlaceni spojky tak na 30% skape motor a po zaradnei 2st sa znova akoby natoci pritom autom tak skubne ako by brzdilo . PORADTE PROSIM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! som len student z minimom penazi takze do servisu to davat nechcem .