Auto.cz

Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu
13. 11. 2005 16:20
neregistrovaný "pavel323"
16. 11. 2005 09:58
neregistrovaný "Mitsi"
16. 11. 2005 08:37
neregistrovaný "vagi"
neregistrovaný "pavel323"
13. 11. 2005 16:20
poradte koupit mazdu premacy či mitsubishi space star?
chtěl bych si vybrat mezi těmito mými favority malých MPVaut budu rád za každou radu zkušenost či názor na tyto vozy nebo klidně doporučení . pomůžete v rozhodnutí??díky všem dobrým lidem
Rozbalit vlákno
2
16. 11. 2005 08:49
Re: poradte koupit mazdu premacy či mitsubishi space star?
pozor na mišáka.. u Spacestaru odcházely... a teď si nevzpomenu přesně co, ale chodím na pivko s kolegou, který pracuje u Mitshubishi a povídal že kolem 100 tis. km odchází všem nějaká věc v motoru která stojí cca. 80 tis. a většinou po záruce.. raději si to ještě zkus ověřit.
neregistrovaný "Mitsi"
16. 11. 2005 09:58
Re: poradte koupit mazdu premacy či mitsubishi space star?
Avital: u Space Staru, a to výhradně s motorem 1,8 GDI odcházejí (či spíše odcházely) hydroštely, navíc dokonce mnohem dřív, než ve 100 tis. km. Oprava stojí nikoli 80 tis. Kč (to možná v pražském ESOcaru, kde nevědí, co si za opravy říct - prostě neznají meze...), ale v běžném značkovém servisu cca 30 tis. Kč. V zásadě se jedná o výrobní vadu a je primárně chybou zákazníků, že si nedokázali zjednat nápravu v rámci záruky.
neregistrovaný "vagi"
16. 11. 2005 08:37
Bez nadpisu
Když jsem vybíral ojeté small MPV, byli mezi nimi i Premacy, Scenic, Picasso a Space St.. Nakonec mám Premacy. Bez toho, aniž bych se s ním svezl jsem ho vyloučil z výběru hned na začátku a to kvůli menšímu zav. prostoru, rozvoru a var. interiéru. Premacy mám rok (DiTD 66kW, r.v. 2000) a zatím OK. Používaná v různých jízdních režimech a se spotřebou 6,5 - 7,5/100 km. Motor je trochu hlučnější než u francouzů, ale zase až takový „traktor” to není, jak tvrdí zastánci benzínu. Mých předchozích 8 aut bylo benzínových, ale zvykl jsem si celkem v pohodě.
Rozbalit vlákno
0