Auto.cz

Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu
14. 12. 2005 13:53
neregistrovaný "soused1"
14. 12. 2005 17:14
14. 12. 2005 16:01
neregistrovaný "shi"
neregistrovaný "soused1"
14. 12. 2005 13:53
NISSAN PRIMERA
Jaké máte kdo reference případně osobní zkušenosti s Nissanem Primera combi 2,2 diesel? Jaký je ve srovnání s konkurencí? Na co si dát u koupi tříleté ojetiny pozor?
Rozbalit vlákno
1
14. 12. 2005 17:14
Re: NISSAN PRIMERA
Mel jsem skoro 8 let predchozi generaci Primery a nemuzu proti ni rici ani popel - skvele jezdici, spolehlive auto. Presto jsem si tu novou nekoupil. Ten model mi vubec nesedl. Hlavne proto, ze ty jizdni vlastnosti zdaleka uz nebyly to co u predchoziho modelu. Co si tak pamatuji ze zkusebnich jizd me vic oslovila Mazda 6. Kouknul bych se jestli by nebyla nejaka sestka stejneho stari. Oproti Primere ma vetsi kufr, po sklopeni sedacek uplne rovny (Primera ma schod), vic prostoru uvnitr, lepe tvarovane sedacky (i kdyz ta operadla by mohla byt delsi) a i lepsi jizdni vlastnosti. Nakonec jsem teda ani tu Mazdu nekoupil protoze mezitim prisel Accord s i-CTDi a bylo rozhodnuto. Ovsem tu Hondu triletou zatim nesezes. Na Nissan jako automobilku jsem ale rozhodne nezanevrel - to stare auto fakt slouzilo skvele (a svagrovi jeste slouzi).
neregistrovaný "shi"
14. 12. 2005 16:01
Bez nadpisu
U Primery prý hodně rezne výfuk a je tedy dobré těsně před vypršením záruky jej nechat v záruce vyměnit. Avensis T25 mi připadal ergonomicky lépe vyřešený.
Rozbalit vlákno
0