Auto.cz

Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu
22. 1. 2006 20:53
22. 1. 2006 22:28
neregistrovaný "vlada-l"
23. 1. 2006 13:49
neregistrovaný "magic1"
23. 1. 2006 14:35
neregistrovaný "oddie"
23. 1. 2006 16:11
neregistrovaný "blesk999"
23. 1. 2006 19:40
neregistrovaný "JardaB1"
23. 1. 2006 21:08
neregistrovaný "Krecula"
25. 1. 2006 11:32
neregistrovaný "blesk999"
25. 1. 2006 12:14
neregistrovaný "oddie"
25. 1. 2006 18:19
neregistrovaný "sterys"
26. 1. 2006 08:20
neregistrovaný "oddie"
25. 1. 2006 12:14
neregistrovaný "Beaumont"
25. 1. 2006 19:16
neregistrovaný "JardaB1"
26. 1. 2006 11:10
neregistrovaný "blesk999"
26. 1. 2006 16:33
neregistrovaný "Jackass"
26. 1. 2006 21:09
neregistrovaný "JardaB1"
27. 1. 2006 01:46
neregistrovaný "pulse"
27. 1. 2006 12:50
neregistrovaný "magic1"
29. 1. 2006 14:23
neregistrovaný "pulse"
29. 1. 2006 22:26
30. 1. 2006 07:56
neregistrovaný "msifa"
30. 1. 2006 11:42
neregistrovaný "AHOSO_VIDAHO"
30. 1. 2006 11:42
neregistrovaný "AHOSO_VIDAHO"
5. 2. 2006 21:46
neregistrovaný "staniceli"
Avatar - CtvrtSardel
22. 1. 2006 20:53
Bazary
Procital jsem se tady diskuzi, konkretne ted o tech bazarech, hodne lidi ma spatny zkusenosti, ale me by tady zajimalo, kdyby ste se tu podelili o ty DOBRE zkusenosti s nejakym autobazarem...Protoze kdyz jsme nedavno resili problem "potrebujeme rychle druhe auto do rodiny", nemel sem vubec cas se probirat netem ani cimkoliv jinym, skoncili jsme v AAA, nastesti to vypada, ze se nam nestalo nic hroznyho(musim zatukat;), ale pro priste a pro ostatni - podelte se s nama o ty pozitivni zkusenosti s tim kterym autobazarem. Dik
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "vlada-l"
22. 1. 2006 22:28
Re: Bazary
Ja jsem nedavno koupil auto, Nissana r.v. 2001. Projel jsem od rijna do prosince takovejch 10-15 bazaru. AAA jsem prirozene vynechal, projel bazary v jiznich cechach. U vsech aut, ktera jsem si projel, jsem nasel viditelne a slysitelne zavady, ktere ale prodejci vsemozne vokecavali a auta samozrejme vychvalovali. Neveril jsem jim. Pak jsem zajel na do Brna a Olomouce. V obou mestech jsem mel tipy vyhledane pres www.tipcars.com . Obe auta se mi zdala na prvni pohled bez zavad, to jedno mi pripadalo v horsim stavu, tak jsem zkusil to druhy, nechal se svest (nechali mne az kdyz jsem projevil vazny zajem). Je pravda ze to bylo mezi svatky a v Brne byla tou dobou snehova kalamita. Auto jsem koupil. Pak mne pres Brno doporovodili do pneuservisu svejch kolegu, kde mi obuli zimni gumy pac bych asi jinak neodjel. Dal jsem auto do Nissan servisu, kde snad pozorne auto prohledli a neshledali zadnou zavadu ani pomoci pocitacove dignostiky. Potvrdili i kilometry uvedene na tachometru, pry by to mohlo odpovidat. To vam ale nikdo s jistotou nerekne nikdo. Auto je dovezene z Italie. Zatim jezdi bez problemu, ted budu menit pro jistotu rozvody. Clovek nikdy nevi. Drzte mi palce. :D
neregistrovaný "magic1"
23. 1. 2006 13:49
Bez nadpisu
Ač jsem k bazarům skeptický, přeci jen jedna dobrá zkušenost několika mých známých: Autogamma Brno - dovoz ojetých aut z Itálie všech značek. Nejsou nejlevnější, ale ty auťáky jsou v moc dobrým stavu. První auto tak kupoval kamarád před 1,5 rokem a zatím bez chybičky, na druhém akorát trochu hapruje debimetr Bosch (klasika), třetí pouze výměna destiček a kotoučů a čtvrté auto je zatím bez závad, ale krátce.

Autogamma Brno, Úvoz, tel.: +420543212145

Nejsem ani jejich agent, ani žádný zprostředkovatel, ale je to zatím první bazar v ČR, kde jsem neviděl nějaký narafičený podvod. Šok byl pro mě v tom, že to vede ženská...

Jinak moje praxe v podstatě říká, že do bazaru se dávají auta, kterých je nutno se zbavit (= zadarmo drahý). Auta, která slouží, se spíš prodávají napřímo (např. přes Annonci).
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "oddie"
23. 1. 2006 14:35
Re: Re:
Cit.: Jinak moje praxe v podstatě říká, že do bazaru se dávají auta, kterých je nutno se zbavit (= zadarmo drahý). Auta, která slouží, se spíš prodávají napřímo (např. přes Annonci).

Tak tohle už dávno neplatí. Dneska je Annonce z větší části nástrojem překupníků, o hodně míň než polovička aut je od soukromých lidí - úplně stejně jako na západ od nás, kam tahle situace došla o pěkných pár let dřív. A na tu inzerci k tomu už nějakou chvilku jak supi koukají hordy profesionálních vyzobávačů s předplaceným přístupem - stejně jako venku - takže koupě solidního a zajímavého auta na inzerát je čím dál méně pravděpodobná, a prodej auta na izerát čím dál víc pro zlost. Schválně, kdo jste v posledním roce dával inzerát na nějaké zajímavé auto (ne š120 za flašku a odvoz), kdopak vám asi volal jako první?
neregistrovaný "blesk999"
23. 1. 2006 16:11
Bez nadpisu
co sa tyka SR, z vlastnej skusenosti:

-utobazar pri Zlatych pieskoch smerom na pravej strane pri prijazde do BA (ten co pri nom asi pred 10dnami vybuchol plyn a 80 aut bolo poskodenych)-stacaju km (s kamaratkou som tam bol predat Hondu Civic. Pri predaji mala 180tis km. druhy den ked sme chceli pozret aku cenu na nu dali, mala 120tis. km, cena 220tis, dostala za nu 140tis. bol to rok 1995)

-Darex-auto sa da predat asi do dvoch hodin mate peniaze. Odkupna cena je vsak dost nizka za Hyundai Accent 4dv 1995 so 140tis.km mi ponukli max.70tis. AAA mi zan dalo 90tis. Nakup auta-ceny o nieco nizssie ako v AAA. Auta su vsak v dost zlom stave

-AAA auta su v najlepsom stave z uvedenych. Odkupne ceny lepsie ako V Darexe. Pruser je ale ze vsetko priserne dlho trva. pri predaji auta to trva od 12 do 48 hodin, pocas ktorych Vas posielaju v ramci ich arealu od jednych dveri k druhym a pytaju sa stale dokola to iste. System je dost premakany na zodratie neskusenych z koze (dat im minimum za ich auto a Vam zas co najrychlejsie nieco predat (natlacit). Pre ludi ktory su neni pomerne dost skuseny a nemaju znalosti z vyjednavacich technik mozu naopak obist dost skratka. Kto je skuseny hrubokozec moze kupit vcelku slusne auto-tiez to vsak opat trva nez Vam ho vydaju. Ja som tam predaval a kupoval na protiucet a stravil som tam pocas troch popoludni zhruba 20hodin-zvacsa v cakani a handrkovani

Auto co som tam kupil (Almera N15 HB v plnej vybave) a zatial 5 mesiacov auto pyta len benzin. Pocet km tiez potvrdene aj servisom asi sedi, mam aj servisku (overene nefalsovanu:-)

Kupovat cez bazar, ale aj od fyzickej osoby ma kazde svoje nevyhody.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "JardaB1"
23. 1. 2006 19:40
Bez nadpisu
Kdyz koupim auto pres bazar, tak pocitam s tim, ze si ho budu muset dat dohromady. Snazim se spis koupit auto s jasnymi zavadami v horsim stavu, nez nalestenou plechovky o 30% drazsi, ktera ma nejakou zavadu skrytou. Vymenim tlumice, kotouce, rozvodak + par drobnosti a auto je jako nove... Na inzerat bych uz ani neprodaval, ani nekupoval, za tu provizi par tisic bazaru to stoji, protoze clovek usetri hromadu casu a starosti. Napr. jsem na podzim inzeroval asi na 10ti mistech Lagunu, cena byla 120tKc, ozvali se cca 3 lidi a jeden se na to prijel podivat... V bazaru to za 130litru zmizelo za 8 dni a ja z toho mel 126 :-)
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Krecula"
23. 1. 2006 21:08
Tak se nedivim, že se mám problém při prodeji ...
Když to tady poslouchám, nedivím se, že se mi jako soukromé osobě nedaří prodat vůz přes inzeráty ... Kdybyste někdo měl zájem o Mégana 1.9 dTi tak tady je vše o něm: [odkaz]

Jen doufám, že se to tady smí uveřejnit ... pokud ne, tak pardon.

Ale ad autobazary - mám zkušenosti s AAA Auto ... a špatné :)

Začalo to s Audi 80 - zavolali mi na inzerát a přes telefon nabídli stejnou cenu jako v inzerátu. Když jsem se u nich stavil, jako by o mě nevěděli ... za auto mi nabídli 50 tisíc, za cca měsíc jsem ho prodal za 80 tis.

Ford Mondeo nabídli 50 tisíc. Prodal jsem ho za 85 tisíc.

Tyhle auta byly nic moc ... ale stejně je to zlodějina.

Co mě ale dodělalo - Fiat Brava 1.2 16V 2000 - koupený v čechách, najeto 52 tisíc se serviskou, bohatá výbava ... nabídli mi 110 tisíc. A když jsem k nim nakouk, tak jsem viděl prakticky stejnou Bravu - jen měla 80 tiscí najeto - za 189 tisíc!!!! To je prostě zlodějina.

Chápu že vydělávaj, ale co je moc, to je moc. Proto teď do AAA nejezdím - to si radši ten měsíc počkám. Ale uznávám, že na řadu lidí jejich politika platí. Jinak by asi krachli.

Tak toť má špatná zkušenost ... jo a kupte někdo moje auto, ať si můžu koupit nový :)
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "blesk999"
25. 1. 2006 11:32
Bez nadpisu
to jardaB: je to zvacsa otazka ceny a urcitej trpezlivosti, suhlas ja na toto cas moc nemam, radsej par tisic prerobim a kupim v bazare (ked som kupoval pre manzelku) alebo nove. Laguna za 130 a ty si z toho mal 126tis. to sa mi nechce verit, co to bol za bazar? Ja som predaval v AAA Hyundai Accent r.v 95, 4d, 143tis.km (bol som druhy majitel po svokrovi takze km na 100% sedeli) robim 10rokov v obchode a mam pomerne dost slusne skusenosti s vyjednavanim (na praktikach nakupcu som sa aj chvilu bavil, ale hral som samozrejme totalnu naivku:-) z povodne ponuknutych 70tis. a bolo nakoniec 92tis. Sk a predalo sa asi o tyzden za 115tis. Nechcem vediet ako odrbu taky starsi manzelsky par s feldou, ktore potom predavaju za 130 az 180tis. Viem ze na inzerat by sa hned predal ak by som dal cenu 100tis. ale za tych par tisic sa mi s tym nechcelo natahovat. (take sa predavaju u nas tak za 110 az 140tis Sk-podla stavu a vybavy). Druha vec je ze v bazare aj ako AAA sa zas da do istej miery jednat aj o predajnej cene. Co som tam chodil viac ludi sa tam otocilo na opatku kvoli tomu ze jednoducho chceli za auto viac. Ti potom do nemoty inzeruju. Zvacsa su to ti co tam davaju auto podla nich v lepsom stave. ale zase co chcu potom naviac moze byt premrstene. Cenu auta v bazare inak v slusnom stave mozu znizovat chyby laku, ci odreniny a preliaceniny. To nemusi byt zla kupa. Ja som tak kupil za velmy slusnu cenu Almeru co bezne na inzerat ide tak o 10 az 20% viac, v bazaroch aj o 20 az 30% drahsie (tie co maju lepsi lak a tvaria sa lepsie). Bolo viditelne opravovane na predok, malo menene a nie uplne odborne nalakovane jedny dvere a par vacsich ci mensich odrenin. Zistil som si ze auto bolo po drobnej kolizii (neboli vobec poskodene vnutorne blatniky ani celo) opravovane v autorizovanom servise, kde mi potvrdili aj pocet km (dal som si ukazat servisku s menom a adresou povodnej majitelky, s razitkami servisu kde chodilo a daslie uz bolo len zavolat a zajst do toho servisu). Cize podla mna da sa aj bazar, len to chce tiez nejaky cas a jednat a nedat sa moc odrbkat
Rozbalit vlákno
3
neregistrovaný "oddie"
25. 1. 2006 12:14
Re: Re:
Ono by si to v první řadě asi chtělo uvědomit rozdíl mezi prodejem v komisi, a prodejem do výkupu, že? Při prodeji v komisi je bazar pouze prostředníkem, auto je pořád původního majitele, prachy dostane až teprv když si to auto někdo koupí - a tomu taky odpovídá provize 3-5%, tedy Jardův případ. Zde si v podstatě pronajímáte od bazaru ten plac a to, že bazarista to auto předvádí a sepíše papíry - nic víc!

Kdežto v AAA apod., když dáváte auto do výkupu (áčka vůbec komisi nedělaj, některé bazary naopak nedělají výkupy, některé dělají oboje), dostanete prachy na dřevo, majitelem se stává bazar, a bazar nese to riziko, že tu cenu odhadl blbě, že se to auto neprodá a bude muset zlevnit, bazar musí držet tu hotovost navíc, kterou taky musel někde sebrat atd. Jestli myslíte, že tohle bude někdo riskovat pro 5%, tak jste asi spadli z višně - normální marže (protože tohle je prostě prachobyčejný nákup a prodej) je mezi 20-40%. Jestli je tohle pro vás zlodějina, tak nechápu, že nakupujete v hypermarketech, kde jsou ty marže o řád větší... Pokud s tím máte tak strašný problém, nechápu proč do těch áček vůbec lezete - pokud je pro vás priorita víc peněz a nemusíte je mít hned na dřevo, bazarů s komisím prodejem je víc než dost. Ale představa, že by vám někdo v bazaru dal bez keců na ruku to co je normálně v inzerátech, té se snad ani nedá říct naivní - nehledě na to, že většina cen v inzercích je nereálná, protože lidé mají poněkud zkreslené představy o tom, jak by si auta měly či neměly držet hodnotu (pokud se něco někde inzeruje měsíc a víc, tak to zjevně nestojí ani za přečtení, natož zza prohlídku).
neregistrovaný "sterys"
25. 1. 2006 18:19
Re: Re:
oddie- cituji-bazarů s komisním prodejem je víc než dost- tohle už dávno neplatí, nevím odkud jsi ,ale tady v Ostravě je komisnáků čím dál mín, vlastní zkušenost, chtěl jsem na podzim prodat formana, jen mi prosím neříkej ,že se to nevyplatí ,což mně jako zákazníka moc nezajímá,a měl jsem pouze 2 možnosti, výkup za cca20000kč, nebo inzerát, komise neexistovala, prý budu zabírat místo na place něčemu výnosnějšímu, takhle si služby nepředstavuji, podnikám v jiném oboru, ale odmítnout malou zakázku bych si nedovolil, jednou třeba bude velká. Formana jsem nakonec střelil přes inzoš, ale stálo mně to hodně času , což jsem nechtěl, aspon jsem něco trhnul >:D s tím, že když se něco prodává víc než měsíc, nestojí to za zmínku, neplatí, cena je rozhodující, ale to neplatí jen pro auta ;-)
neregistrovaný "oddie"
26. 1. 2006 08:20
Re: Re:
Martas: nikdo netvrdí, že je na každém rohu - ale jsou. Pravda bude jich asi čím dál míň, protože výkup za hotové je zajímavější, ale pár jich zůstane, protože své zákazníky taky mají. Holt budeš muset třeba zajet někam dál, když chceš komisi a ne výkup... Jinak nechápu, proč bych ti měl říkat, jestli se prodej formana vyplatí či nevyplatí? Když máš doma pixlu které je ti k ničemu, tak co s tím než prodat... jen si každý musí rozmyslet sám, jestli chce mít prachy z výkupu hned a bez starostí - ale málo, nebo jestli z komise až za nějakou dobu, ale o trochu víc a taky relativně bez starostí, a nebo jestli chce zkoušet maximum a podstupovat otravování se s zástupy leckdy poněkud svérázných lidí, kteří jsou schopni zavolat třebas ve dvě ráno a zkoušet, jestli jim tu pixlu za 20tis nechcete dát na splátky za pětikilo měsíčně (mmch., pokud prodáváte auto na inzerát, celkem doporučuju si na to ta kilo, dvě pořídit předplacenou kartu, a nedávat tam soukromé číslo...).
neregistrovaný "Beaumont"
25. 1. 2006 12:14
Dva bazary s dobrými zkušenostmi
1. SP Auto Liberec, dovoz aut z Itálie. Jedno auto jsem si tam kupoval já, dalších několik moji známí a všechno OK, slušné jednání. www.spauto.cz

2. Auto Ivičič, Židlochovice u Brna, taky hlavně dovoz (Německo, Śvýcarsko i odjinud), ale i výkup v Čechách. Opět několik velmi dobrých zkušeností, dá se rozumně domluvit, případně i nechat dovézt auto podle požadavků. www.ivicic-auto.cz
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "JardaB1"
25. 1. 2006 19:16
Bez nadpisu
Nezda se mi to, treba v Liberci dela komisi nejmin 5 bazaru, ja to nakonec dal do Cvikova, na ktery mam jednak dobre reference - prodavaji celkem solidni auta a jednak jsem to tam kupoval. Volba komise/vykup je asi tezka, ale ja radsi tu komisi, vraky neprodavam a par tydnu si klidne pockam...
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "blesk999"
26. 1. 2006 11:10
Bez nadpisu
to oddie: dik za objasnenie, vobec som vsak neuvazoval nad komisiou. jej nevyhodou je to ze som bez auta (manzelka) co je u nas uplne nepripustne. jeden dva dni max sa da ale tyzdne-v ziadnom pripade. To uz je lepsi ten izerat, tam auto mozes uzivat az kym sa nepreda, opruz je vsak s tymi stretnutiami. Rozhodne vsak telefon na noc davam na ticho a aj ked mi vola niekto v nevhodnu chvilu nezdvyhnem a zavolam naspat. Takze zle ponuky by sli odfiltrovat. Je vsak jedna zakonitost -ze cim lacnejsi tovar ci sluzbu predavas v ramci porovnatelnej kategorie (napr auto pod 100 tis ktore sa priemerne predava za 110tis) tym s vacssimi pitomcami musis pocitat a zvacsa aj najtazssie sa to predava. Urcitou (ne)vyhodou je ze o zaujemcov nudza neni. AAA-cka neohovaram kvoli ich systemu, to ze maju marzu v rozpati 20 az 40% je mi zrejme a neriesim to. Len viem ze sa da dostat aspon na tu dolnu hranicu. Ludi bez skusenosti vsak skutocne nekalymi praktikami dotlacia na tych svojich 40% (resp na hornu hranicu). Jeden priklad ked som tam cakal niekolko ludi ktory tam pricestovali predat prave favoritov a felicie (starsie manzelske pary) tam prisli, popytali sa na cenu-povedali im ze im daju 50tis. Oni povedali ze si to rozmyslia odbehli este na nakup do nedalekeho Carrefouru yhodli sa ye ya tzch 50tis to predaju a ked prisli uy im ponukali 40tis. alebo dokonca este menej. Nie je to nahoda je to ich zasada a robia to VZDY. To ze pouzivaju manipulativne techniky - to uz je zial obchod (jeden akoze dobry sa vam venuje pyta sa co by ste si za auto predstavovali, je akoze na vasej starne a tvari sa ze vam "vybavuje" najvyssiu moznu vykupnu cenu, potom sa ide poradit so sefom, ktory bud odkaze ze zial to je vela, alebo rovno pride k vasmu autu, tvari sa uponahlane, nepriatelsky a vymenovava na aute chyby-snazi sa vam vnutit pocit tzv"limitovanej" ponuky teda rychlo berte co ponukaju lebo to od vas vobec nekupia ci vam daju este menej. Opak je vsak pravdou, akonahle v tej chvily poviete ze za tu cenu sa vam to neoplati a ze idete prec (vtedy davate "limitovanu ponuku vy" zrazu jednaju dalej... ma to samozrejme uzku hranicu, lebo ak uz dlho zjednavate zacinate byt pre nich nezaujimavy, zatial im totiz utekaju ksefty... To ze vyplatenim predajnej ceny neprechadza vsetka zodpovednost na bazar je dalsie. Zakonne poistenie je vsak az do chvile predaja novemu majitelovi na povodnom majitelovi (tvrdia pri predaji ze nie), taktiez ta zaruka ze auto nepochadza z trestnej cinnosti, ci neni zatazene nejakym dlhom ci lizingom alebo ci nebolo zatopene, za to rucis ty ako povodny majitel v plnom rozsahu!... Nehovoriac o tom ze ked ti aj nieco slubia per huba (napr ze ti daju zlavu na kupovane vozidlo na protihodnotu vo vyske povedzme 5000 tak to nemusia dodrzat (musel som zlavu handlovat druhy krat, postupne ku mne volali roznych "managerov" ktory mi ponukali bezcenne "certifikaty", jazdene zimaky smetiskovej kvality a nulovej hodnoty az po to ze sa pri odmietnuti kupy vozidla z dovodu nedodrzania dohodnutych podmienok zrazu vytasili s tym ze za vozidlo co odo mna vykupili a aj ked sme uz zmluvu obojstranne podpisali odmietli mi vyplatit plnu cenu ale tvrdili ze mi mozu dat len o 10000 menej. Na zaver po dlhych umornych hodinach o 23tej hodine vecer mi pri podpsovani kupnej zmluvy na Almeru oznamili ze sa plati est emanipulacny poplatok 2700,- sk, arguemntovali ze som o tom bol informovany! ako? ukazali mi cedulku co bola za sklom Almery (a ma ju kazde auto) V uplne spodnej casti na okraji bolo niekolko milimetrovym pismom v cervenom poli ruzovym pismom napisane: "za predaj vozidla sa uctuje manipulacny polatok" be zudania vysky. Povedal som im ze im nedam uz ani dalsich 10korun z cim dotycna osoba odisla za nejakym nanagerom a pochvily s vratila ze sa vieme dohodnut na zmizeni na 500,- Sk. ja som len zopakoval ze im nedam ani 10Sk. na co dotycna zmluvu podpisala bez akehokolvek poplatku. Povedala ze uznava moje argumenty a ze to berie na seba...

Napriek tomu vsetkemu nehovorim ze AAA nech kazdy obide, ale nech si da pozor a neda sa odrbat lebo toto su proste odrby. Dokonca ani ja pouceny touto skusenostou netvrdim ze ku nim uz nikdy nepojdem, aj ked neni nad kupu auta od znameho
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Jackass"
26. 1. 2006 16:33
Bez nadpisu
Nepatřím k bazarovejm kovbojům, spíš si auto koupim jako nový. Nikdy nevíš, jak se k němu předchozí majitel choval, dám radši na jistotu.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "JardaB1"
26. 1. 2006 21:09
Bez nadpisu
No ale ta jistota je dost dobre zaplacena :-) Ale je to otazka moznosti, ja bych si auto za mega+ asi nikdy nekoupil, ale 8 let stare za 100 litru si ho klidne koupim, opravim a spokojene uzivam. Na druhou stranu je to uplne o necem jinem nez nova fabie za 400 litru ;-)
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "pulse"
27. 1. 2006 01:46
Bez nadpisu
Zajimave jsou treba predvadecky a referentske treba

ZDE

[odkaz]
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "magic1"
27. 1. 2006 12:50
Bez nadpisu
Beaumont: "SP Auto Liberec, dovoz aut z Itálie. Jedno auto jsem si tam kupoval já, dalších několik moji známí a všechno OK, slušné jednání. www.spauto.cz "

Mám osobní zkušenost stouto firmou. Kamarád si na netu vybral Deltu HF, tmavě šedou metlu s béžovým interiérem za cca 135.000 Kč. Celkem solidně vypadající nabídka. Domluvil si schůzku (únor 2005) a jeli jsme 100 km do Liberce. Přijeli jsme na místo v cca 10:30 h a prohlíželi auto. Vypadalo velmi zachovale, nebouraně a dobře až na to, že někdo začernil rok výroby na sklech. Zbytečně, protože podle VIN jsme na notebooku okamžitě auto našli (uváděli rok 96, vyrobeno 03/93). Chápu, že to bylo kvůli přihlášení, nicméně důsledné trvání na tak zřejmé lži i poté nás udivilo (že by úředníci chodili s bookama po bazarech zjišťovat omlazování aut si nedovedu představit). Protože se jednalo o naprosto nepodstatnou věc, dále z naší strany neřešeno.

Žádost o nastartování zamítnuta s tím, že je vybitá baterie. Vyvolán údiv, žádost o nastartování boosterem zamítnuta (Co to je? Aha! Tak to nemáme). Žádost o nastartování z jiné baterie zamítnuta (jinou nemáme - na place stálo nejmíň 50 aut a stačí 40 Ah baterie). Navrženo, že odpoledne přijede pan XY s baterkou. Přijali jsme a vyrazili za krásami Liberce. V 16.00 jsme byli z5 v bazoši. Pan XY přijel, ale z důvodů horšící se situace na dálném východě bez baterie. Návrh naší strany na zakoupení nové baterie a v případě, že bude auto o.k. navýšení ceny o tu baterii opět zamítnut z důvodu složitosti a neřešitelnosti takového postupu. Návrh na totéž v podobě startovacích kabelů ze stejných důvodů zamítnut. Návrh na vyzkoušení vedle stojícího Fiatu Coupé Turbo za 145.000 Kč opět zamítnut z důvodu vybité baterie. Naznačeno personálem, že obtěžujeme a nechť zaplatíme za jeden z vozů alespoň zálohu. Odjezd v 17:30 pro mou totální nasranost a potřebu personál fyzicky insultovat. 2 dny po návratu telefonát majitele bazaru, že vůz je připraven a že jej přiveze do Prahy ukázat. Odsouhlaseno. Po dalších 3 týdnech voláme do bazaru, kdy bude Delta přistavena. Telefon položen bez odpovědi. Dále nikdo telefon nezvedal.

Konec story.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "pulse"
29. 1. 2006 14:23
Bez nadpisu
:) To je pomerne bezna story, stalo jse mi neco podobneho s Autobazarem Trotina Hradec Kralove. Doporucuji pokud se najdou nejake nesrovnalosti raci ji nekam jinam :D. Vecinou tim prodejce maskuje jeste neco horsiho >:D .
Rozbalit vlákno
0
29. 1. 2006 22:26
Bez nadpisu
Poohlížím se po octávce combi. Byl tu jako obstojný zmiňován www.tipcars.com. Koukal jsem i na www.vyzkouseno.cz, máte s nimi nějakou zkušenost? Je vyzkoušeno opravdu vyzkoušeno? O najetých km si nedělám iluze, neb v případě dovozů jsou ceny stejné, nebo i nižší než na mobile.de!?!? :shock:

--------------------

Zatím felda 1,3 MPi
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "msifa"
30. 1. 2006 07:56
Bez nadpisu
www.tipcars.cz je největší český inzertní server autobazarů a ostatních prodejců ojetých i nových vozidel, nic míň, nic víc. Inzerujou na něm určitě autobazary s kvalitními službami, ale bohužel i typické autobazary s heslem - levně koupit, draze prodat. Pro celkový přehled o nabídce aut a jejich cenách na trhu je to idéální server, ale pak už je to jako s každým autobazarem.

www.vyzkouseno.cz je server nabízející vozidla od autorizovaných prodejců škoda - auta předváděcí, referentská, vrácená s leasingu, nebo vykoupená na protiúčet. Zde má člověk relativní záruku dobrého jednání.
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "AHOSO_VIDAHO"
30. 1. 2006 11:42
Re: Re:
nechci delat reklamu, ale ...
neregistrovaný "AHOSO_VIDAHO"
30. 1. 2006 11:42
Re: Re:
mam dobrou zkusenost s firmou radek martinek

mam uz od neho druhe auto.

Auto si zkratka najdes na mobile.de ci lepe na autoscoutu a maz 2 moznosti.

Bud tu domluvu nechas na nem nebo si to s tim bazarnikem v zahranici domluvis sam, vyhandlujes cenu, a on ti pro to zajede.

Fakt, je v poho, od kilometru si bere tusim cca 8,- Kc a je spolehlivy.

adresa firmy je www.dovoz.***
5. 2. 2006 21:28
Bez nadpisu
Dobré zkušenosti s www.ncar.cz
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "staniceli"
5. 2. 2006 21:46
Bez nadpisu
mrkněte na [odkaz] auta za opravdu super ceny :15913:
Rozbalit vlákno
0