Auto.cz

Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu
neregistrovaný "staniceli"
5. 2. 2006 21:48
Bez nadpisu
mrkněte na [odkaz] auta za opravdu super ceny
neregistrovaný "pavel323"
2. 2. 2006 13:59
Re: Koupě auta do 120000kč
SAXIN -- tady je ta adresa na spolehlivost aut

[odkaz]

jinak ti mohu nabídnou tu svoji 626-ku chtěl bych totiž premacy kdybys nahodou měl zájem ozvi se mi na pavel626@seznam.cz je vážně a to zdůraznuji v perfektním stavu zatím ahoj
neregistrovaný "blesk999"
2. 2. 2006 13:36
Bez nadpisu
Octavku za 120tis Kc by som tiez neodporucal, budu to tie prve, s vela km, a tazko s lepsim motorom a vybavou ako 1,6 55kW LX-co je uplne des. Ja osobne by som sa pozrel po Primere - auto super jazdi(zadna naprava multilink) ma uz v najzakladnejsej vybave servo, 2abg, klimu, Motor 2,0 s velmy nizkou spotrebou v meste do 9l(mensou ako 1,6 Octavka). ma dobru antikoroznu ochranu. a za tuto cenu mas sancu kupit uz relativne mlade auto s pomerne malo km. Spolahlivost je tiez nadpriemerna, len ak bude servisovat autorizivany servis ceny su pomerne vysoke (originalne nahradne diely) ale daju sa uz kupit aj lacnejsie repliky napr cez Elit ci Auto Kelly. Z este vacsich aut mozno Camry. Na Vectry B som vela chvaly nepocul, ma ju tu jardaB ale ten je napodiv celkom spokojny. Tie sa daju kupit dost lacno. Sonata sa mne osobne nepaci, Hyundai ma navyse pomerne drahy servis. Ja som nejak moc nadseny z Hyundaia nebol, Mal som Accenta 95 a priserny hrkotajuci interier a dost zle odhlucnenie, po par rokoch nefunkcne a neopravitelne el. otvaranie okien ma presvedcilo sa ho rychle zbavit. Sonata je sice o inom ale zvacsa plati ze mnohe neduhy nizssich modelov byvaju zvacsa spolocne aj vyssim modelom.
neregistrovaný "R.Barrichello"
2. 2. 2006 13:06
Re: Koupě auta do 120000kč
Oktávka za 120 nebude nic moc.

Zkusil bych se juknout ještě třeba po Mazdě 626, ze silenějších Xedosy, Toyota Camry, Chrysler Stratus....

Za tu cenu to budou slušné kousky tak kolem 95-97
neregistrovaný "hlobilp1"
2. 2. 2006 12:54
Re: Re:
Ja moc duveru ve skodovku nemam. Takze punto. Felicia za stejne penize bude starsi, mit horsi vybavu. Vic k ni radeji ani psat nebudu :-)
neregistrovaný "Nezmar32"
1. 2. 2006 20:42
Bez nadpisu
koupili byste si radsi punto ojete do 100 000 nebo feliciu za stejnou cenu? :roll:
neregistrovaný "hlobilp1"
1. 2. 2006 20:09
Re: Koupě auta do 120000kč
Z techto aut mam zkusenost jen se Sonatou. A musim rici, ze jsem spokojeny. Kupoval jsem 99 za 110tis. Skodovka s touhle vybavou, vykonem a rokem vyroby je nekde kolem 200tis. Sonata je mekceji naladena, takze na nejaky zavodeni na okreskach to neni. Ale na pohodovou a klidne i rychlou jizdu to je super. Tolik prostoru vevnitr nema myslim zadne auto stredni tridy. Kazdy kdo sedi vzadu se divi, kolik je tam mista. Fakt, prostorne, pohodlne auto. Jediny minus je spotreba. Ale chtit od 2,5 V6 to zase nejde. Jezdim ted tak za 9-11l. Podle toho jestli je v tom hodne mesto, nebo svizna jizda. Ale V6 je super.
neregistrovaný "SAXIN"
1. 2. 2006 19:49
Re: Koupě auta do 120000kč
Máš adresu TUV?Díky
neregistrovaný "pavel323"
1. 2. 2006 19:21
Re: Koupě auta do 120000kč
koukni na žebříček spolehlivosti aut tuv a pak se rozmýšlej když chceš auto co něco vydrží. japonská auta jsou velmi spolehlivá vzláště toyoty a mazdy tímto směrem bych se orientoval já mám s japonci jen a jen velmi dobré zkušenosti . ahoj
neregistrovaný "SAXIN"
1. 2. 2006 18:34
Koupě auta do 120000kč
Zdravím všechny.Může mi někdo poradit co koupit do 120000kč?Líbí se mi auta typu Š.Octavia,Nissan Primera,Opel Vectra.Hyundai Sonata.Chci auto které něco vydrží a není problém se servisem a ND.Díky všem za odpověd.