Auto.cz

Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu
neregistrovaný "austin"
16. 7. 2003 10:19
NO!
No tak nepruď a věnuj se svým oblíbeným autům/značkám.
neregistrovaný "snapbar"
11. 7. 2003 11:19
Rover Streetwise
TO auto je teda fakt uz odpad...

Ja uz sa ani nepamatam kedy som videl od Rover-u dobre nove auto...
neregistrovaný "tomiik1"
25. 12. 2002 17:38
Re: Konečně
Zdravim mate nekdo zkusenosti s roverem 620 SDi, uvazuju o jeho koupi, prosim dejte vedet na tbily@seznam.cz
neregistrovaný "prdlavka"
15. 11. 2002 23:47
Hurá
Zdravím do diskuse na téma, které zde chybělo. K R25 toho moc neřeknu, mám 400. CO se týče zastoupení u nás tak souhlasím, že je to bída. Dealeři poněkud ospalí.... BTW viděli jste už studie následovníka 45? Co tomu říkáte? Já jsem zvědav na interier, exterier se mi na první pohled líbí velmi. A ještě jedna otázka. Má někdo z přítomných zkušenost s dieslem od Rovera. CO je to za motor?
neregistrovaný "yyyyy"
13. 11. 2002 10:03
Re: Konečně
Tam nejake zastupenie mate? Neviem ci na slovensku nieco take je. Teraz tu predavaju rovery 75 s 40% zlavou. Skoro som to kupil ale je to rok vyroby 1999, model 2000. A bolo ich vraj 500 a predava ich nemecky rover do vychodnej europy cez nejaku madarsku spolocnost. Vobec sa mi to nezda ciste. Je to vsetko "jednokusovy" dovoz, nic oficialne, aj preclit si to musi clovek sam, a aj na STKcku ist. "ostuda" je slabe slovo.
neregistrovaný "mr.modena1"
13. 11. 2002 08:37
Konečně
Konečně někdo založil diskusi na toto téma. Mám první otázku, kterou jsem již v MotorCafé prezentoval. Jaké máte zkušenosti s Roverem 25? Co si myslíte o zastoupení Roveru v ČR? Není to ostuda?