Auto.cz

Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu
30. 10. 2003 16:18
neregistrovaný "rotka"
12. 11. 2003 15:56
neregistrovaný "jorgos"
neregistrovaný "rotka"
30. 10. 2003 16:18
Toledo TDI
Zdravim vsechny co sem zavitaji a podeli se se mnou o sve zkusenosti s timto vozem. Po novem roce planuji jeho koupi, a tak bych se rad o nem neco dozvedel. Na internetu jsem toho moc nenasel, spis jen takove ty bezne reci. Chtel bych slyset nazory majitelu. Jedna se Toledo s 81kW motorem. Zajima mne vsechno, od pocitu pri jizde, pres zavady az po to co vam na nem vadi. Hlavne jak je na tom treba po ujeti 100tis. km, jestli nic nevrze, nevykla se apod.

Diky vsem za sve zkusenosti, Roman.
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "jorgos"
12. 11. 2003 15:56
Re: Toledo TDI
Ja jsem měl starši Toledo, ale jezdil jsem i s motorem 1,9 TDi 110 PS, rozhodně nedopuručuji: karoserie je az smesne malo odolna v krutu-vržou plasty v interiéru, nic moc jizdní vlastnosti. Hlučnost motoru TDi je ve srovnání s dnešními motory fakt strasne vysoká. Jeste k interieru rok vzniku 1991-fakt archaický, me vrzala palubovka, kdyz jsem zatlacil na vypln dveri tak i ta vrzala, uchycení patych dveri je dobre, ale ta tuhost je slaba a pri prejezdu vetsich nerovnosti tyto taky vrzou(zamky umoznuji dverim posun). Ja mam SEATy rad ale to moje TOLEDO byl fakt ausus, jedine na co nemuzu nadavat je motor ja mel 1,9 TD 75 K, ale i po 200 tis byl v pohode, ani spojku, ani výfuk jsem nemusel menit. Zato světla byla spatna (udajne konstrukcni vada-vlivem prehrati se kroutilo uchyceni), predni napravy vybite, cepy a furt nedrzely geometrii,na zadni naprave jsem musel menit silenbloky (cela se hybala) a omezovač zadnich brzd. Zasekavaly se okna zadnich dveri, vrzalo sedadlo ridice, po 6 letech silna koroze... fakt nedoporucuji, i kdyz ten novy model je uplne nekde jinde.