Auto.cz

Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu
21. 5. 2004 08:58
neregistrovaný "Viados"
21. 5. 2004 10:50
neregistrovaný "oddie"
25. 5. 2004 00:33
neregistrovaný "ace211"
25. 5. 2004 08:04
neregistrovaný "Judas Priest"
25. 5. 2004 09:45
neregistrovaný "Viados"
25. 5. 2004 13:32
neregistrovaný "Judas Priest"
25. 5. 2004 08:07
neregistrovaný "Mitsi"
25. 5. 2004 09:41
neregistrovaný "Viados"
25. 5. 2004 10:39
neregistrovaný "ace211"
25. 5. 2004 16:37
neregistrovaný "Mitsi"
25. 5. 2004 19:40
neregistrovaný "ace211"
25. 5. 2004 21:22
neregistrovaný "Mitsi"
25. 5. 2004 21:28
neregistrovaný "ace211"
25. 5. 2004 21:41
neregistrovaný "Mitsi"
28. 5. 2004 11:23
neregistrovaný "Viados"
28. 5. 2004 12:24
neregistrovaný "zadek5241"
28. 5. 2004 19:29
neregistrovaný "Viados"
3. 7. 2004 17:00
neregistrovaný "Viados"
neregistrovaný "Viados"
21. 5. 2004 08:58
Silniční doprava v Praze
Nevíte, proč je teď na 14 dní zavřenej Strahovskej tunel? Mám takový tušení, že bude zavřenej v létě znova, až budou napojovat Mrázovku a pak zase znova, určitě zase nekdy jindy, až budou začínat s křižovatkou Malovanka. Z celý akce mám pocit, že je to zlomyslně a zámerně nekoordinovaná akce a někdo na magistrátu má z celý vzniklý dopravní situace velkou hlínu. Určitě je tisíc objektivních důvodů, proč nešlo akce na jednom, na druhém okraji a uvnitř tunelu zkoordinovat.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "oddie"
21. 5. 2004 10:50
Bez nadpisu
Prej kvůli té Mrázovce. Nevim, já tam tudy stejně nejezdím, leda v noci. Přes den ani náhodou, to si radši odskáču Holečkovu... Doufám, že až otevřou tu Mrázovku, že bude aspoň trochu použitelnej. A na tu stavbu na horním konci jsem taky zvědavej, to zas bude bordel.
Rozbalit vlákno
15
neregistrovaný "ace211"
25. 5. 2004 00:33
Re: Re:
Hele nezdá se vám že je Praha poslední dobou pořád zasekaná kamionama, jížní spojka stojí každý den už od Jížního Města (kamioni) aniž by byla nějaká uzavírka. Vzhledem k tomu, že se mi zdá, že přibylo i extremně kamionu na dálnicích, vlastně dnes je již jeden pruh pro kamiony a druhý pro osobáky mě napadá, že by to bylo otevření hranic s EU ? Jestli je to tak, tak se máme na co těšit...
neregistrovaný "Judas Priest"
25. 5. 2004 08:04
Re: Kamiony
Protože teď zrušili dopravu kamionů po železnici, tak jich je všude jak sraček... :idea:
neregistrovaný "Viados"
25. 5. 2004 09:45
Re: Kamiony
RoLa - doprava kamionů po železnici - byla(?)/bude zrušena, protože o ni kamioňáci neměli zájem. Dřív jim usnadnila přejezd hranice, ale o vstupu do unie už nečekaj kamióny 15 hodin na celní odbavení, tak pro ně nemá žádnej efekt.

A stejně se převoz konal jen v úseku Lovosice-Drážďany, takže v Praze to opravdu nemůže bejt poznat, zda RoLa funguje či ne. To tak v Teplicích, Ústí či Dubí.
neregistrovaný "Judas Priest"
25. 5. 2004 13:32
Re: Kamiony
Jo, já to jen plácnul, ale důvody proč o rolu neměli kamioňáci zájem a proč jich je najednou plno je asi stejný - EU a volný přechod přes hranice.
neregistrovaný "Mitsi"
25. 5. 2004 08:07
Re: Kamiony
Samozřejmě! Průjezd Českem je pro zahraniční přepravce nejlacinější, zj. pak poté, co v Rakousku zavedli elektronické (vysoce nákladné - systém si přece nejdříve musí vydělat sám na sebe...) mýtné. A bude ještě hůř, dokud s tím něco naše vládní orgány neudělají. Každé opatření však logicky postihne i naše přepravce - a spirála se roztáčí, roztáčí...
neregistrovaný "Viados"
25. 5. 2004 09:41
Re: Kamiony
Je to jasné, odpoadlo čekání na celnicích a s tím spojené papírování.

Jen se těšte, až se dostaví D8 a bude nakreslená v automapách. Pak už bude tranzitní trasa Benelux(Británie)-Balkán(Turecko) úplně jasně ložená a Barrandov+Jižní spojka maj na co těšit. A jestli se vám D1 zdá teď plná, tak teď je proti tomu, co přijde, úplně prázdná. Rakušani musej mít z našeho vstupu upřímnou radost - ten tranzit totiž doteď dejchali oni.

Bratislava už se na ten příval vcelku slušně připravila, ale Praha je pořád v polospánku. Místo D8, D3 a D11 by se teď měly všechny síly vrhnout na dálniční okruh okolo Prahy, protože tam se všechny ostatní české dálnice nakonec sjedou, ať už jde o tranzit z Beneluxu na Blakán, ze Skandinávie do Itálie nebo z Polska do Bavorska+Švýcarska+Španělska ap.
neregistrovaný "ace211"
25. 5. 2004 10:39
Re: Kamiony
No tak to je dost v *.... v tom případě by to chtělo důslednou kontrolu policie nad pohybem kamionů v Praze. Protože už začínají využívat i prostřední pruh a jak víme na jížní spojce můžou být kamioni jen v pravém a v žádném jiném. No ale toho se asi nedočkáme, jsem skutečně zvědav co kdo vymyslí, protože ty každodenní kolony až na Jížní Město si snad někdo kompetentní musí všimnout...
neregistrovaný "Mitsi"
25. 5. 2004 16:37
Re: Pro ACE2
Atazka pro ACEho2 (ted uplne "mimo misu"): Mas na sluzebnim Mercedesu vpredu odvrtavane kotouce tzv. "do vejirku"?
neregistrovaný "ace211"
25. 5. 2004 19:40
Re: Pro ACE2
ne a docela mě to sere, protože už se mi je podařilo přehřát... a mám na nich mikroprasklinky, za 4 tis jdu na garančku tak pryč s nima. Odvrtávaný má E55 AMG. U E500 si nejsem jist, ale pochybuji.
neregistrovaný "Mitsi"
25. 5. 2004 21:22
Re: Pro ACE2
Já jen, že jsem viděl CLK 500 nebo snad 600(?) za cca 130 tis. EUR, jenž měl u levého kotouče odvrtávání správně (tj. "vějířek" vynáší svinstvo ven), zatímco pravý to měl naopak ("vějířek" směřující dovnitř), tedy úplně stejný kotouč jako vlevo, ale vzhledem k opačnému smyslu otáčení vlastně s "vějířkem" tzv. proti srsti. Když jsem na to dealera upozornil, tak se tvářil, jako bych spadl s nebe a co tím vlastně chci říct?!

Tebe jsem se ptal, abych zjistil, zda šlo o nedostatek daného kusu (prostě tam namontovali na obě strany "levé kotouče", jelikož ty "pravé" /ty na pravou stranu právě došly), nebo jde o obecnou úsporu u Mercedesu: Na co vyrábět pravý a levý kotouč, když jeden stačí a řidič/majitel takového vozu stejně na pravou stranu obvykle nekouká...?
neregistrovaný "ace211"
25. 5. 2004 21:28
Re: Pro ACE2
CLK 600 ? To je nesmysl. 500 se dělá, ale co brzdy nevím. No hele, dobrá otázka, ale stejný problém je i u pmeumatik. Když si koupíš některé druhy pneumatik, tak na jedný straně bude vzorek taky "proti srsti" a prostě to tak má být.... i když logika říká něco jiného. Jinak si myslím, že není asi problém u kotouče jestli jsou vějířky směrem ven či dovnitř. Nicméně zkusím se na to podívat a když tak se zeptat.
neregistrovaný "Mitsi"
25. 5. 2004 21:41
Re: Pro ACE2
Zase tak moc jsem nezkoumal, co to bylo za typ, protože na takové auto nikdy mít peníze nebudu, a i kdybyh náhodou měl, stejně si koupím něco úplně jiného. Jen mne zaujalo, že výrobce auta nabízeného za 130 tis. EUR už asi nemá na to, aby vyrobil dva různé druhy předních kotoučů.

Všiml jsem si toho jenom proto, že mám odvrtávané a drážkované kotouče od firmy Bremsa, kde je zcela jednoznačně určen směr otáčení, jinými slovy řečeno - který kotouč patří doprava a který doleva. Ovšem nyní řeším problém, že soustružníkovi se nepodařilo při "stáčení" těchto kotoučů dodržet kvalitu povrchu, jelikož mu ty díry a drážky vadí, resp. soustruh se mu točí pouze jedním směrem, a já bych momentálně potřeboval ty kotouče namontovat "protismyslně", čehož jsem se do prohlídky onoho Mercedesa bál. Ale když je to jedno u tak drahého Mercedesu, proč by to mělo vadit běžnému japonskému autu...? Třebaže já pak ale budu mít vlastně oba kotouče "špatně"!
neregistrovaný "Viados"
28. 5. 2004 11:23
Re: Pro ACE2
Před chvílí mluvili na Radiožurnálu, že se čeká nárůst kamionové dopravy na D1 ve stovkách procent do roku 2015.

Jsem zvědav, jak "hbitě" na to zaragují naše úřady, když systematické vážení kamionů na hranicích nebyli schopni zavést za celých 15 let od otevření západních hranic. Řekl bych, že vzhledem k jejich "schopnostem" žádné opatření přijmout nestihnou ani do vyčerpání světových zásob ropy. Nesmějte se. Například fakt, že nestačí napojení hlavního nádraží na sever od Prahy jednou kolejí, se zjistil už na konci 19. století a tento stav řešící tzv. Nové spojení se začalo stavět přede 2 lety, po "pouhých" cca 110 letech ...
neregistrovaný "zadek5241"
28. 5. 2004 12:24
Re: Pro ACE2
Je fakt, ze Jizni spojka v Praze je tragedie nad tragedii - hlavne usek od privodu D1 k barrandovskému mostu. Ty * kamionacky se vubec nestydej popojizdet vedle sebe mnohdy a blokovat ve trech pruzich...
neregistrovaný "Viados"
28. 5. 2004 19:29
Re: Pro ACE2
Taky už jsem na JS potkal 2x kamión v levém pruhu, a to přitom nesměj ani do prostředního. Je to ksindl.
neregistrovaný "Viados"
3. 7. 2004 17:00
Prázdniny
Slovy ex-primátora Igora Němce: Situace je skvělá!
Rozbalit vlákno
0