Auto.cz

Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu
neregistrovaný "Rabukate1"
12. 9. 2004 11:06
Re: FWD - RWD ?
koukni se o par prizpevku zpatky a pochopis... je to rukama... 8)
neregistrovaný "TopGun"
11. 9. 2004 20:44
FWD - RWD ?
Ked uz sme pri tom, porovnajte, kto mozete, predny nahon a zadny nahon (alebo aj 4x4), z pohladu krasojazdy na snehu. Ja osobne mam krajsie zazitky so zadakmi (mozno preto, ze mam obidve ruky volne na ruckovanie po volante.. ;-) ).
neregistrovaný "GeorgRolf1"
11. 9. 2004 09:45
Re: Re:
Já si tam se čtyřkolkou vždycky perfektně zablbnu. Ale vloni jsem tam vytahoval chlapa se Scorpiem ze křoví, protože mu to ten zadohrab na ledu prostě nevzal >:D Chodil kolem auta a s manželkou a dcerou lomili rukama a při tom metr od kapoty měli ve skále prohlubeň plnou písku. A jak se snažil na tom ledu rozjet, tak sjížděl víc a víc do toho křoví. No stejně jsem mu musel zatáhnout.
neregistrovaný "Rabukate1"
10. 9. 2004 19:01
Re: Re:
jsem tam testoval sve prvni auto >:D

v jedne te serpentine pravotocive do kopce 180 stupnu jsem skoncil v protismeru, ale zadne poskozeni, vse ok...
neregistrovaný "GeorgRolf1"
10. 9. 2004 18:37
Re: Re:
Pro lidi z Brna a okolí je docela solidní tip parkoviště u horního můstku na Macoše. To je neskutečně velký, dá se tam vyblbnout maximálně. Akorát když je led, tak jsou trochu problém ty serpentýny co tam vedou.
Avatar - ricz73
10. 9. 2004 16:36
Re: Bez nadpisu
Dobry misto na smyky je na parkovisti u Konopiste. Je to sice kousek z ruky, ale zato je tam paradni klid
neregistrovaný "marlin"
10. 9. 2004 15:37
Re: Zima je tu za chvilu
ja jezdim a parkoviste pred Pennacem, tam nic neni a je v pohode, a da se tam taky udeal tpekny ohkruh, nebo jeste na jedno parkoviste u haly, to je nadherne ciste a nic tam neni, ale potom, kdyz je hodne snehu, tak ho tam nahrnuji..... :roll:
neregistrovaný "Rabukate1"
10. 9. 2004 13:45
Re: Zima je tu za chvilu
nedele rano metropole zlicin, dobre jsem se tam vyblbnul. Pak jsem videl jezdit manika v liboci na malem fotbalovem hristi v Bawu, blbnul tam snad hodinu, bylo zajimave ho pozorovat, jak krasne ten zadek hrabe a zaroven jak je ve svys smycich lepsi a lepsi. skoncilo to tak ze jsem dospel k nazoru ze zadek neni o nic horsi nez predek... Ale musi se to umet!
neregistrovaný "Miro11"
10. 9. 2004 13:26
Re: Zima je tu za chvilu
to nejde, je tam hodne spomalovacou, obrubnikov. Nepotrebujem pri uleteni nieco poskodit. Tam sa da skusat tak brzdna draha.
neregistrovaný "GeorgRolf1"
10. 9. 2004 12:45
Re: Zima je tu za chvilu
Co takhle parkoviště před Hypermarketama v noci? Pokud čerstvě nasněží je to OK
neregistrovaný "Pavel_KR5"
10. 9. 2004 12:09
Re: Zima je tu za chvilu
a nevite nekdo o nejakym vhodnym vetsim & prazdnym parkovisti v Praze?
neregistrovaný "GeorgRolf1"
10. 9. 2004 11:36
Re: Re:
Jestli máš nový auto, tak tam asi bude nemrznoucí směs. Takže si kup měřič hustoty, a změř si hustotu kapaliny v expanzní nádržce. A máš klid. Změnit hustotu je totéž co vyměnit kapalinu, resp. doplnit jí o větší množství nemrznoucí směsi.
neregistrovaný "Miro11"
10. 9. 2004 11:01
Re: Zima je tu za chvilu
no este nieco blizsie ako Brno mi poradte. Nieco, kde sa to da rozbehnut aj na 60km/h. Nie horko tazko 30-40. To si mam kde vyskusat, ale chcel by som trosku viac.
neregistrovaný "malus"
10. 9. 2004 10:52
Bez nadpisu
A můžu s tím že chci vyměnit kapalinu v chladiči jít do servisu? Nevyhodí mě s takovou, pro vás asi, banalitou? Prý se ani měnit nemusí, stačí prý nějak změnit hustotu či co.
neregistrovaný "GeorgRolf1"
10. 9. 2004 08:52
Re: Re:
Na ten ostřikovač nezapomínat. Já jednou kvůli "vodě" v ostřikovači skončil na korbě odtahovky. Měl jsem kdysi v nádržce u rumunskýho Ara jen vodu. Šíleně mrzlo, voda zmrzla v hadičkách, ty byly z mizernýho plastu a popraskaly. Bohužel praskly zrovna nad rozdělovačem a když se pak oteplilo voda natekla přímo do rozdělovače, víčko to nevydrželo, auto udělalo puf-puf a motor zhasnul. Z toho plyne, že i takováhle kravina se nesmí podceňovat >:D
neregistrovaný "marlin"
10. 9. 2004 08:40
Re: Re:
rozhodne prezout na zimni gumy, zalezi na tom, jak mas stray auto, nebyzlo by odskody, u strasiho auta nastrikat podvozek nejakou antikorozni ochranou, kvuli soli, ale jinak celkove zas tak nic nemusis, jeste dat nemrznouci smes do chladice a aostikovace, a mel by to byt OK
neregistrovaný "malus"
10. 9. 2004 07:11
Bez nadpisu
Když už tu bude zima, co všechno musím před zimou s autem udělat? Mám ho až od tohoto roku, tak nevím.
neregistrovaný "marlin"
9. 9. 2004 22:50
Re: Zima je tu za chvilu
kdyz sem letos v Lednu blbnul na jistem parkplatze a lital tam smykem s Lagunou, tak mi to nevyslo a vyneslo me to na svah, pak sem behem 2.minut vymenin kolo...... jaksi bylo svleceny, jinak, kdyz sem litatl se 106kou, tak nebyla nouze o potkavani zaveji....... >:-[]
neregistrovaný "GeorgRolf1"
9. 9. 2004 19:04
Re: Zima je tu za chvilu
V Brně je jedno v zimě zpravidla opuštěné a relativně velké parkoviště u brněnské přehrady, směr Bitýška. Já tam letos nacvičoval a největší sranda byla, když jsem najel na tu pneumatiku, kolem které jsem smykoval a ona mi zůstala pod autem. No..pomohlo najetí na obrubník. Jinak bylo to tam kompletně zledovatělý a pod sněhem. Se ségrou jsme se tenkrát šíleně vyřádili. Kolotoč a tobogán je slabota.
neregistrovaný "TopGun"
9. 9. 2004 17:55
Re: Zima je tu za chvilu
V kosiciach sa este minuly rok dalo nacvicovat na ednom peknom parkovisku, no uz je zrusene :'-(

Ale inac - ziadne parkovisko nie je dost velke, lebo neskor ta to tak ci tak zacne tahat nacvicovat smyky pri vecsich rychlostiach a ked sa raz so stastim zastavis meter od stromu, tak sa zase vratis k nenarocnym smykom, ktore si mozes skusat aj "pred domom". :D
neregistrovaný "Miro11"
9. 9. 2004 16:54
Zima je tu za chvilu
neviete niekto o slusnej ploche , kde sa daju skoro bezpezne vyskusat jazdne vlastnosti auta na snehu? Najlepsie neco na slovensku ;-)