Auto.cz

Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu
neregistrovaný "magic1"
26. 4. 2007 22:28
Re: audi je jednička
Těžko můžeš postavit repliku S1. Má totiž zkrácený rozvor oproti Quattru. Agregáty by se daly použít z S2, ale karoserii jedině vyrobit a to bych viděl za ztrátu času. Navíc ti z toho vyleze totální kýč. Pokud bys něco rádoby béčkovýho chtěl postavit, myslím si, že mnohem lepší cesta je koupit Lancii Betu Montecarlo, vyhodit původní motor i s převodovkou a osadit ji motorem 2.0 turbo 16v z Delty Nuovy nebo Fiata Coupé 16v turbo i s převodovkou, která má navíc i samosvor. Je teda potřeba udělat tu přestavbu kompletní, vč. elektriky, chlazení hlavně brzd s podvozkem. Ale výsledkem může být falešná Lancia 037 Rally, která pojede jako ďas a přitom nebude stát 150.000 Euro, ale jen třeba 10.000. Samozřejmě, kdo ví o co jde, to hned pozná (originál měl motor podélně). Jde to udělat taky s Fiatem X1/9, ale už to pak není ono.
neregistrovaný "Dag1"
13. 9. 2004 10:55
Re: audi je jednička
Jo a chtěl jsem se optat na jakým to máš základu na stovkovým coupé a jakej rok?

Já se totiž v těch audinách moc nevyznám vim že tam byla i nějaká 200 ale to byla asi amerika tak co je nejblíž k s1?

Hele a napiš mi něco o tom motoru 2.2 turbo jak se dá auto s tímhle motorem vůbec sehnat já sem po různým hledání na netu na šel jen jeden samotnej motor a kolik má vůbec psanejch kilowatt? Dík
neregistrovaný "Dag1"
13. 9. 2004 10:48
Re: audi je jednička
Hmmm tak to já se oproti tobě úplně stydím já totiž o stavbě s1 nevím zhola nic. Ale to auto mě strašně přitahuje.

Jestli by jsi mi mohl cokoliv k s1 poslat na mail Kraft20@seznam.cz tak by to bylo supr. Odka´t vůbec seš Já jsem od Hradce Králové.
neregistrovaný "BT"
7. 9. 2004 23:45
Re: audi je jednička
repliku s1 stavím

bt@wo.cz
neregistrovaný "Dag1"
25. 8. 2004 17:52
audi je jednička
Ba ne nejcharismatičtější podle mě byla s1. chtěl bych udělat audinu coupe vtěch barvách co byla s1.nemůžete někdo poradit jak na to?
neregistrovaný "110"
25. 8. 2004 07:47
Re: Audi S1 a další Béčkový rakety
Superky >:D , škoda, že po těch smrťácích zrušili připravovanou skupinu S.
neregistrovaný "pikachu"
25. 8. 2004 07:04
Re: Audi S1 a další Béčkový rakety
Všechno super stroje, mně se nevíce líbila Lancia Delta S4.
neregistrovaný "Dag1"
24. 8. 2004 22:23
Audi S1 a další Béčkový rakety
Zdar všichni

Pište všechno o třídě B která mě poslední dobou hodně zajímá.

Mám jeden dotaz jaké seriové auto je nejblíže Audi s1? Jak je reálné ze sériovky postavit aspoň přibližnou repliku s jedničky ?